Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 054
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 288
Зън зън браво за сваленото, повече от страхотно  Hug А 12 дневната диета се повтаря като 6 дневната само с разширен тип въглехидрати ли или?!?... Можеш ли да ми кажеш в какво се изразява разликата в хранителния план за тип "А'' от 6 дневното и 12 дневното преобразяване...  Praynig
  Миранди, не мога да ти отговоря,защото имам само книгата за шестдневното преобразяване.Поразгърнах втората, но и аз като теб нещо не се впечатлих от нея. Реших да си правя шестдневната диета, а упражненията да са ми от каланетиката- бавни с голяма продължителност, съчетани с 1 час ходене дневно вършат прекрасна работа.Успех!

# 166
  • Мнения: 321
Момичета замислих се над варианта да сканирам книгата(или част от нея)за по-голямо улеснение на тези от нас които я нямат.Обаче тъй като не съм на ясно много с технологиите я ми кажете ако кача нещата в снимка.бг дали ще се разчитат? Thinking
Не знам....ако проявите интерес съм на среща(13лв.са си 13лв. Flutter)

# 167
  • Мнения: 6 958
БобиHug по горе Тиси пусна 2 страници от книгата и бяха качени в снимка бг и се разчитат добре според мен, ако не ти е проблем всички ще са ти много благодарни да сканираш нещичко поне най важното според теб  Peace

Зън зън как я караш? Успех ти пожелавам   bouquet

# 168
  • Мнения: 288


Зън зън как я караш? Успех ти пожелавам   bouquet
  Ами темпото понамаля, но смятам, че до 3кг ще го докарам. Почва пак да ми писва от пиле и риба, от утре реших да ставам плодче 3 или 5 дни- на диня Laughing. Веднъж съм го правила този номер и бях много доволна.   bouquet

# 169
  • Мнения: 6 958


Зън зън как я караш? Успех ти пожелавам   bouquet
  Ами темпото понамаля, но смятам, че до 3кг ще го докарам. Почва пак да ми писва от пиле и риба, от утре реших да ставам плодче 3 или 5 дни- на диня Laughing. Веднъж съм го правила този номер и бях много доволна.   bouquet

Браво на теб 3 кг. са си 3 кг.  bowuu Аз бях 2 дена на Дюкян качих точно 1 кг., но съм намалила мерките с 1 см.  Crazy направих го за раздвижване на метаболизма и дано съм успяла  Praynig

Заповядай при нас в плодвата тема, аз започвам от днес да плодувам пак, и от утре и аз съм на диня, като днес лунувам с грейпфрути Crazy

Извинявам се за отклонението  Hug

# 170
  • Мнения: 912
Всяка сутрин съм много запалена по този режим, но като не успявам да намеря прясно пуешко, или пък да ям абсолютно безсолно, или да си пия сутришното нескафе с мляко... ooooh! понякога вечер и на мен ми се допива бира или нещо друго, а за слабостта ми към шоколада да не говоря... Rolling Eyesостана ми само навика за закусвам с грейпфрут и яйца Blush. Кажете ми откъде се снабдявате с пуешко или прясна риба тон, които отговарят на изискванията в книгата-да не е пушено или консервирано?!

# 171
  • Мнения: 288
  Ами, пуешко и риба тон Laughing, аз си карам на пиле, хек, каква да е нетлъста риба, а последно-филе от таранка. И никакви манджи не забърквам по рецептите, щото без сол всичко ми е буламач. Иначе солта и сметанката в кафето, биричката и шоколадчето ми липсват, но нали е само 6 дни, издържа се. После-по малко от всичко, качва се малко, но то по-скоро е от задържане на вода, като се яде солено.

# 172
  • Мнения: 485
Прясно пуешко аз не съм намирала - има замразено пуешко филе в Метро, Пикадили и мисля че и в Хит
Прясна риба тон в Метро - 37 лв килограма (ако я има) - аз ползвах консерва риба тон в собствен сос на Ocean, има сол но не е много солено.
Успех

# 173
  • Мнения: 912
Благодаря Ви, ами там е проблемът, че нямам достъп до Хит, Пикадили или Метро където съм, а и не разполагам с кола в момента.В Била определено няма такива екстри. Иначе и аз съм пробвала да заместя пуешкото с пилешко и съм яла само риба тон филе от консерва, но дали може да се отчете същия ефект тогава Confused А за зелени листни зеленчуци какво ядете в момента?

# 174
  • Мнения: 288
   При мен ефектът беше първия път 3кг, и сега май ще е толкова. С пуешко и тон може да е повече, не знам. А листните ги замествам с краставици, хапвам си и домати, печени чушки, прясно зеле, не съм толкова стриктна.

# 175
  • Мнения: 685
Благодаря Ви, ами там е проблемът, че нямам достъп до Хит, Пикадили или Метро където съм, а и не разполагам с кола в момента.В Била определено няма такива екстри. Иначе и аз съм пробвала да заместя пуешкото с пилешко и съм яла само риба тон филе от консерва, но дали може да се отчете същия ефект тогава Confused А за зелени листни зеленчуци какво ядете в момента?

Можеш спокойно да си хапваш пилешко вместо пуешко.  Peace
Рибата тон от консерва я изплакни с вода, за да отмиеш малко солта преди да си хапнеш. Защото това е целта да не ядеш сол.

# 176
  • Мнения: 912
ОК, благодаря. Аз съм тип C - има ли начин да приготвяте ориза да става по-вкусен, освен с добавяне на бульон? Някой от този тип приготвял ли е ориза по другите рецепти публикувани в книгата? Днес ми е първи ден и поради липса на кафяв ориз и невъзможност да изляза до магазина заради малката и дъжда, използвах бланширан ориз, който ми се намираше вкъщи Blush
И въобще как се справяте с глада за шоколад? Embarassed

# 177
  • Мнения: 685
ОК, благодаря. Аз съм тип C - има ли начин да приготвяте ориза да става по-вкусен, освен с добавяне на бульон? Някой от този тип приготвял ли е ориза по другите рецепти публикувани в книгата? Днес ми е първи ден и поради липса на кафяв ориз и невъзможност да изляза до магазина заради малката и дъжда, използвах бланширан ориз, който ми се намираше вкъщи Blush
И въобще как се справяте с глада за шоколад? Embarassed

За да oвкуся ориза (кафяв е най-добре) прибавях лимонов сок или соев сос с ниско съдържание на натрий. Не е кой знае какво, но пак е по-добре от нищо.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт