Предай нататък...

  • 7 735
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 195
Луд народ охлюви ще спасява - Еовин къде ти е акъла бе жена, я се прави на кон с капаци, охлюви мохлюви.
Холограма - скоро имаше протест пред Парламента - но ти не дойде, има ли смисъл тогава да агитираш, за разкраване на лошите - като отидохме да им търсим сметка, бяхме 50 човека - ми много ясно , че ни отсвириха, така че - по добре охлюви да спасявам, отколкото да свалям правителство Thinking

# 61
  • Мнения: 335
... Холограма - скоро имаше протест пред Парламента - но ти не дойде, има ли смисъл тогава да агитираш, за разкраване на лошите - като отидохме да им търсим сметка, бяхме 50 човека...

А който не беше спасявал охлюви, върнахте ли го?

Винаги можеш да разчиташ на мен за протест пред парламента. Следващият път направи необходимото да разбера. Ще дойдем с бебо.

ПП Ако не спрете да си мерите охлювите, сами ще си провалите темата.
Еовин, аз те разбрах, много хубаво беше това, което прочетох от теб (но пак няма да кажа точната бройка на моите охлюви).

Добър и успешен ден на всички!

# 62
  • Мнения: 4 195
Ама Холограма моля ти се, призив вися във форума 1 седмица - независимо в коя теми пишеш, той се виждаше - вервай ми, бях се постарала лично да изтормозя Мамма да го виждате всички, както и да е.
Днес пред нас, два охлюва се бяха гушнали - сериозно - слепени един за друг, съжалих жестоко, че не можах да ви ги снимам - такива сладури бяха. Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 431
А, много моля - АЗ "спасих" охлюва от съдбата му да бъде смазан и го оставих да се удави. Crossing Arms Поне това добро дело ми оставете. Crossing Arms И го казах и в друг смисъл, но който разбрал - разбрал.

# 64
  • Мнения: 211
Защо трябва да правим добро, само за да се похвалим после? За кого го правим - за нас или за човека, който има нужда?
Не съм съгласна. Как' Сийка Naughty Ако правя добро, то го правя за другия несъмнено, но както в случая с смс-ите, го правя освен за другия, също и за собственото си душевно спокойствие. Защото определено направеното ще ми донесе поне малко задоволство. Защо винаги трябва да търсиш похвала ако си направил нещо добро. Помагаш на някого, ще ти се върне един ден, със сигурност. По-ведро го давай Grinning

Хубава тема; и аз пускам смс.

# 65
  • Мнения: 6 993
А, много моля - АЗ "спасих" охлюва от съдбата му да бъде смазан и го оставих да се удави. Crossing Arms Поне това добро дело ми оставете. Crossing Arms И го казах и в друг смисъл, но който разбрал - разбрал.
Ц, Лизбет, наистина аз първа го казах, в другата тема, за рождения ден Laughing Сега като гледам как са ме нарочили, направо смях ме напушва. Много метафорични излязоха моите (нашите) охлюви. Не съм се сетила, че се давят в тревата newsm78 Но пък в насрещната локва също, а ако не влязат в нея, ще си седят на пътя и някой ще ги смачка Confused

# 66
  • Мнения: 293
Всеки прави добрини. Егоизмът го изисква.

...

Та така - гледни точки. Добро за кого - за мен, за да се почувствам по-добра и по-велика; според мен - каквото смятам, че е нужно някому (а дали е?); каквото ми е поискано, ако не ме мързи и нищо не ми струва да го дам...
Защото ако тази добрина изисква някаква жертва от мен, дали ще я направя или ще си свиркам...

 Peace Peace Peace

А, де. Защото можем много да си пишем.

# 67
  • Мнения: 431

Ц, Лизбет, наистина аз първа го казах, в другата тема, за рождения ден Laughing Сега като гледам как са ме нарочили, направо смях ме напушва. Много метафорични излязоха моите (нашите) охлюви. Не съм се сетила, че се давят в тревата newsm78 Но пък в насрещната локва също, а ако не влязат в нея, ще си седят на пътя и някой ще ги смачка Confused

А, ясно, сори за недоразумението - онази тема не съм я чела, първият й постинг ме заля с такава бонбоненост и барби-розовост, че повече натам не припарих. Crossing Arms

Засрами се... спасителка на охлюви, ама че работа. Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 6 993
Засрами се... спасителка на охлюви, ама че работа. Crossing Arms
Blush Blush Blush

# 69
  • Мнения: 2 386
Предпочитам да бъда наричана ментално увредена, отколкото нечетяща и неразбираща. Все пак.
Добри хора нямало. Хм... стана ми жал за песимистичния светоглед.. на голяма част от нацията ни.
Всъщност, не съм си и помисляла, че темата може да има друг развой.
 

М/у другото от вчера наблюдавам сериозната тема на една наша любима съфорумка... Изля се цялата помия на виртуалното словоблудство в/у нея, а простичкия отговор - липсва. Same here. Всеке гледа да се изкаже и да се захване за определена дума или изречение, без да се замисля за смисъла на проблема. Важното е да има апострофиране.. И оригиналност..

Днес изпращам лекарства на едно непознато момче в Сливен, които няма как да открие в региона. Ама че необмислена и зла постъпка..

# 70
  • Мнения: 4 195
Бакалавър evanescent  честито!!!!!!!! Хубаво ли е с диплома в джоба Grinning Peace
В коя тема и кой пак са ошускали, ще микажеш ли и няма да спамя на Теди, че няма да ми прати обещаната книга - ето бе, сетих се, днес авторката на темата направи голямо добро - ще ми прати книга , която много искам, която имах но подарих, и сега ще я имам отново - Теди  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 4 841
Не знам дали някой е гледал снощи серията на Д-р Хаус. Докато гледах се сетих за тази тема, не знам защо. Нещата никога не са такива, каквито изглеждат. "Предай нататък" и "Усмихни се на шофьора" може и да работят, но не и на тези географски ширини. Има много други ДОБРИ неща, които човек може да направи, и които НАИСТИНА да имат някакъв ефект и смисъл. Но подчертават - да НАПРАВИ, а не да говори за тях.

Колкото до идеята темата да е винаги на първа страница - напомни ми за една детска градина в Пловдив, където децата е ТРЯБВАЛО да правят добрини. Да ги записват в тефтерче. Да ги броят и да си ги мерят. За "отличниците" - похвала. Другите - да пишат още. "Приятел на добротата" или нещо такова. Но родителят трябвало да подписва, че добрите дела са верни. Дали защото се изкушаваме да си присвояваме повече добрини, отколкото сме свършили реално? И кой ще "подписва" вашите виртуални тефтерчета?

# 72
  • Мнения: 107
Извинявам се на авторката, че тук копирам това....

http://www.save-darina.org/component/option,com_frontpage/Itemid,1/
Светльо заминава!
07 юни 2007

Професор Бадер е провел днес телефонен разговор с лекарите в клиниката по детски и генетични заболявания към УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив във връзка с предстоящата костно-мозъчна трансплантация на Светлозар. Двата медицински екипа са взели решение момченцето да замине възможно най-бързо в клиниката във Франкфурт. Химиотерапията се прекратява и при наложителност ще се продължи в Германия.

Предвижда се Светльо да пристигне в немската клиника на 18-ти юни.

Условие за приемане в клиниката е предварителен превод на базовата сума за трансплантация - 150 000 евро. Мобилните оператори са се ангажирали да преведат до 13.06. в сметката на детето, събраните до 30.05. средства.

Надяваме се с ваша помощ скоро да бъдат събрани и останалите 50 000 евро.

Благодарим ви от сърце!

# 73
  • Мнения: 2 386
...И кой ще "подписва" вашите виртуални тефтерчета?...
Съвестта ни. До нея опира всичко.
На всички ли им е чужд метафоричния изказ? На 'първа страница въф форума' означава 'на първо място в делата и душите ни', поне за мен. Нито е чак толкова трудно, нито е невъзможно.

Ама аз бях altruism преди, не ми обръщайте внимание..  Stop

# 74
  • Мнения: 1 615
Кофти посока взе тая тема... А уж всички бяхме много готини и добрички... Wink

Общи условия

Активация на акаунт