За подсладената водичка?

  • 2 793
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 159
никога не съм слагала и съм против това, но всеки си решава
за преваряването още преварявам, но давам и Девин розов етикет

# 76
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз слагах до 40-ия ден захар.
Водата все още я преварявам

# 77
  • Мнения: 3 376
Според мен това за подсладената захар е ненужно и много вредно натоварване на детския организъм.Не съм давала на сина си,но доскоро я преварявах,от няколко дни му давам Розова Девин вече.

# 78
  • Мнения: 520
Не съм слагала захар изобщо!

# 79
  • София
  • Мнения: 2 109
не съм давала подсладена вода, пиеше си я натурална, смятам, че както го приучиш, така ще я пие Peace

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз слагах само през първия месец.Преварявах водата до 6 месеца.  bouquet

# 81
  • Мнения: 344
Аз все още като й преваря водичката й слагам съвсем малко захар.Пробвала съм да не й слагам захар но водата става гадна и тя не иска да я лизне а в тези жеги неможе без вода. Wink
Защо не?Ако сте на кърма бебето пие достатъчно течности.Захарта е бяла отрова ,знаете това.Постоянно четем как трябва да се ограничава.Давайте черна захар поне.Моето бебе е кърмено и до 7-8 месечен не лизваше вода.Били сме на море,когато беше 5м.не е изпил капка вода,когато беше жаден-кърма.Ако сте на АМ,давай водичка,ако сметнеш за нужно,но без захар.Ако бебето има нужда от вода,ще я пие.Сега я пие,защото е сладка,не защото има нужда,което ти сама казваш.
Ние сме на АМ.Много си права че захарта е вредна.И аз съм на това мнение.Веднъж пробвах водата без захар и беше ужасна а беше преварявана преди около 2 часа.Честно и аз не бих я пила.Чух че имало някаква изворна вода на Девин която ставала за бебета и в нея не се слагало захар.Знаеш ли нещо по въпроса?Да пробвам ли?

# 82
  • Мнения: 498
След първата седмица няма причина да се слага захар във водата Naughty .Така бебето ще я пие защото е сладка,а не защото е жадно и има риск да намали количеството мляко което поема,т.е да замести храненето с нея.
Аз изобщо не смятам така.Няма да намали храната детето като пие гола вода с малко захар!!!Аз също слагах захар във водата,после намалих.Бебчо пиеше по по-малко,но после свикна.

# 83
  • Мнения: 200
Само 2-3 седмици я подслаждах. Преварявах до 10 месеца. Сега и давам минерална вода за бебета.

# 84
  • Мнения: 489
 Не съм слагала изобщо захар във водата, само я преварявах.

# 85
  • Мнения: 4 300
Преварена вода със захар би трябвало да се дава само след предписание от лекар- при жълтеница вместо глюкоза ( за набавяне на въграхидрати в организма). Обикновено по тежка жълтеница карат деца с Рх+, родени от майки с Рх-. Нормалните леки форми на физиологична жълтеница би трябвало да си минат от смао себе си.

# 86
  • Мнения: 23 162
Аз все още като й преваря водичката й слагам съвсем малко захар.Пробвала съм да не й слагам захар но водата става гадна и тя не иска да я лизне а в тези жеги неможе без вода. Wink
Защо не?Ако сте на кърма бебето пие достатъчно течности.Захарта е бяла отрова ,знаете това.Постоянно четем как трябва да се ограничава.Давайте черна захар поне.Моето бебе е кърмено и до 7-8 месечен не лизваше вода.Били сме на море,когато беше 5м.не е изпил капка вода,когато беше жаден-кърма.Ако сте на АМ,давай водичка,ако сметнеш за нужно,но без захар.Ако бебето има нужда от вода,ще я пие.Сега я пие,защото е сладка,не защото има нужда,което ти сама казваш.
Ние сме на АМ.Много си права че захарта е вредна.И аз съм на това мнение.Веднъж пробвах водата без захар и беше ужасна а беше преварявана преди около 2 часа.Честно и аз не бих я пила.Чух че имало някаква изворна вода на Девин която ставала за бебета и в нея не се слагало захар.Знаеш ли нещо по въпроса?Да пробвам ли?
Taзи на Девин я рекламират за бебета,но нямам идея от каква възраст.Аз съм купувала в чужбина изворна вода или трапезна беше,не помня за бебета.Искам да ти кажа,че в Испания не казват да се дава водя,нито на кърмените,нито на хранените с АМ бебета.Според мен предлагай само чиста водичка,ако се притесняваш от жегите,бебето ще пие ако е жадно,но от опит се съмнявам. да иска.Аз съм пропила вода на 11м.по думите на майка ми.Капела ми я е с капкомер в устата,защото не съм я искала,а педиатъра я е давал като задължителна.Ми...оживяла съм. Wink

# 87
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Захар във водичката не съм слагала никога. Водата смятам да я преварявам поне до годинка.

# 88
  • Мнения: 1 672
аз до вчера слагах захар,но от днес реших да не слагам повече захар във водата.Нека да свиква от малка че водата няма сладък вкус




# 89
  • Мнения: 4 300
Taзи на Девин я рекламират за бебета,но нямам идея от каква възраст.Аз съм купувала в чужбина изворна вода или трапезна беше,не помня за бебета.Искам да ти кажа,че в Испания не казват да се дава водя,нито на кърмените,нито на хранените с АМ бебета..
В Пикадили продават вода за бебета на Хипп- може би е същата, за която говориш.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт