Най-добрите неща, които направихме в жилището

  • 25 993
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 547
На мен завършването на нашето жилище тепърва предстои и сте ми доста полезни.
От опита ми с квартирите май към момента единственото, за което съм сигурна е, че ще сложим душ-кабина/ параван в банята. Несравнимо е с това банята ти да е непрекъснато мокра.

Имам и въпрос - да не отварям нова тема. Дивна пешеходка спомена, че са направили долните шкафове в кухнята високи 1м. Понеже и ние с мъжа ми не сме от ниските, искам да знам - има ли начин да се определи оптималната височина на плот/мивка/долни шкафове? Наказах се да съм все превита на две до плота и на мивката...

# 61
  • Мнения: 3 323
Оптималната е тази височина при която се чувстваш удобно - при мен беше 1 метър... Правихме експерименти с мъжът ми. Това малко променя и височината на батерията и горните шкафове, но при индивидуален проект и генерален ремонт (в нашия случай - жилището беше ново) - това не би трябвало да е проблем...

# 62
  • Мнения: 2 591
изборът на теракот в кухнята - изобщо не му личи дали е мръсен или чист  Mr. Green даже ако изпуснеш нещо трябва да се взираш, докато го намериш - червено-кафява гама е!

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 14:17 от schneee

# 63
  • Мнения: 7 640

4. И най-готиното попълнение от вчера е термостатната ни батерия за душ - по-комфортно къпане с вода от бойлер няма  Grinning

каква е тази батерия?

# 64
  • Мнения: 1 152

4. И най-готиното попълнение от вчера е термостатната ни батерия за душ - по-комфортно къпане с вода от бойлер няма  Grinning

каква е тази батерия?
Температурата на водата, коята се подава е фиксирана от ползващия душа - кой колкото обича да му е топло или горещо. Нарича се термоглава.

# 65
  • Мнения: 7 640
запаметяваш 3-4 комфорт режима ли newsm78 и това на батерията Shocked

# 66
  • Мнения: 1 152
запаметяваш 3-4 комфорт режима ли newsm78 и това на батерията Shocked
Нееее. Просто има една врътка със скала, т.е. различните температури 32,33,34......40 градуса и избираш, която ти харесва. Водата тече с постоянна температура без промени, освен ако не свърши топлата вода Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 323
Моля ви, покажете снимка. Това специална батерия ли е или само приставка? Направо ме зарибихте! С тия малки деца... Моля дайте повече инфо. А колко чини удоволствието?

# 68
  • Мнения: 7 640
ааа, сетих се, в чугбина са много популярни, но си мисля, че батериите с карамични глави и ръкохватка си вършат много подобно работата.
Просто не схванах идеята с бойлера

# 69
  • Мнения: 1 152
Моля ви, покажете снимка. Това специална батерия ли е или само приставка? Направо ме зарибихте! С тия малки деца... Моля дайте повече инфо. А колко чини удоволствието?


Ето го. Но не е от евтините неща в банята.

# 70
  • Мнения: 3 323
Аха, изглежда много хубаво - къде се продава и за приблизително колко пари? Мерси!

# 71
  • Мнения: 1 152
Аха, изглежда много хубаво - къде се продава и за приблизително колко пари? Мерси!
Дано не те подвеждам, но съм ги мяркала в Бриколаж за 300-500 лв.

# 72
  • Мнения: 3 323
МЪХ! ВАЙ! Мнооо бе, ма...а му!

# 73
  • София/Перник
  • Мнения: 985
 Laughing Виждам, интересна дискусия съм предизвикала, но сте се разбрали и без мен  Laughing
Е точно такъв модел като показания от Сасано си купихме.
Цените са от 200лв. до 700лв., в зависимост от модела и марката, в случая е Grohe, предлага ги "Топливо", 5 год. гаранция.
Преди да я купим, редовно се щавехме с врялата вода от бойлера, затова го споменах  Grinning, а сега просто връткаме кранчето и водата потича директно топла. Голямо удобство е, няма съмнение. Радвам й се като малко дете на тази батерия.  Laughing
(ай стига вече с мен Mr. Green)

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 584
1. Отделих място от спалнята за дрешник
2. Остров в кухнята
3. Никакви шкафове с книги в дневната
4. Слънчеви колектори
5. Диференцирано осветление

Общи условия

Активация на акаунт