ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- 08.06. / петък / от 14.42 ч.

  • 3 997
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 778
Аз много хубаво я подкарах този път лунната диетае - хапнах си 4-5-6 бонбона още с кафето Sad!
Хайде сега отбора лунатички - кажете - да си скубя ли косите или да продължавам с диетата?!

# 31
  • Мнения: 621
Хайде и аз този път, ще си върна зелечуците в къщи и ще пробвам само на вода, дано да издържа Praynig

# 32
  • Мнения: 406
Аз много хубаво я подкарах този път лунната диетае - хапнах си 4-5-6 бонбона още с кафето Sad!
Хайде сега отбора лунатички - кажете - да си скубя ли косите или да продължавам с диетата?!

Не ги скуби, а се въоръжавай с водичка и продължавай стриктно. Така или иначе фазата почва чак в 14:42ч. Аз почнах с половин купичка супа сутринта...  Rolling Eyes Така че не си скуби косите, че ще взема и аз да се закъхаря  hahaha Joy

# 33
  • Мнения: 814
Аз много хубаво я подкарах този път лунната диетае - хапнах си 4-5-6 бонбона още с кафето Sad!
Хайде сега отбора лунатички - кажете - да си скубя ли косите или да продължавам с диетата?!
* Rozichka, остави си косицата намира, а продължавай - началният час е 14.42 Peace! Успех не само на теб, а и на целия отбор Peace Peace Peace!

# 34
  • Мнения: 778
Напоследък излагациите станаха много - то не беше тортичка снощи, а сега от сутринта я подкарах с шоколадови бонбони Sad...
Аз стигнах 48те мечтани килограма и взех да се разпускам Sad....
А-а-а-а-а-а, само бой за мене ....
Благодаря, Усмивчице за подкрепата Simple Smile!

# 35
  • Мнения: 778
И понеже късно видях - Мерси и на теб, Арита!
И успех на всички лунатички!!!
И ... не вземайте пример от мен Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро и от мен! И аз съм в отбода днес. Почвам сутринта с кафенце. Евнтуално се замислям да си направя 200-250мл кремсупичка, че снощи не вечерях и да не припадна съвсем от глад...  newsm78 И после - цял ден водичка.
Този път наистина смятам да съм сериозна! Ако реша да се изкушавам ще влизам тук при вас да ме убедите, че мога да изкарам цяло лунуване  Hug

Можеш разбира се Mr. Greenкак да не можеш!
Щом аз мога, значи всички могат. Аз съм най-безволевият човек на света.

Розичка, стягай се, не се глези!  Heart Eyes

Днес съм много строга hahaha

# 37
  • Мнения: 634
Добро утро и от мен!  bouquet
За закуска съм на една ябълка, а за обяд съм си приготвила един домат и мааалко сиренце Blush

Едно въпросче-тази тридневна диета кога се прави- трите дни преди новолунието ли? ooooh!

# 38
  • Мнения: 778
Добро утро и от мен!  bouquet
За закуска съм на една ябълка, а за обяд съм си приготвила един домат и мааалко сиренце Blush

Едно въпросче-тази тридневна диета кога се прави- трите дни преди новолунието ли? ooooh!


Невидимка, диетката е три дни - един ден преди луната, по време на луната , и един ден след нея Simple Smile

# 39
  • Мнения: 634
Добро утро и от мен!  bouquet
За закуска съм на една ябълка, а за обяд съм си приготвила един домат и мааалко сиренце Blush

Едно въпросче-тази тридневна диета кога се прави- трите дни преди новолунието ли? ooooh!


Невидимка, диетката е три дни - един ден преди луната, по време на луната , и един ден след нея Simple Smile

Мерси, значи е за следващия път Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858


Аз също мислех да не ям нищо, ама се сетих, че не съм си яла днес лененото семе, та си го изядох.

# 41
  • Мнения: 2 099
И аз мисля да започна да лунувам след като хапна салатка за обяд, че последното ми хапване беше вчера към 2-3ч., въпреки че нещо не съм гладна, но ме е страх да не огладнея след 15ч.

# 42
  • Мнения: 6 911
Невидимка, диетката е три дни - един ден преди луната, по време на луната , и един ден след нея Simple Smile
Мерси, значи е за следващия път Simple Smile
Извинете ме, но така или иначе това с трите дена не смятам, че е разумно да се прави всяка седмица. Защото ще излезе, че 3 дена не ядеш, 4 дена ядеш и после пак 3 дена не се яде. А това нито е здравословно, нито е хубаво за организма. Та според мен веднъж в месеца примерно няма проблем да се прави 3 дена, но през останалите 3 фази и един ден е достатъчен.

# 43
  • Мнения: 330
Ето ме и мен при лунуващите  Hug ! Мисля и този път да се справя успешно!
Аз винаги лунувам само по един ден, но мисля следващия път да пробвам тридневното режимче. Звучи добре, а като имам съмишленици е по-лесно.   bouquet

Имам въпрос за описанието на лунната. Според "Аз Жената" в лунния период "трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода". А тук пише, че може всякакви течности без сол и захар, което би включило и мляко например. А това ми звучи малко нелогично (за мен млякото си е направо храна   Grinning ).
Къде се крие истината за лунната?  newsm78 Аз лично я карам на по-строгия вариант и ми действа по-добре (по-резултатно)... но по-опитните да кажат.

# 44
  • Мнения: 685
Хайде момичета готови ли сте?  Party
Много малко остана който ще хапва да побърза  Laughing
Аз мисля да не хапвам нищо  Crazy За сега съм на едно дълго 3в1 и 50 гр. сок портокал Simple Smile Приготвила съм си 2 л. вода за деня и ще се постарая да ги изпия  Blush

Общи условия

Активация на акаунт