ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- 08.06. / петък / от 14.42 ч.

  • 3 994
  • 138
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Добро утро момичета, аз този път се отчитам без нарушения. Още не съм се теглила, но ще го направя на обяд. До тук едно кафе и доста вода. Вчера обядвах слата и от тогава съм само на вода. Поздравления за минусите на всички, които вече са ги регистрирали, а на другите да се похвалят скоро.

# 121
  • Мнения: 928
Добро утро,
МИМИ, кафенцето е супер,благодаря  bouquet
Аз да се отчета -100гр.Моля, да не ми се смеете на огромния резултат,ама явно луната на мен не ми действа,а и аз преди фазата си хапнах.Ще изкарам до 15 часа на 2 фрешчета -то колко е.
УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ

# 122
  • Мнения: 3 537
Добро утро Grinning и аз съм без прегрешения, сутринта пийнах един зелен чай, след малко кафе и до 14 ч ще се наливам с водичка.

# 123
  • Мнения: 634
Ха добър ден и от мен!  bouquet
Сутринта се премерих -1.2кг, направо съм шокирана и щастлива  newsm44
Сега се връщам от народни танци  261uu, щях да припадна от изтощение Confused- на едно кафенце съм само от сутринта, но ще издържа до край!! Crossing Arms

mimival, това кафе Витаголд помага ли и как действа?

*Rozichka*, какво представлява тази английска сол? ooooh!

# 124
  • Мнения: 2 099
Кантара ме измери -1кг., направо цъфтя, дано пак нещо не се е объркал.
Невидимка Витаголда в началото ми действащо много добре с тоалетната, но вече премина действието му, а иначе мисля и че утолява глада ми.

# 125
  • Мнения: 778
Ха добър ден и от мен!  bouquet
Сутринта се премерих -1.2кг, направо съм шокирана и щастлива  newsm44
Сега се връщам от народни танци  261uu, щях да припадна от изтощение Confused- на едно кафенце съм само от сутринта, но ще издържа до край!! Crossing Arms

mimival, това кафе Витаголд помага ли и как действа?

*Rozichka*, какво представлява тази английска сол? ooooh!

Че ще ти обясня, ще ти обясня ... но те съветвам да не прибягваш до нея...
Още преди 10тина години, когато бях художествена гимнастичка и когато се налагаше да поддържаме едни килограми ни тъпчеха с Магнезиев сулфат, химическото наименование на Английската сол. Действа както Тубо-флото на канала - изчиства съдържанието на стомаха и червата за няма и 30 минути. Каквото и да си хапнал заминава по права линия в канала... Но е много вредно и много неприятно. Не се препоръчва да се прави често, да не кажа, че не е никак препоръчително, изстъргва стомаха и червата.
А какви колики причинява - просто нямате и идея.
От много време го бях забравила, но вчера много се ядосах на лакомията си и ... реших да поправя грешката така !

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет! Нямам прегрешения - карам си на кафе и вода Simple Smile
иначе съм -1 кг bowuu

# 127
  • София
  • Мнения: 10 858
Розичка, а става ли за спешни ситуации, да кажем когато яко се усвиним примерно? Това означава ли, че изпивайки едно такова нещо няма да се усвои погълнатото?
Питам сериозно Praynig

# 128
  • Мнения: 778
Розичка, а става ли за спешни ситуации, да кажем когато яко се усвиним примерно? Това означава ли, че изпивайки едно такова нещо няма да се усвои погълнатото?
Питам сериозно Praynig



Ами.... по принцип ще изпразни съдържанието на стомаха.... Незнам до колко няма да се увои ....
Ако е почти веднага след хапването.... Ако не е минало много време и не е започнало преработвнето на храната в стомаха - предполагам, че ще свърши работа.

НО ПАК КАЗВАМ, ЧЕ Е МНОГО ВРЕДНО ЗА СТОМАХА И СТОМАШНО-ЧРЕВНИЯ ТРАКТ! Чувала съм чичо ми, който е лекар да казва, че Английската сол може да доведе до изтъняване на червата ! А и самото усещане е гадно след това.
ВНИМАВАЙТЕ С АНГЛИЙСКАТА

# 129
  • Мнения: 1 354
mimival благодаря за датите.Обещавам,че другия път съм с вас на лунното хоро. Mr. Green

# 130
  • Мнения: 624
Момичета,радвам се за тези,които издържаха,аз не успях,но ще съм с Вас следващия път Peace

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Приключих успешно с -1кг. Следващия път съм отново на линия. Поздравления за всички издържали Peace

# 132
  • Мнения: 255
И аз съм -1кг.

# 133
  • Мнения: 235
 Благодаря на всички за компанията. Издържах- от вчера сутринта след една много грешна палачинка, че до сега съм на чай, кафе и вода. Не съм се теглила още , но съм много доволна от себе си. Сега мога ли да хапна едно тараторче?

# 134
  • Мнения: 2 099
Честито на всички минусчета.   bouquet
bonetty можеш, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт