Забранена зона по тялото на вашата дама.

  • 22 947
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 731
Не обичам да ми се рови в мислите.Те са си мои.

# 136
  • Мнения: 479
Не давам да ми докосва корема на голо. След секциото ми е изтръпнал и ми е толкова неприятно. Доктора ми каза, че са клъцнали повечко нерви и за съжаление това няма oправия  Sad

# 137
  • Мнения: 3 268
Не давам да ми докосва корема на голо. След секциото ми е изтръпнал и ми е толкова неприятно. Доктора ми каза, че са клъцнали повечко нерви и за съжаление това няма oправия  Sad
Напротив,има,но иска време.И аз бях така,но се оправих.Мина почти година обаче.

# 138
  • Мнения: 2 448
Не давам да ми докосва корема на голо. След секциото ми е изтръпнал и ми е толкова неприятно. Доктора ми каза, че са клъцнали повечко нерви и за съжаление това няма oправия  Sad
Напротив,има,но иска време.И аз бях така,но се оправих.Мина почти година обаче.

При мен 4 години и половина минаха и пак не е същото усещането както преди операцията.  ooooh!

# 139
  • Мнения: 294
Нямаме проблеми и задръжки в леглото Peace
Само д... то не го давам Naughty!

Същото! Д-то само повърхностно да се пипа, без "задълбаване"!  Laughing

# 140
  • На топло...
  • Мнения: 584
Не са забрани.
Анусът- по взаимно съгласие не.
Коремът- контрахират ми рефлексно коремните мускули при погалване... и боли ужасно, освен че се гърча. Sad Ако е по-грубо докосване няма проблем.

# 141
  • Мнения: 121
М,даааа-мразя да ми сумтят в ухото или да го лигавят.Е,ако става въпрос само за пипане-да пипа дето си иска

# 142
  • Мнения: 1 455
Корема-имам страхотен гъдел и ми е много неприятно,когато започне там да ме целува...
Странното е ,че на гърдите не усещам почти нищо...след кърменето ли не знам и аз,но са станали много бесчуствени Crazy

# 143
  • София
  • Мнения: 407
Моята жена не дава да я докосвам по вътрешните органи (сърце, далак, бъбреци и др.)
Laughing Laughing Laughing
добре, че колим прасе от време на време, та не оставам на сухо
Laughing Laughing Laughing

# 144
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Няма такава зона.Важно е удоволствието и за двамата. Naughty Grinning

# 145
  • София
  • Мнения: 591
Нямаме забранени зони. Всичко е позволено  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт