Забранена зона по тялото на вашата дама.

  • 22 953
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 047
Привет, драги потребители.
Въпроса ми е дали вашите дами имат зони в които не им е приятно да ги докосвате по един или друг начин.
На някой например не им е приятно да ги целуват по краката.Докосване, галене може, но целувки не. Гъдел ги е.
На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.
Една дама беше споделила, че не й е приятно когато я целуват по подмишниците.

Вие имате ли такива наблюдения с вашите партньорки?

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 01:41 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 87
...написах "друго" , 'щото нямаш опция "анус"...
за там ми е забранено дори да си помислям  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 047
Добавих опцията анус.
Там май на доста голяма част от мъжете им е зона табу................

# 3
  • Мнения: 1 299
Вече знам моя какво би отговорил  Joy

# 4
  • Мнения: 1 517
Ние май нямаме зони табу  newsm78 Единственото табу при нас е, че аз не давам д ме такова в ануса. Да си пипа ако иска, но само толкова.

# 5
  • Мнения: 985
Анусът SickТой понякога иска ама аз Naughty.То напраено само за навън да излиза,не за да влиза Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 219
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning

# 7
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ние май нямаме зони табу  newsm78 Единственото табу при нас е, че аз не давам д ме такова в ануса. Да си пипа ако иска, но само толкова.
Peace

# 8
  • Мнения: 216
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning
и ние така, нали за това сме заедно- да си доставяме удоволствие един на друг, а няма по-готино 4ужство от вида на доволната усмивка на партньора ти- п.п ако не пробваш как ще разбереш.... smile3521 smile3521 smile3521

# 9
  • Мнения: 463
А ти защо питаш кавалерите? При толкова дами тук... newsm78 Я почерпи вода направо от извора  Wink

# 10
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Може и за кавалерите да се интересува човека Thinking

# 11
  • Мнения: 7 418
  Забранената зона може да не е забранена за всеки( Wink).
  Пък може да е даже една супер ерогенна зона!
  Зависи как "се борави" с нея. Naughty
   Mr. Green

# 12
Вратлето е много нежна зона и когато целувам там има много гъдели особено когато съм с брада дори когато и дишам по усилено там. Simple Smile
Иначе табута няма но определено се въздържаме от анален секс по-взаимно съгласие. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 483
  Забранената зона може да не е забранена за всеки( Wink).
  Пък може да е даже една супер ерогенна зона!
  Зависи как "се борави" с нея. Naughty
   Mr. Green

Ето това е отговор! Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ануса  Naughty Мъжът ми ме моли доста време и вфднъж реших да пробваме  Crazy но почти нищо не направихме, толкова ме заболя че  Sick от тогава не е споменал но иаз му казах вече твърдо  Naughty Naughty Naughty

# 15
# 16
  • Мнения: 620
Е сега ще паднете половината поне....не обичам и не давам да ми пипат и разрошват бретона на косата newsm78 Laughing

# 17
  • Мнения: 2 495
Аз не обичам да ми целуват гърдите, само да ги мачкат Mr. Green

# 18
Нямаме забранени зони  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 952
Една дама беше споделила, че не й е приятно когато я целуват по подмишниците.

Тази нещо с пото отделянето проблем трябва да е имала Thinking

# 20
  • Мнения: 1 047
Аз не обичам да ми целуват гърдите, само да ги мачкат Mr. Green
Ето за това говорех.
Защо не обичаш?
Какво чувстваш?

Една дама беше споделила, че не й е приятно когато я целуват по подмишниците.
Тази нещо с пото отделянето проблем трябва да е имала Thinking
Гъдел я е просто и се превива от кикот.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Обичам навсякъде, но много ме е гъдел, затова май навсякъде е забранено! Tired

# 22
  • Мнения: 106
Нямаме забранени зони - мръсуваме си на воля. Колкото до ануса, както казва Саманта от любимия ми сериал "Секса и града":... е какво толкова, дупка, като дупка...  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 397


На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.



имам същото чувство,още повече като малка майка ми ми беше обяснявала ,че това е черво което се отрязва...,явно с образователна цел,но на мен ми е подействало малко психарски и наистина имам чувството,че ми бъркат в червата. Embarassed

# 24
  • Мнения: 22 437
Аз съм жена, но да си кажа. ))))
Няма място, което да не обичам да бъде докосвано, или нещо от сорта. ))))
То иначе какво, трябва да начертая карта, да я връча на мъжа си и той да кара по нея. ))))

# 25
  • Мнения: 1 120
Няма такава зона Wink

# 26
  • Мнения: 1 817

Мърсуваме си на воля. Мъжът ми е виртуоз и може да ме предразположи всякак си. Пък и аз съм   експериментатор.love001

# 27
  • Мнения: 4 451
Реших да питам мъжа ми, нали не е потребител тук. Та той гласува с първа опция и каза, че получава всичко винаги и каквото поиска. Embarassed

# 28
  • Мнения: 6 155
Мразя да ми пипат и целуват ушите  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 7 418


На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.



имам същото чувство,още повече като малка майка ми ми беше обяснявала ,че това е черво което се отрязва...,явно с образователна цел,но на мен ми е подействало малко психарски и наистина имам чувството,че ми бъркат в червата. Embarassed
  Можеш да имаш подобно чувство,докато един ден не разбереш,че това е една WOW! ерогенна зона......
  Мъже!Доста неща са във вашите ръце!

# 30
  • Мнения: 73
НЯМАААА...... smile3521Удоволствието е взаимно!В това отношение си пасваме идеално... newsm74

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Анусът и пъпът  Stop

# 32
  • Мнения: 2 495
Аз не обичам да ми целуват гърдите, само да ги мачкат Mr. Green
Ето за това говорех.
Защо не обичаш?
Какво чувстваш?
Ми не мога да определя точно...знам че звучи странно, но това е.Като че ли ме боли, като ме целуват по зърната, но пък мачкането ме кефи страшно много.Странна птица съм Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 397
нормално,защото зърната са доста чувствителни и трябва да се докосват съвсем нежно,а доста мъже си мислят,че са много страстни като ги хапят, смучат грубо ,стискат и тем подобни. box

# 34
  • Мнения: 321
Аз съм жена, но да си кажа. Simple Smile)))
Няма място, което да не обичам да бъде докосвано, или нещо от сорта. ))))
То иначе какво, трябва да начертая карта, да я връча на мъжа си и той да кара по нея. ))))
   Peace съгласна съм

# 35
  • Мнения: 204
  Забранената зона може да не е забранена за всеки( Wink).
  Пък може да е даже една супер ерогенна зона!
  Зависи как "се борави" с нея. Naughty
   Mr. Green

Ето това е отговор! Peace

Именно  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 1 047
нормално,защото зърната са доста чувствителни и трябва да се докосват съвсем нежно,а доста мъже си мислят,че са много страстни като ги хапят, смучат грубо ,стискат и тем подобни. box
До колкото успях да схвана, не става въпрос за груго хапане и смукане, а за нежно целуване.
Разликата е огромна.
От друго естество е неприятното усещане и точно това ми е интересното.

# 37
  • Мнения: 2 891
Не понасям да ми пипат стъпалата. Не давам на никой. От вътре ми идва да ритам  Rolling Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 727


На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.



имам същото чувство,още повече като малка майка ми ми беше обяснявала ,че това е черво което се отрязва...,явно с образователна цел,но на мен ми е подействало малко психарски и наистина имам чувството,че ми бъркат в червата. Embarassed
Аз пък си мислех, че само на мен ми е неприятно...сигурно поне 10 пъти съм го обяснявала на мъжа ми, пък и на други мъже преди него...никой не може да ме разбере. Cry

# 39
  • Мнения: 929
Зоната е една - най-често споменаваната

# 40
  • София
  • Мнения: 38
И аз не обичам да ми пипат пъпа, усещането е ужасно, не може да се опише  Confused
А иначе нищо друго не е забранено  Blush Важен е подходът и желанието! С моя мъж сме правили неща, които никога не съм си мислела, че ще поискам, камо ли че ще ми харесат  Rolling Eyes  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 220
Към всяка зона има само по една вратичка.
Намери ли се тя,и точния код за отварянето и - няма забрани  Sunglasses

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Към всяка зона има само по една вратичка.
Намери ли се тя,и точния код за отварянето и - няма забрани  Sunglasses

абсолютно съм съгласна с това мнение!!!

# 43
  • Мнения: 678
Какво е това забрана  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 819
Мразя да ми пипат и целуват ушите  Crossing Arms

Също! Направо пощръклявам, не виждам нищо възбуждащо в ухо с език в него, чак ми е гнусно, настръхвам! Sick Това ми е най-антивъзбуждащото действие от страна на сексуален партньор ooooh!

# 45
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз не харесвам да ми пипа бретона и петите.

# 46
  • Мнения: 2 495
Също! Направо пощръклявам, не виждам нищо възбуждащо в ухо с език в него, чак ми е гнусно, настръхвам! Sick
SickИ аз

# 47
  • Мнения: 338
Ануса  Naughty Мъжът ми ме моли доста време и вфднъж реших да пробваме  Crazy но почти нищо не направихме, толкова ме заболя че  Sick от тогава не е споменал но иаз му казах вече твърдо  Naughty Naughty Naughty
а по ушите много ми харесва

# 48
  • София
  • Мнения: 688
не обичам да ме пипат по носа

# 49
  • Мнения: 49
Всички ли мъже им е идея фикс ануса?
там не давам,не!

# 50
  • Мнения: 183
Е сега ще паднете половината поне....не обичам и не давам да ми пипат и разрошват бретона на косата newsm78 Laughing
Божееееее Shocked и аз така много мразя,иначе друго всичко обичам ,ама всичко, трябва разнообразие все пак Laughing

# 51
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Последните две опции,като другото е езика в ухото.

# 52
  • Мнения: 214
Няма забранена зона за моят съпруг.Всичко му позволявям:)

# 53
  • Мнения: 1 047
Няма забранена зона за моят съпруг.Всичко му позволявям:)
Шапка ти свалям.

# 54
  • Мнения: 5 393
Език в ухото ми не давам да се завира. SickИ имам ужасен гъдел. Crazy

# 55
  • Мнения: 5 299
Първа опция.
Всичко е позволено...експерименти - всякакви.

# 56
  • Мнения: 185
Нямам забранена зона,имах една ама ми я превзеха Laughing

# 57
  • Мнения: 1 047
Език в ухото ми не давам да се завира. SickИ имам ужасен гъдел. Crazy
Къде е гъдела?

Нямам забранена зона,имах една ама ми я превзеха Laughing
И коя е тя?

# 58
  • Мнения: 185
Нямам забранена зона,имах една ама ми я превзеха Laughing
И коя е тя?
Обичайната забранена Crossing Arms

# 59
  • София
  • Мнения: 819
darla, за някои НЕобичайното е елементарно и банално, кАжи коя е зоната Mr. Green И що така забранена все тя?

# 60
  • Мнения: 1 047
Нямам забранена зона,имах една ама ми я превзеха Laughing
И коя е тя?
Обичайната забранена Crossing Arms
Ушите или бретона?

# 61
  • Мнения: 185
darla, за някои НЕобичайното е елементарно и банално, кАжи коя е зоната Mr. Green И що така забранена все тя?
Писах обичайна,защото ми направи впечатление,че повечето момичета са я посочили Wink
Ануса е тя и вече не е забранена,както казах Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 819
Само аз ли не съм разбрала, или темата е за зони, които НЕ са само за вкарване нещо в тях? А може и само да се докосват/погалят/целунат и т.н.? newsm78

# 63
  • Мнения: 1 047
Само аз ли не съм разбрала, или темата е за зони, които НЕ са само за вкарване нещо в тях? А може и само да се докосват/погалят/целунат и т.н.? newsm78
Правилно си разбрала.
Ако някой не е разбрал, значи не съм направил добро въвеждане.

# 64
в секса не би трябвало да има забранени зони, но поради схващането на повечето жени, че секса е по често по задължение отколкото за удоволствие - не се разрешава всичко.

# 65
  • София
  • Мнения: 819
в секса не би трябвало да има забранени зони, но поради схващането на повечето жени, че секса е по често по задължение отколкото за удоволствие - не се разрешава всичко.

Значи аз съм мъж Joy Joy Joy Секс по задължение не е секс, така си мисля, губи се тръпката и изобщо всичко хубаво в заниманието Peace

# 66
  • Мнения: 185
в секса не би трябвало да има забранени зони, но поради схващането на повечето жени, че секса е по често по задължение отколкото за удоволствие - не се разрешава всичко.
Shocked Shocked ShockedКои са тези ПОВЕЧЕТО жени newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 819
в секса не би трябвало да има забранени зони, но поради схващането на повечето жени, че секса е по често по задължение отколкото за удоволствие - не се разрешава всичко.
Shocked Shocked ShockedКои са тези ПОВЕЧЕТО жени newsm78

В никакъв случай не са ССФ Joy Joy Joy Всички останали явно Joy

# 68
  • Мнения: 5 393
Език в ухото ми не давам да се завира. SickИ имам ужасен гъдел. Crazy
Къде е гъдела?



Навсякъде ooooh!Особено по стъпалата -направо загивам JoyНе е лесно..... Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 338
Цитат
! ! ! НА 07.07.07. ФОРУМНА СРЕЩА от 07.07.07 вечерта ! ! !
това 7 сутринта ли е или 7 вечерта?

в секса не би трябвало да има забранени зони, но поради схващането на повечето жени, че секса е по често по задължение отколкото за удоволствие - не се разрешава всичко.
абе защо да е задължение? нали всичко се прави за удоволствие? кои са тия жени?

# 70
mene ne mi davat da byrkam v ushite i nosa newsm78 Thinking  rotfImao smile3516

# 71
  • Мнения: 1 047
mene ne mi davat da byrkam v ushite i nosa newsm78 Thinking  rotfImao smile3516
Да бъркаш със какво?

Прибира се един мъж в къщи и казва на жена си, че ще я люби в ушите.
" - Ама как така в ушите, бе мъжо? Ами ако оглушея?
  - Ъ, за 10 години семеен живот да не би да онемя, ма?" Joy Joy Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 2 846
Присъединявам се към тия, дето мразят да им пипат пъпа! Адски е гадно! Но се учудвам, че има толкова хора като мен! Joy

# 73
  • Мнения: 323
А ти защо питаш кавалерите? При толкова дами тук... newsm78 Я почерпи вода направо от извора  Wink
Peace

# 74
  • Мнения: 3 268
След като поговорих с Борето на форумската среща и разбрах какво точно ме пита с тази тема,реших да отговоря.Много ми е неприятно да ме галят по косата,просто е ужасно.От малка съм така и разни хора като ме галеха,уж да ми се радват,на мен ми идеше да ревна.

# 75
  • Мнения: 30
това със секса по задължение направо ме разби  Laughing  единствената останала такава жена на земята трябва да му се е паднала на човека за да се изкаже така  newsm78
а иначе по темата - неприятно ми е докосването по гърдите, и по-точно по зърната, понасям го само непосредствено преди оргазъм, иначе полудявам, не мога да обясня защо  Rolling Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 4 966
Май нищо не ми е неприятно. Blush Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 164
Нямам забранена зона,имах една ама ми я превзеха Laughing

 hahaha хахаха и аз като теб Party

# 78
  • Мнения: 15
Ануса и над хълбоците - много я е дъгел  Grinning

# 79
  • София
  • Мнения: 5 734
Само аз ли не съм разбрала, или темата е за зони, които НЕ са само за вкарване нещо в тях? А може и само да се докосват/погалят/целунат и т.н.? newsm78
Правилно си разбрала.
Ако някой не е разбрал, значи не съм направил добро въвеждане.

Мисля,че повечето искаха да се изтъкнат или похвалят,че са давали отзад

# 80
  • Мнения: 46 520
Мисля,че повечето искаха да се изтъкнат или похвалят,че са давали отзад

В такъв случай последната опция в анкетата какво прави там  newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 819
В такъв случай последната опция в анкетата какво прави там  newsm78

Ми пак си е зона, не е казано, че трябва да се вкарва нещо там, може само да се пипа Mr. Green

# 82
  • Мнения: 46 520
Ми пак си е зона, не е казано, че трябва да се вкарва нещо там, може само да се пипа Mr. Green

Така де  Grinning писах го по повод на това, че някои се хвалили, ми има го- отговарят, могат го- хвалят се, лошо няма  Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 819
Така де  Grinning писах го по повод на това, че някои се хвалили, ми има го- отговарят, могат го- хвалят се, лошо няма  Mr. Green

Разбрах те Peace Peace Peace

# 84
  • Мнения: 1 047
По мой наблюдения, доста индивиди не позволяват да им се целува и пипа ануса и зоната около него. Затова сложих тази опция.
За косата и в частност бретона не бях и допускал дори.

Благодаря на всички за мненията.  bouquet  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 332
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning
И аз така-където и когато ми се прииска,нямам задръжки. Embarassed

# 86
  • Мнения: 523
Sus sigurnost anusa.

# 87
  • Мнения: 65
Може и да ви се стори старанно но на съпруга ми му е забранено да ми пипа ходилата. Особено петите. Супер ми е неприятно  newsm78. Повечето ми приятелки си умират мъжете им да им направят масаж на ходилата, а моя ако реши ми иде да го обеся. Просто ми е неприятно. Нямам гъдел, но незнам защо - не ми е хубаво

# 88
  • Мнения: 242
Не обичам да ми пипа гърдите нежно-ууууу полудявам,предпочитам да ги мачка и стиска отколкото да ги гали,гадно ми е. А също така и за пъпа ,но той и не пипа там ,така че... Peace

# 89
  • Мнения: 65
Мразя да ми пипат и целуват ушите  Crossing Arms

Също! Направо пощръклявам, не виждам нищо възбуждащо в ухо с език в него, чак ми е гнусно, настръхвам! Sick Това ми е най-антивъзбуждащото действие от страна на сексуален партньор ooooh!

Да и това също. Какво е това схващане, че е възбуждащо и секси незнам. Явно тази представа е заради американските филми.

# 90
  • Мнения: 5 001
  Забранената зона може да не е забранена за всеки( Wink).
  Пък може да е даже една супер ерогенна зона!
  Зависи как "се борави" с нея. Naughty
   Mr. Green
Точно така и аз мисля  Peace

# 91
Имам си едно място- между първия и втория пръст на краката , където ако мъжа ми ме пипне мога да го изритам съвсем инстинктивно без да се замисля. Направо такъв гъдел че колкото и години вече да се опитва да ме свикне - не се поддавам. Поради този мой гъдел немога да нося обувки тип "прашка" - с каишка между пръстите.

# 92
  • Мнения: 1 925
Анусът SickТой понякога иска ама аз Naughty.То напраено само за навън да излиза,не за да влиза Crossing Arms
Както казвам : анусът не спада към половата система!  Crossing Arms За друго не се сещам да е табу.

# 93
  • Мнения: 2 448
Мразя да ми пипат и целуват ушите  Crossing Arms

Също! Направо пощръклявам, не виждам нищо възбуждащо в ухо с език в него, чак ми е гнусно, настръхвам! Sick Това ми е най-антивъзбуждащото действие от страна на сексуален партньор ooooh!

Да и това също. Какво е това схващане, че е възбуждащо и секси незнам. Явно тази представа е заради американските филми.
Дааааааааа, много са различни хората, аз направо обожавам това, адски ми е възбуждащо, така, че не обвинявайте американските филми.
А по темата нямам забранено място за пипане, а само начин по който се прави, например мъжете много често обичат да мачкат гърдите твърде силно.

# 94
  • Мнения: 106
при нас няма табу

# 95
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами и при нас май няма забранени зони. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2
само като прочета "на съпруга ми му е забранено" и тръпки ме побиват,
имайте в предвид, че ако поиска нещо повече от 2пъти, и вие му отказвате, това нещо го иска много и му е много неприятна тази забрана.
как така за нас няма забранено а - "на съпруга ми му е забранено", не ви ли звучи гадно "забранено му е"?
мисля, че за всичко си има подход и начин, забраната е най-лесна, но води до лоши последствия, може да сте сигурни, че един мъж не може просто ей така да изтрие това което силно иска от главата си, колкото по-дълго "му е забранено" толкова по-силно му се иска и в няй добрия случай му става само много неприятно от това. Представете си вие изведнъж да получите забрана да си играете с някоя зона от неговото тяло която много ви харесва и възбужда. Едно от много неприятните неща за едно дете, има я играчката там е, но не му позволяват да я докосва, постоянно като му се играе само за нея си мисли, същата работа и с порасналите деца, едната играчка в гаража и другата забранената  Flutter
поздрави

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 10:24 от Danny³

# 97
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Реших да питам мъжа ми, нали не е потребител тук. Та той гласува с първа опция и каза, че получава всичко винаги и каквото поиска. Embarassed

хехе, и моя каза същото  Peace

# 98
  • Мнения: 3 314
пъпа и анусът  Stop  Naughty  Sick

# 99
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning
и ние така, нали за това сме заедно- да си доставяме удоволствие един на друг, а няма по-готино 4ужство от вида на доволната усмивка на партньора ти- п.п ако не пробваш как ще разбереш.... smile3521 smile3521 smile3521


и ние така на воля си мърсуваме Embarassed

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
няма забранена зона  Mr. Green

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ануса.

# 102
  • Мнения: 673
 Нямаме зони - табу

# 103
  • Мнения: 15
При нас забрани няма  Party

# 104
  • Мнения: 24
не обичам да ми докосва гърдите,само като му видя ръката да се насочва на там и направо "настръхвам"

# 105
  • Мнения: 385
Направо не знам как може да има жени дето не им е приятно да ги докосват по гърдите, но ...
А по темата - ануса определено.

# 106
  • Мнения: 142
И при нас няма нищо забранено. Докосва ме така, че навсякъде и всичко ми харесва  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 4
И ние си мърсуваме на воля. Peace

# 108
Интересна тема...

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 05:22 от TATK0

# 109
  • Мнения: 31
Здравейте ... интересна тема ! Sunglasses
Няма такава забранена зона при нас Grinning ...
На бъдещия ми съпруг му позволявам всичко  .. Обичаме се много и се забавляваме както и когато си решим  kiss Two Hearts

# 110
  • Мнения: X
И ние така на воля си мърсуваме, но за да не пипам аз неговия анус-той не пипа моя !!! Joy Joy Joy Joy Joy

# 111
  • Мнения: 25
но за да не пипам аз неговия анус-той не пипа моя !!! Joy Joy Joy Joy Joy

ем, че ти искаш ли да го пипаш  Thinking Joy

# 112
  • Мнения: 681
Няма табута при нас  Peace

# 113
  • Мнения: 2 309
То и от вагината излиза...
Цикъл...бебета...!


# 114
  • Мнения: 2 908
Ануса Peace
От вагината излиза,ама природата я е приспособила да излиза и да влиза-това се имаше в предвид,а природата не е много приспособила ануса да влиза нещо там...значи е имала тази природа нещо в  предвид... ThinkingСамо,че сме се пръкнали ние хората да прескачаме всякакви граници на природата....
П.С.-Жената не си маже вагината с вазелин,за да влезе нещо там,но за да не те боли трябва да намажеш ануса,нали?

# 115
  • Мнения: 673
Ануса Peace
П.С.-Жената не си маже вагината с вазелин,за да влезе нещо там,но за да не те боли трябва да намажеш ануса,нали?
   Това не е вярно... Embarassed Embarassed Embarassed

# 116
  • Мнения: 233
Не мога да разбера и винаги ще се чудя какво толкова намират мъжете в аналниа секс?????? Една мацка с хемороиди никак ама никак не е секси. Вътрешната повърхност на червото не е приспособена за такова триене. Може да се получат рани. И боли освен всичко друго. Според мен от психологическа гледна точка тожа си е просто гейско. Както могат да чу**т една жена там, така може и мъж. Не виждам от къде идва разликата в усещането. + Това не ви ли е гнус бе момчета??? Това си е и унижение за една жена.   

# 117
  • Мнения: 2 309
Разрешено ли е от "природата" да го лапаме?

# 118
  • Мнения: 46 520
... Според мен от психологическа гледна точка тожа си е просто гейско. Както могат да чу**т една жена там, така може и мъж. Не виждам от къде идва разликата в усещането ...

За оралния секс май важи същото Thinking

...  + Това не ви ли е гнус бе момчета??? Това си е и унижение за една жена. 

Не взимам страна, но ако и на двамата им харесва, защо да е унижение? 

# 119
  • Мнения: 4 138
нямаме забранени зони. нито негови, нито мои. обаче мразим да се бърше в предето от мама, тогаз побесявамммммммммм. Mr. Green

# 120
  • Мнения: 91
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning
и при нас е така

# 121
  • Мнения: 165
Не обичам да ми бърка в носа. Особено да ми ближе ушите. Ужас! Сякаш ме полазват буболечки. Просто полудявам и.......... censored
Също мразя да ми бърка между пръстите на краката. Отврат. Това не е за мен. Чака го  newsm66
Иначе всичко си не е наред....  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink

# 122
  • Мнения: 604
Нямаме проблеми и задръжки в леглото Peace
Само д... то не го давам Naughty!

# 123
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първа опция.

# 124
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
След като родих ми е трудно да възприема гърдите си като нещо друго освен орган за производство на мляко Mr. Green и не ми е особено приятно.
Не смятам нито аналния нито оралния секс за унижение, когато нещата са взаимни.
нямаме забранени зони. нито негови, нито мои. обаче мразим да се бърше в предето от мама, тогаз побесявамммммммммм. Mr. Green
newsm10

# 125
  • Мнения: 59
И на моят приятел му се иска д...,но аз не му разрешавам .Не мога да търпя болка.

# 126
  • Мнения: 4 068
И на моят приятел му се иска д...,но аз не му разрешавам .Не мога да търпя болка.

А ти защо смяташ, че боли? Ако не си пробвала просто няма как да знаеш.
За протокола-няма забранени зони при нас.

# 127
  • Мнения: 59
Пробвала съм и знам

# 128
  • София
  • Мнения: 2 006
При нас няма забранени зони, но откакто съм бременна таткото ме пипа все едно ще обезврежда атомна бомба. Мисли, че ще се счупя Joy

# 129
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И на моят приятел му се иска д...,но аз не му разрешавам .Не мога да търпя болка.
Не си единствена. Но всичко зависи от партьора и предварителната настройка.

# 130
  • Мнения: 2 448
И на моят приятел му се иска д...,но аз не му разрешавам .Не мога да търпя болка.

В темата става дума / поне така както е поднесена от автора / за пипане, докосване. Не знам как точно трябва да ме пипне някой пък било то и по д.........то , че да ме заболи, освен , ако не ме шиба с камшик.  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 579
Е сега ще паднете половината поне....не обичам и не давам да ми пипат и разрошват бретона на косата newsm78 Laughing

и аз мразя да ме рошат! Crossing Arms

# 132
  • Мнения: 4 068
Аз пък не обичам да ми рошат веждите, но мислех, че темата е с друга насоченост. Mr. Green

# 133
  • Мнения: 1 047
В темата става дума / поне така както е поднесена от автора / за пипане, докосване. Не знам как точно трябва да ме пипне някой пък било то и по д.........то , че да ме заболи, освен , ако не ме шиба с камшик.  Mr. Green
Правилно си разбрала.

И аз недоумявам как може на някоя жена да не й е приятно да й докосват гърдите, но виждаме, че е факт.

Благодаря на всички за отговорите.  bouquet  bouquet  bouquet

# 134
  • Мнения: 3 268
Здрасти,Бореее!Къде беше бе,човек!Радвам се,че пак си на линия!
По темата-и аз съм от жените,дето не обича ласки по гърдите.

# 135
  • Мнения: 1 731
Не обичам да ми се рови в мислите.Те са си мои.

# 136
  • Мнения: 479
Не давам да ми докосва корема на голо. След секциото ми е изтръпнал и ми е толкова неприятно. Доктора ми каза, че са клъцнали повечко нерви и за съжаление това няма oправия  Sad

# 137
  • Мнения: 3 268
Не давам да ми докосва корема на голо. След секциото ми е изтръпнал и ми е толкова неприятно. Доктора ми каза, че са клъцнали повечко нерви и за съжаление това няма oправия  Sad
Напротив,има,но иска време.И аз бях така,но се оправих.Мина почти година обаче.

# 138
  • Мнения: 2 448
Не давам да ми докосва корема на голо. След секциото ми е изтръпнал и ми е толкова неприятно. Доктора ми каза, че са клъцнали повечко нерви и за съжаление това няма oправия  Sad
Напротив,има,но иска време.И аз бях така,но се оправих.Мина почти година обаче.

При мен 4 години и половина минаха и пак не е същото усещането както преди операцията.  ooooh!

# 139
  • Мнения: 294
Нямаме проблеми и задръжки в леглото Peace
Само д... то не го давам Naughty!

Същото! Д-то само повърхностно да се пипа, без "задълбаване"!  Laughing

# 140
  • На топло...
  • Мнения: 584
Не са забрани.
Анусът- по взаимно съгласие не.
Коремът- контрахират ми рефлексно коремните мускули при погалване... и боли ужасно, освен че се гърча. Sad Ако е по-грубо докосване няма проблем.

# 141
  • Мнения: 121
М,даааа-мразя да ми сумтят в ухото или да го лигавят.Е,ако става въпрос само за пипане-да пипа дето си иска

# 142
  • Мнения: 1 455
Корема-имам страхотен гъдел и ми е много неприятно,когато започне там да ме целува...
Странното е ,че на гърдите не усещам почти нищо...след кърменето ли не знам и аз,но са станали много бесчуствени Crazy

# 143
  • София
  • Мнения: 407
Моята жена не дава да я докосвам по вътрешните органи (сърце, далак, бъбреци и др.)
Laughing Laughing Laughing
добре, че колим прасе от време на време, та не оставам на сухо
Laughing Laughing Laughing

# 144
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Няма такава зона.Важно е удоволствието и за двамата. Naughty Grinning

# 145
  • София
  • Мнения: 591
Нямаме забранени зони. Всичко е позволено  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт