Забранена зона по тялото на вашата дама.

  • 22 979
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30
това със секса по задължение направо ме разби  Laughing  единствената останала такава жена на земята трябва да му се е паднала на човека за да се изкаже така  newsm78
а иначе по темата - неприятно ми е докосването по гърдите, и по-точно по зърната, понасям го само непосредствено преди оргазъм, иначе полудявам, не мога да обясня защо  Rolling Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 4 966
Май нищо не ми е неприятно. Blush Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 164
Нямам забранена зона,имах една ама ми я превзеха Laughing

 hahaha хахаха и аз като теб Party

# 78
  • Мнения: 15
Ануса и над хълбоците - много я е дъгел  Grinning

# 79
  • София
  • Мнения: 5 750
Само аз ли не съм разбрала, или темата е за зони, които НЕ са само за вкарване нещо в тях? А може и само да се докосват/погалят/целунат и т.н.? newsm78
Правилно си разбрала.
Ако някой не е разбрал, значи не съм направил добро въвеждане.

Мисля,че повечето искаха да се изтъкнат или похвалят,че са давали отзад

# 80
  • Мнения: 46 560
Мисля,че повечето искаха да се изтъкнат или похвалят,че са давали отзад

В такъв случай последната опция в анкетата какво прави там  newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 819
В такъв случай последната опция в анкетата какво прави там  newsm78

Ми пак си е зона, не е казано, че трябва да се вкарва нещо там, може само да се пипа Mr. Green

# 82
  • Мнения: 46 560
Ми пак си е зона, не е казано, че трябва да се вкарва нещо там, може само да се пипа Mr. Green

Така де  Grinning писах го по повод на това, че някои се хвалили, ми има го- отговарят, могат го- хвалят се, лошо няма  Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 819
Така де  Grinning писах го по повод на това, че някои се хвалили, ми има го- отговарят, могат го- хвалят се, лошо няма  Mr. Green

Разбрах те Peace Peace Peace

# 84
  • Мнения: 1 047
По мой наблюдения, доста индивиди не позволяват да им се целува и пипа ануса и зоната около него. Затова сложих тази опция.
За косата и в частност бретона не бях и допускал дори.

Благодаря на всички за мненията.  bouquet  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 332
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning
И аз така-където и когато ми се прииска,нямам задръжки. Embarassed

# 86
  • Мнения: 523
Sus sigurnost anusa.

# 87
  • Мнения: 65
Може и да ви се стори старанно но на съпруга ми му е забранено да ми пипа ходилата. Особено петите. Супер ми е неприятно  newsm78. Повечето ми приятелки си умират мъжете им да им направят масаж на ходилата, а моя ако реши ми иде да го обеся. Просто ми е неприятно. Нямам гъдел, но незнам защо - не ми е хубаво

# 88
  • Мнения: 242
Не обичам да ми пипа гърдите нежно-ууууу полудявам,предпочитам да ги мачка и стиска отколкото да ги гали,гадно ми е. А също така и за пъпа ,но той и не пипа там ,така че... Peace

# 89
  • Мнения: 65
Мразя да ми пипат и целуват ушите  Crossing Arms

Също! Направо пощръклявам, не виждам нищо възбуждащо в ухо с език в него, чак ми е гнусно, настръхвам! Sick Това ми е най-антивъзбуждащото действие от страна на сексуален партньор ooooh!

Да и това също. Какво е това схващане, че е възбуждащо и секси незнам. Явно тази представа е заради американските филми.

Общи условия

Активация на акаунт