козметиката на Талодерма - 6

  • 102 777
  • 505
  •   1
Отговори
# 15
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравей Амадис,

днес обходих де що видя аптека в Сливен и са много оскъдно заредени с продукти на Талодерма, а в една даже ми казаха, че фирмата за известно време е преустановила производството си, за да се съобрази с изискванията по стандартите на ЕС и едва след месец ще го възобнови. Вярно ли е това и къде мога да намеря по-зареден магазин или аптека. Интересувам се от тоник, около очния гел с ройсбос и маската.

# 16
  • Мнения: 630
Здравей amadis,
къде  мога да намеря слънцезащитен крем в района на Mall Sofia?
Проверих в Лечител в Халите, но все още нямат.
Благодаря ти!Лек ден

Здравей    bouquet
Тъй като в София познавам само района от НДК до ЦУМ, знам къде е МОЛ- а на Стамболийски, но къде са аптеките  newsm78
Ще ти дам тел. на обектите заредили последно слънцезащитни продукти:
Марешки ЧА  975 38 88
Феникс ЧА     955 55 73
Хенриета - магазин    0896616691

Слънчев ден!

# 17
  • Мнения: 630
препоърчайте ми тоалетно мляко и тоник на талодерма. кожата ми е мазна/смесена.но се чудя тоалетнота мляко за такава ли кожа трябва да е, след като го ползвам само за почистване на грима от очите.
Добро утро   bouquet
Нямаме продукт - точно позициониран като тоалетно мляко за околоочен контур. Аз обаче без проблем ползвам млякото за чувствителна кожа - не ми щипе на очите. След почистване - отмивам остатъците с хладка вода и тонизирам.
Всъщност - тоника не го използвам за тази зона  newsm78
Бих ти препоръчала тоник за мазен и смесен тип кожа, но ако смяташ да го използваш и около очите - тогава трябва да е за чувствителна.
Тоалетно мляко – чувствителна кожа
Глицерин, Урея, екстракти от Лайка и Див кестен, вит. А и Е
Тоник – мазен и смесен тип кожа
Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Репей, Хвощ, Лавандула, Хмел, Дъбови кори и Бреза, вит. А и Е, без алкохол
 
ако смяташ да  използваш тоник за  околоочния контур:
Тоник – чувствителна кожа
Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Жълт кантарион, Лайка, Див кестен, Кипарис, Сладък корен и Бял равнец, вит. А и Е, без алкохол

Лек ден!


# 18
  • Мнения: 630
Здравей, amadis
Можеш ли да ми кажеш каква приблизително е цената на детското слънцезащитно мляко и къде в Габрово може да се намери?
Благодаря предварително
Привет   bouquet
Цената към момента излиза в аптека около 14лв., но от днес вдигаме цените на цялата козметика с около 10-13%
Пуснах справка и излязоха:
АкварелЧА        80 39 31
РенусЧА            80 40 76
ВитаЧА              80 36 85

Успешни покупки!

# 19
  • Мнения: 630
Amadis,
забравих да попитам подходяща ли е за мен маската хума+масло от гроздови семки+лавандулово масло?
3 вечери подред си я правя и мислех да спазя схемата 1 седмица - всяка вечер, след това 2 до 3 пъти седмично, препоръчана на едно друго момиче във форума с подобно описание на типа кожа.Но ако съм сгрешила и рискувам да си преизсуша кожата , моля те кажи ми.
И дали е подходящо веднъж седмично да правя маслена баня пак с масло ос гр.семки+лавандула.  newsm78
  bouquet 
Каквото кажеш, слушам и изпълнявам.....      Peace     


Добро утро   bouquet
Сякаш сега да не се изсилваме с много неща - изискват доста време, а и наистина не знам как ще подейства на кожата ти. Маслените маски също. Хайде първо да пробваме тази схема. Ако ти се омазнява Т-зоната /то сега и през лятото - няма как/ може да правиш маската с хума, но само на този участък, а не там където, кожата е тънка.
Сега като не ползваш измиващи продукти мисля, че кожата ти няма да се преизсушава и няма да се нуждае от маслени маски.
Лек и слънчев ден!

# 20
  • Мнения: 661
препоърчайте ми тоалетно мляко и тоник на талодерма. кожата ми е мазна/смесена.но се чудя тоалетнота мляко за такава ли кожа трябва да е, след като го ползвам само за почистване на грима от очите.
Добро утро   bouquet
Нямаме продукт - точно позициониран като тоалетно мляко за околоочен контур. Аз обаче без проблем ползвам млякото за чувствителна кожа - не ми щипе на очите. След почистване - отмивам остатъците с хладка вода и тонизирам.
Всъщност - тоника не го използвам за тази зона  newsm78
Бих ти препоръчала тоник за мазен и смесен тип кожа, но ако смяташ да го използваш и около очите - тогава трябва да е за чувствителна.
Тоалетно мляко – чувствителна кожа
Глицерин, Урея, екстракти от Лайка и Див кестен, вит. А и Е
Тоник – мазен и смесен тип кожа
Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Репей, Хвощ, Лавандула, Хмел, Дъбови кори и Бреза, вит. А и Е, без алкохол
 
ако смяташ да  използваш тоник за  околоочния контур:
Тоник – чувствителна кожа
Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Жълт кантарион, Лайка, Див кестен, Кипарис, Сладък корен и Бял равнец, вит. А и Е, без алкохол

Лек ден!



МНОГО БЛАГОДАРЯ!  bouquet ЩЕ ИЗПОЛЗВАМ ТОАЛЕТНО МЛЯКО ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА И ТОНИК ЗА МАЗНА И СМЕСЕНА!

# 21
  • Мнения: 630
Здравей Амадис,

днес обходих де що видя аптека в Сливен и са много оскъдно заредени с продукти на Талодерма, а в една даже ми казаха, че фирмата за известно време е преустановила производството си, за да се съобрази с изискванията по стандартите на ЕС и едва след месец ще го възобнови. Вярно ли е това и къде мога да намеря по-зареден магазин или аптека. Интересувам се от тоник, около очния гел с ройсбос и маската.

Привет   bouquet

Да, Сливен не ни е силен град - аз звънкам няколко аптеки, но като цяло е мъка. Ше ти напиша по-заредените и в тях можеш да си поръчваш от нашите продукти. Със следващия курс - ще ги доставим  Peace
Ремедия ЧА     тел. 62 41 26
Флора ЧА        тел. 66 76 53
Медиком ЧА     тел. 62 36 21
Болницата - денонощна А          тел. 66 22 07
Вита ЧА            тел. 62 58 22
Лайка ЧА          тел.62 29 06
Санита ЧА        тел. 62 44 89
Маг. Камелия    тел. 62 20 42

Продуктите с Ройбос се дистрибутират само от Лечител:
ул. Ген. Драгомиров 4

Успех!


п.п. Маската последно са заредили - Лайка, Флора и Вита, а за тоника - не си уточнила за какъв тил кожа. Гелчето с Ройбос - в магазина на Лечител.

# 22
  • Мнения: 12 891
Здравей, amadis
Можеш ли да ми кажеш каква приблизително е цената на детското слънцезащитно мляко и къде в Габрово може да се намери?
Благодаря предварително
Привет   bouquet
Цената към момента излиза в аптека около 14лв., но от днес вдигаме цените на цялата козметика с около 10-13%
Пуснах справка и излязоха:
АкварелЧА        80 39 31
РенусЧА            80 40 76
ВитаЧА              80 36 85

Успешни покупки!

Мерси за бързия отговор   bouquet

# 23
  • ES
  • Мнения: 2 172

Да, Сливен не ни е силен град - аз звънкам няколко аптеки, но като цяло е мъка. Ше ти напиша по-заредените и в тях можеш да си поръчваш от нашите продукти. Със следващия курс - ще ги доставим  Peace
Ремедия ЧА     тел. 62 41 26
Флора ЧА        тел. 66 76 53
Медиком ЧА     тел. 62 36 21
Болницата - денонощна А          тел. 66 22 07
Вита ЧА            тел. 62 58 22
Лайка ЧА          тел.62 29 06
Санита ЧА        тел. 62 44 89
Маг. Камелия    тел. 62 20 42

Продуктите с Ройбос се дистрибутират само от Лечител:
ул. Ген. Драгомиров 4

Успех!


п.п. Маската последно са заредили - Лайка, Флора и Вита, а за тоника - не си уточнила за какъв тил кожа. Гелчето с Ройбос - в магазина на Лечител.


Благодаря! Успях да си взема универсалния крем за лице. Търся тоник за мазна и смесена кожа.

# 24
  • Мнения: 630
....

Благодаря! Успях да си взема универсалния крем за лице. Търся тоник за мазна и смесена кожа.

Добро утро   bouquet

Мммм Гери, питаш за тоника за мазен и смесен тип кожа - твоята такава ли е? Ако е такава - моля те, подари универсалния крем на мама, леля, или баба  Praynig
За теб - на същата цена по-подходящ ще е крема за мазен и смесен тип кожа в туба. Имай предвид, че и двата крема са без УВ защита и е необходимо да добавиш нещо върху тях.
Пуснах справка и излезе, че тоник за мазен и смесен тип кожа е заредила:
Екомедика 1   тел. 66 74 63
Успешен ден 
  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 270
Здравей Amadis , аз ти писах на ЛС , но явно не ги получаваш.Имам нужда от съвета ти.Майка ми е на 53 г с нормална кожа и иска някакъв дневен крем на Талодерма ,помогни ми да се спра на нещо.До сега е ползвала на Ив Роше този в кафявата кутийка с 10-те добавки.
Успешен ден Simple Smile

# 26
  • ES
  • Мнения: 2 172

Мммм Гери, питаш за тоника за мазен и смесен тип кожа - твоята такава ли е? Ако е такава - моля те, подари универсалния крем на мама, леля, или баба  Praynig
За теб - на същата цена по-подходящ ще е крема за мазен и смесен тип кожа в туба. Имай предвид, че и двата крема са без УВ защита и е необходимо да добавиш нещо върху тях.


Майка ми го пробва и каза, че и доста твърд за нея универсалния. Моята кожа е по-скоро нормална с омазняване в Т-зоната. А този за мазна и смесена кожа в туба, не е ревитализиращия в туба, нали?

# 27
  • Мнения: 58


Здравейте!!!!!
Успях да си набавя почистващото мляко за смесен и мазна кожа, тоника и гелчето с Рой бос.В петък заминавам за Пловдив и там ми казаха , че аптека "Марица" разполагат с пълната гама от продукти, надявам се да си набавя останала част.
За сега спазва схемата с почистването и нанасянето на гелчето вечер по цялото лице и сутрин по около-очния контур.Спрях всичко останало.Спрях и маската с хума.  Peace
Да опиша първите впечатления: - след като си обтрия лицето с почистващото мляко чувствам леко стягане на кожата - не изсъхване, задължително изплаквам с хладка вода лицето и нанасям тоника.  Simple Smile Когато нанеса вечер гелчето с Ройбос на цялото лице, първоначално си чувствам кожата леко лепкава, но явно след около 30-40 мин се поема на 100% от кожата и всичко е нормално. А на сутринта - ЧУДО!!!!!  Hug Сякаш не съм спала!!!! Кожата ми е мека и гладка - няма омазняване от нощното спане, няма и замърсявания като мина с памучното тампонче с тоалетното мляко.
Сега се надявам до края на седмицата да мога да си набавя и кремовете с маската ( слава Богу, че тези дни нямам наскачали пъпки-чудовища).
И все пак да попитам ако не намеря крема за мазна и смесен тип кожа в туба дали мога да си взема от кремовете в бурканче.В "Лечител" ми казаха, че всъщност този в тубичка е и 24 часов, а тези в бурканче са разделени на дневен и нощен.  newsm78

Поздрави!!!!!!!   bouquet

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 14:50 от mjoy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 270
Къде в София мога да намеря околоочния с Ройбос?Обиколих няколко аптеки ,които зареждат Талодерма , но никъде го няма

# 29
  • Мнения: 630
Здравей Amadis , аз ти писах на ЛС , но явно не ги получаваш.Имам нужда от съвета ти.Майка ми е на 53 г с нормална кожа и иска някакъв дневен крем на Талодерма ,помогни ми да се спра на нещо.До сега е ползвала на Ив Роше този в кафявата кутийка с 10-те добавки.
Успешен ден Simple Smile
Отговорих ти на лични  Wink

Общи условия

Активация на акаунт