Не сме класирани за ясла , ами сега?!!

  • 1 773
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 671
И при мен е подобно положението!
Подадох молба още през септември - за 1 група от този септември! Казаха, че на 3.1. трябва да пододем нова молба. Тогава сме №1, но в списъците изобщо ни няма. Има 2 групи ясла, от които са приели 38 деца в 1 група. Изобщо няма външни!
Проверих в Двореца на децата - евентуално да го дадем на забавачка до обяд!

Молбата ви е №1 и не сте класирани  Shocked нистина прекаляват.

Теди, а в Двореца на децата от колко годишни взимат на забавачка?

Ние днес ходихме да говорим с Директорката на 120 ОДЗ, но тя дори не ни прие! Забележете - в приемния си ден отказа да говори с нас! Кажете към кого да се обърна, за да се оплача?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 531
И ние сме в същото положение. Вярно, че аз се сетих април месец да подавам молба, но не мога да повярвам, че нещата са така "организирани", че ако тръгна по каналния ред ще се класираме за септември 2008. А и доколкото разбирам и на 2 януари да подам молба пак нищо не ми е гарантирано.
Какво ще правим на есен не знам.
Дайте нещо към медиите да се обърнем или да пишем протест..... newsm78

# 17
  • Мнения: 5 468
Вярно, че аз се сетих април месец да подавам молба, но не мога да повярвам, че нещата са така "организирани"
Ами трябваше да идеш по-рано да запишеш детето на ясла. През април е било вече абсолютно късно. Като си представиш, че срока беше от 3 януари, колко молби са били подадени преди твоята?..... И ти ако беше сред първите номера, щеше да настояваш, че твоето дете е с предимство, пред номер 125, нали?

# 18
  • Мнения: 370
Ами трябваше да идеш по-рано да запишеш детето на ясла. През април е било вече абсолютно късно.
Надявам се, че иронията ти е към системата, а не към нас, чакащите!

В Двореца на децата има група и на 3-годишните, към която аз съм се насочила. Но са до 12,30 и след обед ще търся гледачка, ако искам да почвам работа. За тази забавачка обаче има само положителни отзиви!

И аз минах през още една градина, за да попитам. Не й знам номера - в парка "Св. Троица". Списъците били готови (нямаше ги на стената). От 75 молби приели 25 деца. Но не било хубаво да се подават на много места молби - та така аз съм само с една и тя не е удовлетворена!

# 19
  • Мнения: 1 314
courgette, доколкото разбирам си от квартала ни, а пък мисля че се и познаваме, и при нас е наболял въпроса , но не с яслата, а с градината,мисля че един от вариантите, ако трябва да се връщаш на работа е : забавачка за детето, има ги в кварталните читалища, но трябва да видиш от каква възраст са, и след това да го взима жена, която да го гледа следобяд. Другия вариант е частна ясла, ако се поразровиш из нета, има и такива които не са много скъпи , зависи каква цена те устройва!

# 20
  • София
  • Мнения: 34
Днес се обадих в предаването на Милен Цветков, но ми казаха ще видим дали ще направим предаване за липсата на места в яслите. трябвало да го обсъдят.

# 21
  • Мнения: 5 468
Ами трябваше да идеш по-рано да запишеш детето на ясла. През април е било вече абсолютно късно.
Надявам се, че иронията ти е към системата, а не към нас, чакащите!
Никаква ирония нямаше в изречението ми. Казвам това, защото записването почна още от януари и представи си, колко молби са били подадени до април месец Thinking. Наистина се чудя, как изтълкува, че има ирония... към чакащите...
Пожелавам да бъдат приети всички. Дори като видя имената на резервите под чертата в списъка и ми става мъчно за децата и родителите им. Няма иронии тука.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз подадох молба за ясла май месец и бяхме приети през октомври на ясла.Иначе бяхме в резервите.Всичко зависи от директорката.Аз случих на страхотна!

# 23
  • София
  • Мнения: 34
Аз подадох молба за ясла май месец и бяхме приети през октомври на ясла.Иначе бяхме в резервите.Всичко зависи от директорката.Аз случих на страхотна!
Еее, най-сетне нещо положително по тази тема Laughing Коя е тази ясла, коя е тази страхотна директорка?

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
46-та ясла на Свети Наум в Лозенец

Общи условия

Активация на акаунт