Кайсийки сладки си похапваме, а АВГУСТ бебчо ще си чакаме!

  • 9 769
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 430
Ivy: не се бях замисляла от тази гледна точка и сега като ми го каза ми стана много хубаво  Grinning
Тиги:Ами ние всъщност точно това направихме..по диагонал я сложихме и мен малко ме беше страх дали света е виждал така сложена тоалетна  #Crazy ама ще лъжем, че е дизайнерска идея  Joy
Ох днес пак в тоя апартамент киснахме и вече ми е смешно. Контактите на криво, защото майстора сложил кутиите им на криво и мъжо няма как иначе да ги монтира. Е за първия казах - ще сложа ваза пред него, за втория казах - ще сложа декоративна лампа, ама то като се почна викам - еееееееее ама аз на всеки контакт трябва да измислям по нещо  #Cussing out ама накрая гледах от веселата страна...отидохме в айко и като видях кошарките сърцето ми се стопли и очите ми се навлажниха - забравих и контакти и монтакти  Heart Eyes

Софийските мами: много сте красотни, целувам ви всички  Hug

# 46
  • Мнения: 238
  Ей, хайде вече ставайте! Знаете ли какво хубаво време е навън  Hug.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 374
Добро утро и от мен!
Вчера много се забавлявах на срещата. Беше ми много приятно и се надявам да се видим скоро пак. А пък следващия път се надявам и повече мами да се престрашат да дойдат. Simple Smile
Весел ден от мен!

# 48
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
здравейте и от мен!
аз си ви чета редовно,но нещо не ми се пише.очите ми са подути,нещо все не мога да се наспа,на никоя страна не ми е удобно,а и моя мъж толкова много рита,че направо имам чувството че ще мо пробие корема.като ви гледам коремите на снимките,моя ми се струва мн странен.почва един пръст над пъпа,супер ниско долу ми е.с теди ми беше доста по нависоко,на моменти в ребрата ми опираше,не можех да дишам,а сега точно обратното.това значи ли,че трябва по рано да родя?
много сте хубави всички,айде аз след 2 седмици трябва ве4е да съм в болничен и дано успеем да си организираме една бургаска срещица поне.надявам се да имам повече време,ама като знам какво ме чака...всички шкафове ще се пренареждат,ще сортирам дрешки от каката,ще пристигнат мебелите за детската и трябва и багажа за родилното да се стяга....а бе приятни работи,нямам търпение вече.
сега се налага да ходя на семейно събиране на родата  на мъжа ми,ще правят помен на вуйчо му.дано не се натоваря много,че тя баба му като почне да вие,ми призлява,ама дано изтрая,а после на плаж smile3508е аз само ще гледам отстрани,но ще си го пиша за баня все пак.
снощи въпреки,че мъжо се дърпаше имаше luvbedи оттогава нямам контракция,явно трябва да възобновим практиката,хич не беше лошо Embarassedох какви ги мисля само,в мойто положение doh

# 49
  • Мнения: 1 554
добро утро  Hug

ИВИ супер мноог се радвам 4е сте открили плажа и на мен ми се ходи ние в4ера бях ме извън града

ЕНТИ нашета тоалетна в банята също е на диагонал  Whistling просто нямаше друг на4ин мивката дойде твърде голяма душ кабината и е от другата страна така4е не се притеснявай ще си седи много фешън

МАРИАНАМАМА щом първата от втората бременост се разли4ават зна4и 4акай мом4енце  Peace

за  luvbed хихихи и аз се 4уствам добре след това  Blush

# 50
  • Мнения: 82
Добро утро момичета!
Мен ме чака чистене на бъдещата спалня,че ще идва майстор да нареди ламината!А хич не ми се чистиииии Cry

# 51
  • Варна
  • Мнения: 443
Варненки, който желае днес ще има среща на телефоните на Севастопол от 17 часа Simple Smile Ще има бременни и небременни Simple Smile)) Ще се радвам ако някой дойде  Hug Май ще сме само бременни де..  Mr. Green

Софийки, големи сте сладурки! Много хубаво, че сте се снимали...сгря ми се душата като ви видях такива усмихнатио всичките  Hug

# 52
  • Мнения: 107
Добро утро...то не е изобщо утро вече де....
 Вчера до 10 вечерта ми се събра обикаляне и днес в 11 едва се надигнах...голям сън!
 Сега трябва да поизчистя а така ем мързиии, а и мисля да отида на йога тази вечер ако не ме домързи повече де!!!

# 53
  • Мнения: 82
Оф,и мен така си ме мързи,но и аз имам работа да върша,то неделята е точно за мързелуване,нормално е да ни се прави точно това!!!

# 54
  • Видин
  • Мнения: 685
Привет от мен за днес  Hug
Аз за съжаление покрай ремонта нямам време за мързелуване. Добре че днес поне мъжа ми си е в къщи, а аз ще мога да полегна след обяд, че иначе вечер съм като прибита. Ама остават само 5-6 дена. Ще го преживея. После почва приятното да сложим паркета в спалнята и да се започне със сглабяне на леглото купуване на скринове и т.н., подреждане на багажа за росилното. Абе се приятни работи. Привечер може да излезем малко на разходка в Дунавската градина. Много е приятно, като изключим комарите.
Снимките ви са много сладки. Софиянките сте много, а  от форума от Видин съм само аз, но пък във входа ми се премести една приятелка която ще ражда 2 седмици след мен. Така че с нея си поддържаме връзка. А има и доста бременни по Видин. Дано да стават повече.
Лелеееее, аз малко се поотплеснах.
Е, достатъчно ви досадих за сега. После пак  Peace

# 55
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ха, добро утро  Mr. Green

Варненки, който желае днес ще има среща на телефоните на Севастопол от 17 часа Simple Smile Ще има бременни и небременни Simple Smile)) Ще се радвам ако някой дойде  Hug Май ще сме само бременни де..  Mr. Green

Софийки, големи сте сладурки! Много хубаво, че сте се снимали...сгря ми се душата като ви видях такива усмихнатио всичките  Hug

 Cry Cry Cry уф зна4иииии, само ме дразните. Искам и аз. Да си прекарате супер на сре6тата, направете и едно плаж4е и да знаете 4е ду6ата и сърцето са ми във Варна, бродят си там някъде. ПОздравете ги ако ги сре6тнете  Hug

# 56
  • Мнения: 127
Ето малко снимки от днес:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141890

Другите да качват, да не се ослушват, аз най-малко снимах.
БАСИ КРАВАТА СЪМ  newsm78 hahaha ти Гитке уж не си снимала, пък я виж как си ни заловила..Аз немога да си намеря кабела за фотоапарата.. уф че съм прибрана newsm78

# 57
  • Мнения: 82
Абе момичета,искам да си сменя подписа и го правя,а той сега не ми излиза!!! newsm78Що така???

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте коремчета.
Не остава време да пиша покрай двата звяра вкъщи
Ей софиянки много сте хубави,манчева каква крава бе,още не, след два месеца дано да си,ама то за доброто на бебчо,сега си очарователна бременлийка както и всички други мен ме срам да се пусна какво кюфте съм ама скоро ще се престрашавам да видим кога.
Сиренка какво искаш да му промениш на подписа ако слагаш снимка да не е голяма,а ако е лентичка взимаш ББ кода май така беше.

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 12:42 от Mira(vatan1919)

# 59
  • Мнения: 82
Ами да слагам този код,обаче не става!!!Ето като твойта гъсеница,от този сайт си избрах лентичка.Ти как си я сложи в подписа???

Общи условия

Активация на акаунт