Кайсийки сладки си похапваме, а АВГУСТ бебчо ще си чакаме!

  • 9 767
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
Не знам,но мен си ме е страх да се изложа на слънце!

# 31
  • Мнения: 1 216
Vmukvam se s edno irechenijze ot men na latiniza.
Tuk v Germany ima samo latiniza na kompa, izvinete!!!
Az sum OK, bebko raste.
MNogo mi lipsvate!!!
PPS:
Sled 2 semizi na bulgarski v BG

# 32
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добър вечер  Hug
Не се стърпях да не се разпиша преди да се опъна пред телевизора  Mr. Green
Мацки, много сте хубави всичките, лъчезарни  Peace

Ирка, честито покупка, на Бели4ка - също  Hug
Шоши84, и от германско намери начин да пишеш   Heart Eyes Радвам се, че си добре.

Ние днес си изкарахме много добре. Срещнахме се с приятели, с които не се бяхме виждали от много дълго време.
Да ви се похваля, че раната на Йоан взе да заздравява най-накрая. Има още какво да се желае, но няма как да изчезне отведнъж. Благодаря на всички ви, които ми помогнахте със съвети и ме успокоявахте    bouquet
Лека вечер, утре пак съм на линия  Hug

# 33
  • Мнения: 1 554
опа  Crazy ходих ме на разходка в морската с мъжо голям кеф сега ще спя като бебе Hug

# 34
  • Мнения: 82
Браво Франи,направо ти завиждам,моя мъж пък чак сега се прибра!Аз почти всяка вечер си стоя сама,а пък за разходка изобщо не се и надявам!

# 35
  • Мнения: 1 554
Браво Франи,направо ти завиждам,моя мъж пък чак сега се прибра!Аз почти всяка вечер си стоя сама,а пък за разходка изобщо не се и надявам!

трябва да го превъзпиташ твоя мъж  как така ще си седиш сама  Crossing Arms

забравих да кажа като минавах ме по край хоризонт(ресторант в морската) имаше свадба еххх така хубаво ми стана искам и аз  Hug

# 36
  • Мнения: 82
Ми все работи,направо му се чудя не му ли писва от тая работа, не се ли умори???Направо ми е странно,то работен мъ чак пък толкоз???
И аз искам сватба,ама няма!

# 37
  • Мнения: 238
  Гита много си си хубава, не заблуждавай тези, които не са те виждали.
 Манчева и Поли като качат техните снимки всички ще видите колко е готина Гита. И другия път да вземете да се отнесете по-сериозно и да дойдете всички  Hug.
 Хайде лека нощ!

# 38
  • Мнения: 1 554
Ми все работи,направо му се чудя не му ли писва от тая работа, не се ли умори???Направо ми е странно,то работен мъ чак пък толкоз???
И аз искам сватба,ама няма!
май само с искането ще си остина4е за работата от както съм забременяла много е грижовен свършилиси ангажиментите и оп в къщи гледа все да е по край мен а немога да го накарам да из4исти Close голяма ко4ина искаааамм да ми е е 4истооооооооооооо  #Crazy сега си търсим жена която да ни 4исти ама кога ще я намерим незнам  Crazy

лека нощ от мен отивам да нанкам smile3524

# 39
  • Мнения: 82
Оф аз не го виждам,та камо ли да чисти!
Всички ме изоставихте,лека нощ!

# 40
  • Мнения: 82
Оф и аз отивам да нанкам smile3524 smile3524.До утре!

# 41
  • Мнения: 107
  Ето и моите снимки от днес


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141890&photo=12
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141890&photo=13
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141890&photo=14

 Здравейте и от мен!!! Аз цял ден скитам и до сега бяхме на гости, та нямах време да сложа снимчиците от днес. Уж снимах...а то само три снимки съм направила - срам и позор, на следващата среща повече!!!!
 Та за срещата, много се забавлявах, ама как няма с такива прекрасни и весели мами не може да се скучае:-))) Трябва да си направим традиция
 Отивам и аз в леглото че така ми се нанка, а утре трябва да съм бодра да махам от терасата на Буш - прибрала съм си прането и съм затворила прозорците и вратите на терсата:-))))))))
 Лека вечер и само хубави сънища

# 42
  • София
  • Мнения: 5 721
shoshi84 радвам се че си добре и те чакаме на БГ земя!  Hug Flutter
Франи браво за разходката и на твоя мъж Party моя се е някъде и аз скучая : ) а за жена да ми чисти ..... Crazy поне на този етап докато живеем толкова хора на едно място няма как Mr. Green иначе е много добра идея а и след като се появи беб ще си има нужда от помощ ooooh!Лека на всички и чакаме снимки и на Гитка  Hug Hug Hug Flutter

# 43
  • Мнения: 107
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29108.15

Днес си говорихме за слинга, ако някой иска да си шие...ето нещо което преди време съм си вадила.

# 44
  • Мнения: 3 595
Открихме сезона на плажа  Mr. Green Беше весело  Joy Изкопах си и дупка в пясъка за корема беше голямо блаженство отново да лежа по корем, лошото беше че трябваше и две за гърдите, че се оказаха твърде големи и ме заболя като легнах върху тях  Whistling Позабавлявахме се, малката се страхуваше от пясъка и морето и кротко си поигра 2 часа в надуваемия басейн... Напълнихме го с морска вода и от 20 градуса докато си тръгнем вътре водата беше станала чай 32  Crazy

А Франи това им е хубаво на сватбите, просто са романтичен момент, който си остава спомен завинаги...подписа не е от значение, а самото празнуване  Hug Еееех, присетих се за едни хубави моменти отпреди 3 години Heart Eyes

Страхотни тумбита сте в София  Hug трябва и ние да вземем да си направим малко снимки  Whistling

Енти не ви е било ден  Rolling Eyes Ама не се ядосвай, старата тоалетна е била събрала много негативи, а сега новичката вече няма да ви създава проблеми  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт