Разширени вени- кой, как се бори с проблема?

  • 530 397
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Smallville
  • Мнения: 994
Пия "Детралекс" и мажа с един немски крем с див кестен.Помага ми ,но ми казаха,че детралекса трябва да се пие поне три месеца без прекъсване.Моля някой да сподели опита си с него.

# 61
  • Мнения: 122
здр.милички, по повод вените - за жалост и аз съм сред вас - на 24 години съм, а краката ми са толкова зле, че не ми се мисли момента, в който ще забременя, но... неискам да пиша затова, а да споделя нещо с вас- лекар ми предписа едни лекарства, за които видях че сте питали по-нагоре в темата - те окрепват стените на кръвоносните съдове и правят още много много хубави неща за очите и за други органи-наистина останах очарована след прочита на листовката, лично докторът ми ги пие през летните месеци всяка година и е мн. доволен - казват се DOXIUM 500, струват 13-14 лв, една опаковка стига за един месец, пият се след храна веднъж дневно,ако желаете направете си един курс с тях и вижте как ще се чувствате.аз ги пия от седмица и  засега съм доволна.

# 62
  • Торонто
  • Мнения: 837
Някакви отзиви за VENIPHYT?

# 63
  • Мнения: 1 111
Софи,пия Венифит от около 2 седмици,съчетано с таласотерапия и мазане с крем от див кестен.Много по добре се чувствами дано има по дълготраен ефект.

# 64
  • Торонто
  • Мнения: 837
Софи,пия Венифит от около 2 седмици,съчетано с таласотерапия и мазане с крем от див кестен.Много по добре се чувствами дано има по дълготраен ефект.

Ама това пие ли се? Simple Smile
На мен ми казаха, че е за мазане (не съм в БГ) и почти щях да поръчам да ми изпратят.
С хапчета още не ми се започва като че ли ...
Благодатя за информацията. Какъв е този крем, с който се мажеш?

# 65
  • Мнения: 107
danibabu, "Детралекс" има ли лечебно действие или е само болкоуспокояващо. Ти как се чустваш като го пи.

# 66
  • Мнения: 1 111

Ама това пие ли се? Simple Smile
На мен ми казаха, че е за мазане (не съм в БГ) и почти щях да поръчам да ми изпратят.
С хапчета още не ми се започва като че ли ...
Благодатя за информацията. Какъв е този крем, с който се мажеш?

Венифит са хранителна добавка и са билкови.И аз не смея да пия други.На предните страници се коментираше Венил гел,може за него да иде реч.
Кремчето е българско на Амрита с екстракт от див кестен и есцин, подобрява кръвообращението и укрепва капилярите.

# 67
  • Smallville
  • Мнения: 994
danibabu, "Детралекс" има ли лечебно действие или е само болкоуспокояващо. Ти как се чустваш като го пи.
Аз го пих 15 дни и едновременно се мазах,имах голям ефект.Преди да започна,краката ми "горяха" вечер,лягах си с мокри кърпи за да мога да заспя.Но като го свърших ,днес,утре,все забравям да си купя друга опаковка,а пък се и чувствам добре и нали знаеш,че когато сме по добре и занемаряваме лечението.Не зная дали лекува,но пише на листовката,копирам..

ФАРМАКОТЕРАПЕВТИЧНА
ВАЗОПРОТЕКТОР (Сърдечно-съдова система) ДЕТРАЛЕКС е венотоник (увеличава венозния тонус) и Вазопротектор (увеличава   резистентността   на   малките Кръвоносни съдове).
ТЕРАПЕВТИЧНИ
Препоръчва се за лечение на заболявания на венозната система (отичане, умора, болки в краката) и за лечение на симптоми, дължащи се на хемороиди.

# 68
  • Мнения: 157
Пия "Детралекс" и мажа с един немски крем с див кестен.Помага ми ,но ми казаха,че детралекса трябва да се пие поне три месеца без прекъсване.Моля някой да сподели опита си с него.

Аз лично пия Детралекс, само когато усетя нужда. Т.е. когато ме болят краката или когато съм ходила цял ден... също и когато е много топло... Това че трябва да се пие 3 месеца без прекъсване, не съм го чувала до сега. На мен ми помага  без да го пия продължително.

# 69
  • Мнения: 1 111
Момичета,Детралекса лекар ли ви го изписа?

# 70
  • Мнения: 2 069
Момичета,Детралекса лекар ли ви го изписа?
на мен да

аз го пия от около месец и болката много намаля  Wink за сега ми действа
ще продължавам да го пия докато не преминат жегите
чорапи нося но само когато много ме болят краката

# 71
  • София
  • Мнения: 2 430
В друга подобна тема за разширените вени споделих,че ползвам Venengel fresh,за сега съм доволна,не че ми се скриха разширените вени,но поне се свиха малко и не ме болят така краката

# 72
  • Мнения: 1 428
Купих си Венен гел на Д-р Тайс и съм много доволна.

# 73
  • Мнения: 3 830
Нямам разширени вени все още, но съм предразположена.
Използвам Хепароид за заздравяване:
http://www.farmshop.ru/imgprod/f03052_full.jpg

Не само, че ми влияе много добре на подуването през горещите дни, но и заличава синини.  Peace Мноооого съм доволна. Пък как прекрасно ухае.... Heart Eyes Hug

# 74
ох да дайте някви съвети-леснички!!!!

Общи условия

Активация на акаунт