мнението ви за клиника селена в пловдив

  • 61 001
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 284
Здравейте. И аз се опарих от една докторка от Селена и по-точно Топалова. За две години лечение и стимулации до безкрай и нищо не се получаваше и тя даже не ми направи нужните изследвания, а искаше да ми прави фенестация на яйчниците при положение, че съм имала проблем с инсулина и затова не съм се повлиявала на стимулацията. Та и да ме беше оперирала аз пак нямаше да имам овулация. Пък и хламиди съм имала, а тя даже не ми направи такова изследване. Как може един доктор за 1 месец да открие проблема, а тя за 2 години не. Просто нямам думи такава печалбарка е.

# 61
  • Мнения: 2
На мен ми предстои да посетя тази клиника и затова чета кой какво е писал по въпроса за клиника селена в Пловдив. Някой може ли да ми каже каква е цената на инвитрото при тях.

# 62
Скоро ще си идвам в България(Пловдив).Исками се да си направя пълни гинекологични изследвания,но незная коя клиника да избера.Последно ходих при д-р Ангелов(медикус Алфа).Беше преди доста време...Оперираха ме(конизация).Препоръчай те ми добра клиника в Пловдив.Благодаря.

# 63
  • Мнения: 284
Скоро ще си идвам в България(Пловдив).Исками се да си направя пълни гинекологични изследвания,но незная коя клиника да избера.Последно ходих при д-р Ангелов(медикус Алфа).Беше преди доста време...Оперираха ме(конизация).Препоръчай те ми добра клиника в Пловдив.Благодаря.
Можеш да отидеш пак в Медикус алфа, но при д-р Даскалов. Той е много добър гениколог. Страхотен човек

# 64
  • Мнения: 248
Бихте ли ми дали телефона на д-р Даскалов.Още ли работи с Селена и Медикус Алфа?

# 65
  • Мнения: 4 700
Обади се в Медикус Алфа и те Ще те свържат с него.

# 66
  • Мнения: 248
БЛАГОДАРЯ ТИ

# 67
 Здравейте на всички! Много години не можех да забременея и се успокоявах, че тези неща си стават когато им дойде времето. След това мъчително чакане, реших да се консултирам, защото времето си тече и се насочих не къде да е, а към София. От юли до април чаках  часа си при небезизвестния д-р Стаменов и съм безкрайно разочарована от практиката му, от празния му поглед, сякаш ти си поредния, който трябва да мине и толкова, без да има значение какво се случва в душата ти. А какви отзиви има за него..и какви надежди спотайвах толкова време , докато чаках... При всеки явно е различно, всеки мисли и възприема по различен начин, всеки има различни критерии и виждания. След това останах на територията на столицата, но смених лекаря. Той беше по-човечен, установи причината за това дълго безплодие, но пак все му беше тази за продължаване нататък, обезателно обаче след летния сезон. Какво пък, ще почакам още, и още, това скъпо струващо, неизчерпващо се търпение. С помощта на приятелка, която много пъти ми беше предлагала да опитам в Селена в  Пловдив, аз  реших,  между другото да пробвам, въпреки че за мен беше безпредметно. И след лапароскопия и инвитро съм поредната безумно щастлива жена с две точки в резултат, благодарение на д-р Ставрев и екипа му! Не мога да намеря подходящите слова, за да изкажа благодарността си! Това е моят лекар! Дано всичко бъде наред! Ето, на Коледа стават чудеса! Моля се за всички, които тръпнат в очакване  и нека това чудо сполети всяка от вас !

# 68
Здравейте и от мен!!!По повод на Селена, преди 3 дни бях там, а причината, за огромно съжаление - абразио! Наистина като обстановка създава впечатление за европейска клиника, сестрите бяха много мили - все пак и това влиза в цената! Wink Колкото до специалистите - аз съм пациент на д - р Даскалов, и той извърши интервенцията - единствено това ме успокояваше!!Изключителн човек и гинеколог!Радвам се, че имах късмета да бъда негова пациентка!Селена трябва да се гордее със специалисти като него!! Wink

# 69
  • Мнения: 1 715
Много обичам такива мнения от една приятелка чух и еди какво си....Можеш да коментираш даден доктор ако си го посетила поне веднъж!А това ,че невръщал яйцеклетките на пациентките инвитро би ли ми казала кой идиот лекар би подложил на стимулация една жена тя да направи супер ембриони и да не и ги върне за да не му секне кранчето????Попринцип Ставрев и Минев са много различни като хора но нито единия нито другия би направил такова нещо!!Колкото до клиника Селена аз мога само да благодаря на екипа ,който помогна да се случи моето чудо Simple Smile

Крис4ан,радвам се,4е най-после и твоето 4удо се слу4и!Лека бременност! Praynig

# 70
  • Мнения: 150
Пожелавам ти да ти се връща моето чудо в двоен размер Hug Grinning GrinningСтискам палци януари месец да си сложиш една такава като моята лентичка Grinning Peace

# 71
  • Мнения: 116
Предстои ми раждане и съм се насочила към селената,някой има ли актуална информация за там?Дали са вдигнати цените и какви са те?Ходих там на преглед и ме попитаха дали искам да ми водят консултациите по време на бремеността,но аз още се чудя ,незнам колко ще трябва да плащам за тях.Така че някой ако може да ми даде инфо ,много ще съм благодарна.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Нина,в Здравния справочник мисля,че си имаше цяла тема за клиника Селена и раждане там.Ето я темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352540.0

# 73
  • Мнения: 169
Здравейте!
И аз съм се насочила към д-р Даскалов , утре съм на преглед при него newsm78, но днес за мое нещастие ми дойде Sad Дали да се обадя да ми премести часът или да отидем пък той ще каже, поне може да ми изпише да почвам изследванията.

# 74
  • Мнения: 2 382
Отивайте.Има много изследвания за правене, а и повечето лекари предпочитат преглед в началото на цикъла.Хормони се правят между 3 и 5 ден, така че моментът е точен.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт