АГ клиника Селена гр. Пловдив- 10!

  • 129 663
  • 749
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 16
Eлфита ,много си любопитна ,да не ти се налага скоро да взимаш болничен  smile3521

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 22:25 от пречупена

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
много си любопитна ,да не ти се налага скоро да взимаш болничен  smile3521



Еее,много се радвам да те видя тук  Hug
Не питам за мен,за съжаление

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 22:23 от ♥Elfita♥

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Благодаря за новата тема   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 675
Хайде да ни е честита!
  bouquet

# 5
  • Мнения: 319
Привет и от мен в новата тема! След известно време, живи и здрави ми предстои раждане в "Селена". Там родих и първото си дете при д-р Даскалов - страхотен човек и професионалист. Сега пак при него.
Четох предната тема, но не видях някой да е писал за поставяне на Анти Д-гама глобулин при несъвместимост на кръвните групи на майка с (-) Rh и бебе с (+). Преди 5 години си я носих аз или трябваше да заплатя допълнително. Сега някой може ли да каже как стоят нещата?

# 6
  • Мнения: 519
Елфита и аз се зачудих дали за теб питаш! Wink Hug

# 7
  • Мнения: X
Миналата година родих в Селена втората си дъщеричка, но с интерес продължавам да следя темата.

# 8
  • Мнения: 125
Здравейте!!!!Предстои ми раждане и си избрах Селена  и по специално др Ставрев ,има ли мами родили при него със секцио? Какво се носи като багаж и какво ви осигуряват при престоя там? Трябва ли да нося дрехи за бебчето?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Какво се носи като багаж и какво ви осигуряват при престоя там? Трябва ли да нося дрехи за бебчето?

Дрехи за бебето не носиш.Само за изписването ще ти трябват.За бебето нищо не носиш-от тях са дрехи,памперси,козметика,АМ
За теб дават-нощница,халат,превръзки,обезболяващи,храна,кърпи

Носиш си-чехли,четка,паста за зъби,гребен,ластик за коса,гащи,душ гел,шампоан
По желание-твоя хавлия,лаптоп,зарядно,фотоапарат,гримове

# 10
  • Мнения: 534
Хоп и аз тук  Peace След 1 седмица трябва да се запиша на ЖК и мисля да си я водя в Селената при д-р Асен Даскалов  Peace

# 11
  • Мнения: 78
Здравейте, искам да си направя профилактичен преглед в Селена, интересувам се за докторите Петрова и Котева, има ли някой отзиви за тях към днешен момент? Заплаща ли се нещо допълнително като е по здравна каса с направление?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Доколкото знам Котева не е вече в екипа на Селена

# 13
  • Мнения: X
По здравна каса доктор Котева приема в поликлиниката до ресторант Стадиона.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 400
На 9.08 ми беше второто секцио -отново в Селена и отново при д-р Кръшков и Георгиев.
И за миг не съжалявам,че и двете ми деца изплакаха в тази болница-прекрасни професионалисти,изключително отношение на целия персонал.Честно казано не ми се тръгваше на изписването.
Реално за багажа не трябва нищо освен чехли и тоалетни прнадежности , хавлия и бельо. Ношници ти дават,като всеки ден се сменят.превръзки постоянно зареждат,даже си взех и за вкъщи.
 

Общи условия

Активация на акаунт