АГ клиника Селена гр. Пловдив- 10!

  • 129 714
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 382
Възможно е , но тогава може би изобщо не съм опряла до него, защото основно бях в стаята. А сега ми се налагаше да ходя напред- назад по етажите и определено халатът ми беше много полезен Peace.

# 736
  • Мнения: 105
Не само на мен не се сменяха чаршафите,и не само аз бях облечена в скъсани парцали наречени нощници съжалявам че не снимах всичкия този боклук.Поискай да ми дадат нощница и да сменят чаршафите но казаха че нямало налични и ми дадоха една зимна нощница а чаршафите утре щели да ги сменят.На бебетата лигавниците приличаха на парцал с който можеш да си забършиш обувките.А за тези халати никого не видях с халат нямаше такова нещо в цялата прехвалена селена.А това че хранехо бебето ми с хумана при условие че аз исках да си е само на кърма не можах да го преглътна.

# 737
  • Мнения: 171
Не само на мен не се сменяха чаршафите,и не само аз бях облечена в скъсани парцали наречени нощници съжалявам че не снимах всичкия този боклук.Поискай да ми дадат нощница и да сменят чаршафите но казаха че нямало налични и ми дадоха една зимна нощница а чаршафите утре щели да ги сменят.На бебетата лигавниците приличаха на парцал с който можеш да си забършиш обувките.А за тези халати никого не видях с халат нямаше такова нещо в цялата прехвалена селена.А това че хранехо бебето ми с хумана при условие че аз исках да си е само на кърма не можах да го преглътна.
Колкото и да плюеш,едва ли ще ти се върже някой,който е ползвал тяхните услуги

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Колкото и да плюеш,едва ли ще ти се върже някой,който е ползвал тяхните услуги

 Peace


Ако ВаняА изобщо е раждала в Селена.Или пък е късметлийка и цялата вселенска гадост й се е изсипала на главата  Joy

# 739
  • Мнения: 2 382
Тя от преди няколко месеца мрънка от какъв зор ще дава 1300 лв и сега явно всячески се опитва да се убеди колко се е минала Wink.

Ваня, поне интернист намериха ли за консултация, че нали и това нямаше в клиниката Peace?

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 4 151
Как пък все пациентки на д-р Даскалов не са доволни. Т.е. доволни са, ама само от него.  Whistling Този доктор защо така измъчва пациентките си и не отиде да изражда в друга болница. Честно, не казвам че всичко е цветя и рози, със сигурност си имат трески за дялане, ама някои мнения наистина звучат прекалено надъхано и пропагандно.  Thinking

# 741
  • Мнения: 781
Не е от пациентите на Даскалов. Аз също раждах при него в Селена преди 8месеца. Доволна съм от Селена с едно мааалко изключение /връзката между неонтолози и гинеколози/ Нощницата съм имала дни, в които са ми я сменли по два пъти, чаршафите също. След всяко ползване на банята санитарката я почистваше и подсушаваше. Халат имах. Същото беше и с момичето до мен. Не вярвам  за 8м. толкова да са се променили нещата.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Колкото и да плюеш,едва ли ще ти се върже някой,който е ползвал тяхните услуги

 Peace


Ако ВаняА изобщо е раждала в Селена.Или пък е късметлийка и цялата вселенска гадост й се е изсипала на главата  Joy

 Joy Joy Четейки си мислех, какъв карък трябва да си, за да ти се случат всички тези неща в една клиника за няколко дни.

За нощниците съм съгласна, че не са от естествена коприна, нямат камъни Сваровски и разни пухчета, но в края на краищата там човек отива да ражда, а не да се върти на пилон. Аз пък хич не съм обърнала внимание какви са били нощниците, ако искате вярвайте, а съм ценител на хубавото бельо. Толкова бях притеснена за самото раждане, че чак сега се сетих за цвета на първата, като споменахте - тъмно червена. И с брезент да съм била, нямаше да помня. Халатчетата са много симпатични - тънички, памучни, розовишкави, обаче и те не са секси  hahaha. Явно трябва да наблегнат на бельото  ooooh!.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 4 151
♥Elfita♥, да обсъдим чаршафите и нощниците в нова тема.  Thinking

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
♥Elfita♥, да обсъдим чаршафите и нощниците в нова тема.  Thinking

Щом си рекла  Grinning



Новата тема

Нека да се изпълни само със здрави бебета и щастливи майки

# 745
  • Мнения: 1
az rajdah pri d-r matev,toi spasi moeto beb4e,golqm profesionalist,izob6to selena za men e nomer 1

# 746
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Защо така нападнахте момичето Ваная? Смятам, че тук все пак всеки има право да изрази мнение. А вече всеки да си вади сам за себе си изводи. Аз не искам нито да защитавам някой, но ще ви кажа, че явно и аз съм карък. НЕ съжалявам, че родих в Селена, защото наистина си има и доста удобства. Моето недоволство е също от неонатолозите. Не само, че бяха винаги сърдити, храниха бебетата с АМ, въпреки нежеланието от страна на повечето мами, но винаги бяха заети, когато искахме с момичето, с което бях в стая, да попитаме нещо. На мен техните отговори ми бяха много важни като опит, защото това ми е първо дете и си го гледаме само със съпруга ми. И колкото и да съм "невежа" си нямах и идея как се сменя памперс. Дори настояваха бебетата през нощта да са при нас, защото в стаята "нямоло място". Нищо против нямам, въпреки че наистина имах нужда поне едната вечер да се наспя. Отношението към мен беше по-добро, отколкото към бебето ми. Пак казвам, не нападам, а изказвам опит. Явно всичко е било така, защото аз родих края на април, а тогава наистина имаше много родилки и бебенца. За нощниците... нищо лошо не мога да кажа. Сменяха ги всеки ден. Лошо впечатление ми направи и мухлясалият хляб, който единият ден ни донесоха, но честно да ви призная не съм от хората, които правят забележки. Хапнахме си го със "съквартирантката". Пък и тук вината е изцяло на кетъринга.
Според мен просто всеки има право на мнение. Ето, навсякъде чета прекрасни мнения за акушерката Катя Павлова. На мен ми се падна именно тя. Ами доста студена жена. Според мен просто й свършваше смяната, когато ме приеха и трябваше да остане. Раждах нормално, но цялото ми раждане водеше лекарят. Павлова дори не ме попита как кръщавам бебето си. Честно казано обаче и това не ми направи особено впечатление. Нали родих здраво момиченце Simple Smile
Тук е и мятото да кажа колко съм доволна от Д-р Карагьозов. Страхотно внимание. Както споменах по-горе цялото раждане ми водеше той. През цялото време беше до мен. Всеки ден минаваше да ме види сутрин и вечер. Изключителен човек.
Искам да ви помоля да не ме нападате. Ако трябва да се върна назад пак бих избрала Селена. Просто исках да изкажа едно малко по-различно мнение, а и това е, което ми се случи на мен накратко. Поздрави!

# 747
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Защо така нападнахте момичето Ваная? Смятам, че тук все пак всеки има право да изрази мнение. А вече всеки да си вади сам за себе си изводи. Аз не искам нито да защитавам някой, но ще ви кажа, че явно и аз съм карък. НЕ съжалявам, че родих в Селена, защото наистина си има и доста удобства. Моето недоволство е също от неонатолозите. Не само, че бяха винаги сърдити, храниха бебетата с АМ, въпреки нежеланието от страна на повечето мами, но винаги бяха заети, когато искахме с момичето, с което бях в стая, да попитаме нещо. На мен техните отговори ми бяха много важни като опит, защото това ми е първо дете и си го гледаме само със съпруга ми. И колкото и да съм "невежа" си нямах и идея как се сменя памперс. Дори настояваха бебетата през нощта да са при нас, защото в стаята "нямоло място". Нищо против нямам, въпреки че наистина имах нужда поне едната вечер да се наспя. Отношението към мен беше по-добро, отколкото към бебето ми. Пак казвам, не нападам, а изказвам опит. Явно всичко е било така, защото аз родих края на април, а тогава наистина имаше много родилки и бебенца. За нощниците... нищо лошо не мога да кажа. Сменяха ги всеки ден. Лошо впечатление ми направи и мухлясалият хляб, който единият ден ни донесоха, но честно да ви призная не съм от хората, които правят забележки. Хапнахме си го със "съквартирантката". Пък и тук вината е изцяло на кетъринга.
Според мен просто всеки има право на мнение. Ето, навсякъде чета прекрасни мнения за акушерката Катя Павлова. На мен ми се падна именно тя. Ами доста студена жена. Според мен просто й свършваше смяната, когато ме приеха и трябваше да остане. Раждах нормално, но цялото ми раждане водеше лекарят. Павлова дори не ме попита как кръщавам бебето си. Честно казано обаче и това не ми направи особено впечатление. Нали родих здраво момиченце Simple Smile
Тук е и мятото да кажа колко съм доволна от Д-р Карагьозов. Страхотно внимание. Както споменах по-горе цялото раждане ми водеше той. През цялото време беше до мен. Всеки ден минаваше да ме види сутрин и вечер. Изключителен човек.
Искам да ви помоля да не ме нападате. Ако трябва да се върна назад пак бих избрала Селена. Просто исках да изкажа едно малко по-различно мнение, а и това е, което ми се случи на мен накратко. Поздрави!

Е да .. аз не смятам, че някой ще те нападне, но тук, във форума, се изказват и коментират мнения всякъкви, за това дори и някой да коментира твоето мнение, не трябва да се засягаш.
За това дали хранят бебетата или не не мога да ти кажа, моето и да са го хранели не разбрах, защото вече 2 месеца успешно си кърмя, не ми е попречило, и в дома ми носеха само един ден АМ, защото знаеха, че искам да се опитвам колкото може повече да го кърмя /слезна трудно кърмата/, а момичето с което бях в стаята и носеха бебето с готова направена храна. Казваш, че си искала да спиш .. тогава кой храни бебето? Те няма да го оставят гладно да реве за това просто си им дават по-малко на горките да се успокоят. Отностно консултациите, за смяна на памперс и това как се кърми, мисля, че наистина малко си била карък, защото на мен ми обясниха - желание му е майката, никой не очаква да се научиш от един път - и ти и бебето се учите за новите неща. Дори едната сестра, която ми обясняваше за кърменето, ми се скара, аз се разплаках - да неприятно е но ми подейства утрезвително, показа ми няколко начина за по успешно закърмване. После ми каза, че проблема е в това, че не съм спокойна и така и беше.
Целият персонал знае къде работи и знае, че можеш да се оплачеш и думата ти ще бъде чута на момента. Може би една малка част от тях понякога се държат студено и строго на фона на цялата обстановка/и те са хора/, но всичко е толкова лесно смилаемо, че хич не трябва да му се обръща внимание.
Последния ден когато трябваше да ме изписват, чаках много дълго, да дойде сестра, но не смятам, че мога да се оплача за това, пак казвам на фона на всичкото хубаво, онова лошо бледнее. Simple Smile

# 748
  • Мнения: X
Момичета, пишете в НОВАТА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=732144.150

# 749
  • Мнения: 2
Здравейте,понеже темата е доста голяма и не мога да прочета всичко в нея,бих искала да попитам има ли мами ,които са раждали при д-р Асен Даскалов.Записах се при него на ЖК и се чудя дали не избързвам,защото по принцип не съм от града и не познавам добре гинеколозите тук.Засега ми се вижда доста внимателен и мил. Simple Smile Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт