АГ клиника Селена гр. Пловдив- 10!

  • 129 771
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Аз също бях с предизвикано раждане, че преносвах 3 дни вече... В деня преди раждането доки нещо ме бърка и се опитваше да стори нещо, имаше адски много болка и каза, че 12 часа ще родя, да ама не Grinning сутринта си отидох в Селена, пуснаха ме на системи, след 2 часа и водите ми спукаха, биха ми епидуралната на около 4см разкритие и след около 3 часа имах едно живо и здраво бебче. Честно казано май по-добре се получи, че бях предизвикано раждане отколкото да се чудя раждам ли, не раждам ли при положение, че през бременността контракция не съм усетила и изобщо не знаех за какво става въпрос Grinning

// и от кога нощувката в Селена е 65 лв.  newsm78

# 706
  • Мнения: 199
Тя не е за раждане тази цена, ако лежиш по други причини, така ми обясниха на мен. Или, ако лежиш по-дълго от предвиденото започва да се плаща на вечер.

# 707
  • Мнения: 7
Да де, ама преди пет месеца беше 60 лв. На вечер.  newsm53

# 708
  • Мнения: 199
Така е, цените растат... само заплатите не искат да пораснат. Laughing

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
дано не забравя нещо...
За нощувките - плащат се нощувките само на майката, ако бебето има някакви проблеми и е нужно да остане повече време в болницата. Това, ако майката е напълно възстановена и може да се изпише Peace
За индуцирането на раждане - през 2010 няколко дни преди да родя говорихме с д-р Кръшков и за този вариант, защото нямаше никакви индикации за скорошно раждане. Каза ми в деня на термина, да отида там за преглед и да преценим, дали ще индуцираме раждането Peace Дани, от разходката от пл. Съединение до Тракия на 6.09 вечерта, резултата го познаваш лично smile3532
Пълна упойка при секцио правят в Селена, но анестезиолозите не я предпочитат Peace При задължителната консултация с тях се отбелязва каква упойка предпочита бъдещата майка Naughty
Във ВИП стаите наистина може да има с теб постоянно придружител, но не съм се интересувала от подробности - множко ни идват 200лв/вечер Mr. Green
Посещенията могат да стават по всяко едно време без ограничения в престоя, при положение, че сте сами в стаята Peace

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Пълната упойка никак,ама никак не я препоръчвам.Който може,да предпочете епидурал

Като излизаш си замаян и ти е едно такова гадно.Пост оперативно не могат да те обезболят така добре както с епидуралният катетър.Имам операции и с пълна и с епидурал.С крака и ръце съм за епидурала

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Да де, ама преди пет месеца беше 60 лв. На вечер.  newsm53
60 лв. е допълнителната нощувка. На мен ми се наложи да платя една, че с бебето бяхме на АБ. Това преди 2 месеца.


# 712
  • Мнения: 1 350
Все по-близо съм до индукцията  Laughing Laughing Laughing
Никакви признаци нямам за раждане,ако не тръгне самО днес ,утре съм на преглед ,да видим какво ще правим.
Преди малко звъннах ,утре след 10 часа дежурна била д-р Пейчинова ,за пръв път я чувам  Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 781
Пейчинова малко е дръпната и остра в репликите, но като професионалист незнам.

# 714
  • Мнения: 16
Пейчинова е добър специалист,двамата с Минев ми бяха на секциото и съм доволна,а преди 2 дни ходих на преглед при нея и не се е държала сопнато,хем бях по касата с направление Wink

# 715
  • Мнения: 194
Пейчинова е млада лекарка, не знам как е като специалист, но веднъж се наложи да ме прегледа понеже Минев го нямаше, ами не останах доволна. Прегледът с ръка, който ми направи наистина не е от най-приятните, но при Минев не го усещах, а при нея едвам издържах. Малко грубичка ми се видя. Имам и приятелки, които е преглеждала, на същото мнение са. Дано е ок като специалист!

# 716
  • Мнения: 2 559
Момичета, препоръчайте ми при кой да отида на профилактичен преглед? Д-р Петрова или д-р Матев?  Rolling Eyes
Мога ли да направя прегледа с направление от личния лекар? Работят ли по ЗК?

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 13:25 от desex

# 717
  • Мнения: 519
Аз продължавам да си ходя при д-р Матев за профилактичните прегледи. Peace Не минават по ЗК. От регистратура ми казаха други две имена, които работят по ЗК, но не помня кои. Embarassed
Аз да попитам някой ходил ли е при д-р Минев за ехография на гърдите? Видях, че го има в ценоразписа на кабинета му и се зачудих дали да не направя при него профилактичния преглед тази година. Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 8
Аз имам един въпрос малко по - различен от последните постове и ще помоля, ако някой има информация по въпроса да сподели. Та .. ще раждам в Селена със секцио и се чудех, може ли да си занеса някаква попма за изстискване, за да не изпадна в положение - болезнени гърди поради "неграмотност" да си изстискам кърмата от гърдите. И колко дни се лежи със секцио в болницата?
Ако някой има ценен съвет към мен в този случай моля да споделите!

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да,може да занесеш твоя помпа.От болницата дават помпа,но няма персонално за всяка родилка и може да има момент,когато за теб да няма помпа
За секцио се лежи макс 5 дни,ако няма усложнения.При добро възстановяване и желание от страна на родилката може да се лежи 4 ри.Приеха ме в петък и в понеделник ме изписаха

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт