АГ клиника Селена гр. Пловдив- 10!

  • 129 820
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 6 666
То малко като развален телефон, но нормалното раждане е 990 лева, а секциото 1290. Ако има промени сигурно ще са нагоре, а не надолу. Д-р Тотева, за пръв път я чувам, сигурно е нова. Иначе по ЗК бяха Петрова и Асен Даскалов.
Грешката в предния пост е моя Embarassed 990 е нормалното (информация от април т.г.)
А и докторката е Петрова (Тотева ми беше АГ-то следящо бременността, та съм ги каръщисала Embarassed)

# 691
  • Мнения: 199
А, ВИП стаите 200 лева ли са? И смятате ли, че има нужда от такава глезотия?

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз определено смятам,че има нужда от глезотия като ВИП стая,но нямахме възможност да ползвам.
Цената беше 200 лв.Сега не знам как е.Едва ли е вдигната

# 693
  • Мнения: 199
Защото преди 1 година моя роднина роди там, много доволна беше за това и се насочих натам. Тогава ми каза, че 1500 лева са дали за всичко. Но не питах какво е всичко. И сега си правя сметка щом раждането е 1300 (секцио по желание), то най-вероятно е била във ВИП стая, защото гледах, че и по другите болници целия престой във ВИП е 200 лева. Предварително ли трябва да ида да се запиша или като реша, да отида и който е там... Също от къде мога да получа най-точна и пълна информация имат ли гише информация, защото на регистратурата едва ли ще им се занимава да ми обяснят всичко?

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
kleopatra8 ,на регистратурата ще ти дадат информация.Това им е част от работата.
200 лв е ВИПа,но на вечер Wink.Разгледай снимки в сайта.Ако е нормално раждане,няма как да знаеш кога ще е и на късмет.Ако ще си със секцио или индукция,си уговори ВИПа предварително

# 695
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
Може би се повтарям, но има ли някой информация каква е цената на секцио в Селена /ако има някакво значение секциото е по медицински причини/?
Предварително се извинявам, ако въпроса не е бил уместен. Или няма точен и категоричен отговор на въпроса.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
elf4eBG ,прочети предната страница на темата

# 697
  • Мнения: 199
kleopatra8 ,на регистратурата ще ти дадат информация.Това им е част от работата.
200 лв е ВИПа,но на вечер Wink.Разгледай снимки в сайта.Ако е нормално раждане,няма как да знаеш кога ще е и на късмет.Ако ще си със секцио или индукция,си уговори ВИПа предварително

Ехаа, 200 лева на вечер... доволно голяма сума за да ме откаже. ХАХАХ. Ами, току що ми казаха, че дори и по ЗК да раждаш леглото се плаща 65 лева на вечер това също не е малко, при положение, че ако всичко е нормално трябва да се лежи мин. 7 дни след секцио...

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
kleopatra8,леглото се плаща 65 лв,ако останеш над 5 те дни.Аз не съм плащала легло отделно
За ВИПа много си е,да.Затова много малко хора си го позволяват.Иначе ще е голям кеф да си там.Няма друга майка в стаята,свижданията са в апартамента постоянно

# 699
  • Мнения: 199
Ехее, даже за някъде бях чела, че може и придружител да има с теб май, но това не знам дали е било за Селена, така че да не отклонявам темата. Значи не 7, а 5 дни е. Виждам, че имаш детенце, секцио ли роди? На мен ми се ще да съм с пълна упойка в Селена дават ли избор за това, ако няма проблем да е такава?

# 700
  • Мнения: 1 350
Мацки,искам да попитам има ли някоя от вас ,която е родила с индукция в "Селена"?
Защото много започвам да се плаша от преносване,направо ужас изпитвам и няма да го преживея.
АКо отида ден след термина,дали ще се съгласят на индукция ,изобщо каква е практиката при тях в такива случаи? Дали няма да ме карат ,както в държ.болници ,да чакам една седмица?Защото това окончателно ще ме побърка Confused Имате ли инфо по въпроса?

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Данче,отиди на преглед в Селена.Така ще решат какво да те правят.Ако се спрете на индукция,ще те предвидят в графика за съответния ден,отиваш и те почват  Wink
Късния следобед мисля,че им е по-спокойно за преглед.Поне аз така отидох в 39 г.с и 1 ден,на който ми се падна за преглед.Прясно избягала от ВМИ то
Ако искаш някой определен,си запази при него час

# 702
  • Мнения: 79
Ехее, даже за някъде бях чела, че може и придружител да има с теб май, но това не знам дали е било за Селена, така че да не отклонявам темата. Значи не 7, а 5 дни е. Виждам, че имаш детенце, секцио ли роди? На мен ми се ще да съм с пълна упойка в Селена дават ли избор за това, ако няма проблем да е такава?
4 нощувки влизат в цената от 1290 лева ако се наложи се плаща по 65 лева за вечер дано не ви се налага Grinning пълната упойка е голяма глупост според моя лекар и незнам някой в селена да я прави възтановяването е по лесно ако не си с пълна упойка,не можеш да си видищ бебенцето а иначе ти го показват на втората минута  ylinfant

# 703
  • Мнения: 79
в цената от 1290 лева когато раждах аз преди 2 месеца влизат първите ваксини за бебенцето и след като ви изпишат имаш право на 2 безплатни прегледа и бебенцето също

# 704
  • Мнения: 194
Данче, аз бях с индукция Simple Smile Не знам как действат другите лекари в Селена, но ще говоря за моя лекар Минев. Той си ми следеше бременността и при него родих. На преглед два дни преди термин нямаше никакви индикации за раждане в близката една седмица. А Минев чака най-много два дена преди термин и вади бебето, изобщо не е привърженик на преносването.
Тъй като аз вървях към преносване, за да избегнем секциото (което щеше да се случи, ако пренося), ми предложи да предизвикаме естествено раждане, понеже имах всички показатели и възможности за това.
Случи се по следния начин: сложи ми след обяд на 25.07 вагинална таблетка, която трябваше до 23.00-23.30 ч. вечерта да предизвика раждане. Междувременно ме подготви и за секцио, направих всички изследвания, среща с анестезиолог и всичко това за няколко часа. Вечерта ми падна тапата към 23.00 ч. и като ми започнаха контракциите тръгнах към болницата. Родих сутринта в 4,49 ч. Прекрасно естествено раждане с епидурална упойка, сложена (за разлика от много други) само на 1 см разкритие, т.е. почти веднага след като ме приеха Simple Smile Контракции търпях само в рамките на половин-един час, не повече. Това е. Няма от какво да се страхувате Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт