Какво направи мъжът ми, този простак?

  • 4 774
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз пък няма как да разбера дали е чужд косъм защото дъщеря ми е руса Thinking

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Личи си, като се загледаш малко-структура, дължина, нюанс. Аз не съм руса. Останах с впечатление, че косата на таз девойка е доста зле.

# 32
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Личи си, като се загледаш малко-структура, дължина, нюанс. Аз не съм руса. Останах с впечатление, че косата на таз девойка е доста зле.
Ама ти май доста време си отделила за този косъм. Thinking

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не чак толкова много. Самият косъм беше един такъв особен, на вълнички. Няма как да се сбърка.
А, щях да забравя. В периода на тайното возене на девойката мъжът ми изтеглил 200 лв. от кредитна карта за гориво. Бяхме решили тази карта да не я пипаме. Не само, че не ме попита дали да тегли от нея, ами не сметнал за необходимо поне да ме уведоми. Аз разбрах за тая работа от извлечението.

# 34
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Правил се е на гъзар мъжа ти.това мъжете са опасна работа имах една приятелка нейният мъж пък все взимал пари на заем  ooooh!за да я черпи преди да се омъжат

# 35
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Е, не това вече е прекалено  smile3515
Лошото е че нямаш конкретни доказателства........защо не го пратиш да ходи на работа с автобуса.....докато възстанови поне парите от картата.....да видим тогава как ще се фука....и кои колежки ще разкарва...

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е, не това вече е прекалено  smile3515
Лошото е че нямаш конкретни доказателства........защо не го пратиш да ходи на работа с автобуса.....докато възстанови поне парите от картата.....да видим тогава как ще се фука....и кои колежки ще разкарва...

А, моля, моля. Градския транспорт е за мен и детето. Той не може да се вози в него! Има кола, ще се вози на 'втобус.
Има голям късмет, че нямам книжка.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ами .. ето ти повод да си изкараш книжка!

# 38
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ако бях на твое място веднага бих изкарала шофьорските курсове и му отнела привилегията да се вози царски Naughty

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 790
...или да намеря жалостив колега, който да ни вози с детето  Mr. Green

Инак имам голям мерак за шофьорски курс.

# 40
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
.......това с колегата ми хареса много  Hug,защо не го вметнеш пред мъжа ти Thinking

# 41
  • Мнения: 6 029
Саня, веднага шофьорски курс. и ако не ще да ти дава колата - от кредитната карта си изтегли пари за кола Mr. Green пък той да ги върща после.
Аман.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Саня, веднага шофьорски курс. и ако не ще да ти дава колата - от кредитната карта си изтегли пари за кола Mr. Green пък той да ги върща после.
Аман.
newsm65
  202uu

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 790
.......това с колегата ми хареса много  Hug,защо не го вметнеш пред мъжа ти Thinking

Хехехе, аз му го казах. Хич не му хареса. Не му хареса и като го накарах да се постави на моето място.
Уффф, тая тема я обърнахме на чат малко. Писах толкова много, щото снощи ме ядоса.
Та-какво е направил мъжът на Верчиту, не разбрах? Аз само дадох примерни обяснения (в нашия конкретен случай).

# 44
  • София
  • Мнения: 12 554
Eй затова само аз имам книжка и само аз си карам колата hahaha
Мъжът ми има само книжка за локомотиви /машинист е/ и няма скоро да припари до колата Joy

Общи условия

Активация на акаунт