д-р Стаменов зает до 02/2008???

  • 8 722
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
... той е от добрите репродуктивни специалисти ...
Именно   bouquet, точно това е истината, а окачествявания от рода "не, не е най-добрия" някак са некоректни  Heart Eyes.
Няма как да се даде 100%обективна оценка кой е най-добрия, а и няма нужда от това (въпреки, че именно д-р Стаменов апелира към колегите си да извадят точни данни за успешните процедури, но никой не го направи, мисля  newsm78). Всъщност в България има нужда да се появят още специалисти като него и като малкото негови колеги, за да помогнат максимално повече семейства с проблем.

Относно акцентирането ти върху "рекламирането" - не съм съгласна  Wink.  Все си мисля, че именно д-р Стаменов гради своето име и позиции на база на успехите в работата си, на това, че инвестира постоянно в нова и важна за работата му апаратура (каквато в другите клиники все още няма) и не на последно място, че изключително хуманно и човешки подхожда към всеки индивидуален случай.

НА този фон, дали са го давали някъде из каналите и ефирите - някак ми бледнее. В нашата къща, споменаването на неговото име буди у всеки дълбоко уважение и почит към този човек (за справка имам 2ма прекрасни сина благодарение именно на този Човек!).
И това, че Крум Савов му благодари в ефир или че Гала направи хубава сълзлива, но реална история в предаването си, няма общо с професионализма на доктора и успехите му в борбата с безплодието сред много семейства  Blush.
Точно затова и си мисля, че е коректно не да се пишат оценъчни епитети, целящи един вид омаловажаване на неговите успехи, а по-скоро позитивно отношение към делата и на д-р Стаменов и на д-р Владимиров и на д-р Щерев и на д-р Даскалов и на всеки добър акушер-гинеколог, който дава всичко от себе си, за да помогне на пациента.

# 31
  • Мнения: 172
kris4an, ще ме извиниш ,но ме харасва подхода ти при писане във форумите и разговорите в чат.  Не ми харесва и това ,че първо плюеш даден човек , а слад това си за него. Просто не те разбирам. Моля те вземи някаква позиция и си я отстоявай. Ужасно се подразних от писаниците по 2 теми..ама ужасно Sad

# 32
  • Мнения: 1 143
Jam, (обръщам се специално към теб, ти си знаеш защо  Laughing), и към  пациентките на д-р Владимиров и другите добри репродуктивни лекари в България.
Мисля, че всички ние доста сме изстрадали в борбата си или невъзможността понякога да се борим да имаме дете. Тази борба ни прави изключително раними и чувствителни. Затова, когато попаднем на СВОЯ лекар, ние му поверяваме и тялото, и надеждите, и сърцето си. И когато виждаш, че този човек прави всичко, което е по силите му, за да успеете в тази борба, когато загърбва собственото си здраве заради твоето (и дори ти се извинява, когато ти е причинил известна физическа болка), не можеш да не бъдеш благодарна на този човек и да не искаш да го споделиш с другите. Едни го правят тук във форума, други -  в ТВ предаване, трети намират своя начин да кажат : Благодаря ти, докторе, за всичко което направи за мен! И това не е PR кампания. Това е благодарността на жената, намерила лъча светлина или на жената, прегърнала детето си, преминавайки през болка и страдание заедно с този човек. Затова този човек е специален, затова той ще има място в сърцето ми, редом с мъжа ми и детето (или децата), които вярвам, че ще имам. За мен този човек е д-р Стаменов. За други - д-р Владимиров, д-р Даскалов.... Няма най - добър. Има само лекар, с когото си готова да извървиш пътя.

# 33
  • Мнения: 150
 Party

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 17:43 от krisc4an

# 34
  • Мнения: 1 715
Dobre sam!A tova vdigane na temeperaturata ot protzedurata li mojeshe da e??Az sam reshila sega kato idva na 25 na pregled pri Minev da go porazpitam za iksi i dokog DA PRODALJAVAME S inseminatziite:)
Някъде про4етох,4е мислиш да ходиш при Стаменов,наистина ли?Или се бъркам?>

# 35
  • София
  • Мнения: 6 363
Lioness, ами просто според моето скромно мнение, той не е най-добрият. и съм казвала много пъти защо мисля така. имам право на лично мнение и това не ме прави некоректна, само защото някой друг мисли по различен начин. виж, ако ме питаш - кой е най-добрият - ще ти кажа, че не знам и че според мен няма такъв. има няколко добри, като всеки от тях има известен превес в някоя под-област на репродукцията.

не знам кога д-р Стаменов е призовавал колегите си да изнесат статистики, но съм виждала такива статистики публично обявени на сайта само на една клиника, която работи още преди д-р Стаменов да направи своя център.

колкото до техниката и кой с каква разполага, тук пък аз ще кажа, че е некоректно един пациент да си позволява да прави оценки за това каква техника имат различните клиники и какво е нейното качество. ти не си ходила по останалите клиники да видиш какво имат там, предполагам, че не си и специалист ембриолог или АГ, за да съумееш да ги оцениш. нито знаеш кой какви инвестиции прави в техника, сгради и обучение на кадрите си.

shoshkata, благодарностите са си благодарности, признателните пациенти са си факт, но че има ПР - има. без това един бизнес не би могъл да функционира. това не е нещо лошо или срамно, няма нужда да се опитваш да го оправдаваш или отхвърляш.

# 36
  • Мнения: 531
Моят доктор, а именно Д-р Стаменов е бил канен по тези предавания като гост, и не си ги е организирал сам. При Крум беше поканен по повод раждането на бебета им, а не начина на зачеването им. А при Гала предсявяте ли си, ако не беше се отзовал на поканата на "Имаш поща", тогава щяхте да го "разпердушините" съвсем. Искам да Ви кажа че това не е никаква ПР-кампания, факт е че след излъчванията, положението в чакалнята е такова и графиците за 2007 са пълни, но по цял свят обстоятерствата са такива - за специалист се чака минимум 6 месеца.
Обичам си доктора и имам доверие в екипа му!

# 37
  • Мнения: 100
Моят доктор, а именно Д-р Стаменов ...
Обичам си доктора и имам доверие в екипа му!

 newsm26 И аз така като Evro си обичам доктора  ! txtloves

# 38
  • Мнения: 75
Момичета стига сте спорили за глупости моля ви Praynig

# 39
  • Мнения: 11
Мисля че shoshkata най добре го е казала!
Относно ПР-а, ми няма нищо лошо в това, макар да съм убедена, че не точно тези изяви са ПР.
Да, Д-р Стаменов е моят лекар, на когото вярвам безрезервно. Обиколила съм доста клиники и доста опити имам зад гърба си, при него просто открих МОЯТ лекар. За това мога да кажа, че за мен е най- добрият, за други- друг лекар е най- добрият. Или както се казва - всеки гледа от собствена си камбанария.

# 40
  • Мнения: 1 143
Момичета, не мислите ли, че е време вече да има една тема, в която всеки пишещ тук да може спокойно да сподели мнението си за СВОЯ лекар, да благодари на него и на екипа му, без това да се възприема като ПР кампания или нещо от този род. Да не се караме кой е най-добър и за кого има повече отзиви или чакащи пред кабинета. Мисля, че можем да направим това за хората, посветили живота си на нашето щастие. Мисля, че те го заслужават. Нека да се чуват повече имената им, и тук, и в медиите, и навсякъде. След съботния ден се надявам да се съгласите с мен. Ако ние самите не говорим за тях, тогава кой?

Както майката казва: "Моето дете е най-хубавото", а детето - "Моята майка е най-добрата" и никой не ги съди и не ги критикува, защо аз да не мога да кажа: Моят лекар е най-добрият! Защото му вярвам! Защото ми вдъхна надежда! Защото ми каза: Бори се! Защото върна радостта в очите ми! Защото.......   Всяка една от нас има своето "защото".  Споделете го. Мисля, че това е, което можем да направим за тези хора. За всички тях - от лекарите до последния човек от екипите им. Нека има едно място, в което да всеки да каже своето : Благодаря и Господ здраве да ви дава!

Открих лекаря си благодарение на този форум, както и доста от момичетата, пишещи във форума. Но колко от жените в България, които имат нужда от такава специализирана помощ влизат тук? Много от тях не знаят към кого да се обърнат, други се страхуват, трети се срамуват...   Можем да им помогнем като говорим. Направихме го в събота, и на никой не му хрумна да каже, че това е рекламна медийна кампания за набиране на повече пациенти. Всички бяхме единодушни, че това беше страхотно и че трябва да се повтори. Веднъж годишно???  Нека всеки намери своя начин да го направи.

# 41
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 smile3501  202uu Oha! newsm74 smile3501

# 42
  • Мнения: 939
Всъщност - бих се включила в тази тема да кажа много неща, но няма да го направя, щото няма да ви копирам едно ЛС, което получих скоро.... Както и да е - всеки има право да харесва каквото си иска, но това не му дава право да се държи невъзпитано, ама.... нейсе.
На който не му харесва Стаменов - да ходи при Владимиров, На когото не му харесва Владимиров - да ходи където му се ходи.... Още по- добре - ще се разредят часовете при д-р Стаменов.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 363
Всъщност - бих се включила в тази тема да кажа много неща, но няма да го направя, щото няма да ви копирам едно ЛС, което получих скоро.... Както и да е - всеки има право да харесва каквото си иска, но това не му дава право да се държи невъзпитано, ама.... нейсе.

кой се е държал невъзпитано, Мишинке?

# 44
  • Мнения: 2 422
Ха познай не се ли сещаш ???????? tooth

Общи условия

Активация на акаунт