А пък моят син познава буквите!

  • 2 455
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Корнишончо,
избягвам да влизам в спорове във форума и почти не пиша, но на теб ще ти отговоря, че децата са различни - имат различни интереси. Нямам болни амбиции да е вундеркинд. Един ден докато го хранех му отворих тефтера, в който рисува и на вътрешната корица има карта на БГ и Европа и му ги показах. На него му хареса играта да вижда разни цветни петна, които имат  странни имена. Не казвам, че влага смисъл, а просто ги е наизустил със зрителната си памет като картинка или нещо подобно. 
И не казва няколко думи, а си говори почти всичко. 
В кръга на шегата - като се има предвид, че съпругът ми е почнал да чете на 4 г, а аз съм химик, нищо чудно да чете Ломоносов и енциклопедии да отваря ...  Wink

# 46
  • Мнения: 86
Браво на детенце newsm10Да е все така напредничав във всяко едно отношение!!! Аз си спомням как се научих да чета, свързвайки буквите на опаковката на едно шоколадче ЦИРК.........спомняте ли си ги smile3503

В крайна сметка, мами, радвайте се на рожбите си............всяко едно детенце е уникално за родителите си и няма нищо лошо в това, когато си горд родител или просто изпадаш в умиление от някое негово действие, да искаш да споделиш! Да са ви живи и здрави  bouquet

# 47
  • Мнения: 4 668
Ми сигурно - щом на 1 и 8 месеца вече и картата познава, и България и Европа, че и държавите показва  - май вие сте най изостанали!? Бе, майки мили, и ние деца сме гледали, но чак пък толкоз надарени деца. Сигурно и енциклопедията отваря, и започва да се интересува от Ломоносов. То бива хвалби, ама чак пък толкоз. Че то на такава възраст може само няколко думи да казва, а вие вече ги изкарахте професори.

Ето ... започнаха да пристигат  #Onfire Казах ви аз  Thinking

Не знам защо има хора , които не могат да приемат  , че децата са различни и съответно се развиват по различен начин .
Един може да брои , но още е с памперс , друг е без но не говори ... трети ... пети и т.н.

На моя близка приятелка момиченцето на 1г.и 4 м. говореше с правилни думи и изрази примерно ...

# 48
  • София
  • Мнения: 100
ама вярно изпълзяха от тъмното пепелянките  Joy и дъщеря ми е на 2 г. и 4 м. и знае буквите ами и коя на какво е - х на хляба и прочие..... радвам й се, интересно й е, поощрявам я.. познавам и други такива деца и това, че на някоя майка детето не може да прави това, не значи че другите си измислят или лъжат, или въобразяват.....


Браво на детенцето ти, радвай му се и това е   bouquet Grinning

# 49
  • Мнения: 363
Браво, невероятно е как за тези години научават толкова много неща.

# 50
  • Мнения: 179
Буквенка е програма. Ето тук можеш да прочетеш за нея http://zadeteto.com/produkt/5?osCsid=e475e60f1a8fc8622d9bc09db25e1423
PeaceСтрахотна програма както и цифринката.Дъщеря ми малко преди 3год. знаеше цялата азбука благодарение на Буквенката.Много се забавлява...

Общи условия

Активация на акаунт