Вмъкни се в летните си дрешки или кой ще диетува с мен?

  • 12 960
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 817
Не спя. В депресия съм!

# 241
  • Мнения: 4 770
  Горкото! И аз съм така сега, по-точно съм ядосана... а ти защо? И кво е това в депресия - грам ли не спиш???

# 242
  • Мнения: 1 817
Aз имам здравословен проблем и чакам да ми излязат резултатите от изследванията. Не мога да си намеря място в леглото и да се отпусна. А любимият утре в 9 ще провежда обучение на кадри във фирмата и трябва да се наспи. Не искам да му преча и за това се утешавам във форума...
Ти защо си ядосана? Какво е станало? Все се каня да те питам в коя страна живееш...
Ако искаш пиши на лични, че да не спамим темата... Hug

# 243
  • Мнения: 4 770
  Надявам се проблемът ти да се оправи! Малко се сдрънкахме, затова... и аз тук се утешавам... и защо в коя страна? като изънзземно ли съм...  Sick

# 244
  • Мнения: 1 817
Сигурна съм, че ще се сдобрите. Има една поговорка, че само които не се обичат, не се карат!  Peace
И аз се надявам да се оправя или да мина с по-леко лечение...Нали все пак надеждата умира последна!  Wink
Не знам защо съм останала с впечатлението, че си в Америка...

# 245
  • Мнения: 4 770
  Ами не, не съм, не бих и искала да съм в Америка.
 То милото ми знаеш ли какво вика - бяхме се сдрънкали и той "чувал съм, че това даже укрепва връзката..."  Joy Joy Joy
 И аз ще се надявам за теб!  baby_neutral
     bouquet  bouquet  bouquet

# 246
  • Мнения: 1 817
Абсолютно е прав, че сдърпванията от време на време укрепват връзката. Поне ние като се скараме и после се чувствам по-влюбена и имам по-голяма нужда от близост и ласки.  Mr. Green

# 247
  • Мнения: 4 770
       Mr. Green  Hug Hug Hug Лека нощ на тези, които могат да заспят!

# 248
  • Мнения: 1 817
Пожелаваш лека нощ, а самата ти още будуваш  Laughing .

# 249
  • Мнения: 4 770
  Казах за тези, които могат! Май само ние ще си останем!  Joy

# 250
  • Мнения: 1 817
Дано си останем будни, но не си останем дебели  hahaha !
Вие женени ли сте? А деца имате ли?

# 251
  • Мнения: 194
Започнах да се захранвам по малко. Снощи хапнах мъничко овесени ядки, днес продължавам с плодовете и зеленчуците. Радвам се, че този път нямам лудият апетит  да не мога да се въздържа. Някак се храня с главата, не със стомаха.
Поздрави на всички и хубави дни!

# 252
  • Мнения: 721
Здравейте и от мен Grinning На мен днес ми е 3 ден и се чувствам добре. Коремчето ми доста се е стегнало от диетата, пресите и мазането. Направо не е същото Grinning Heart Eyes
Wonderful, добре си започнала захранването. Браво! Внимавай какво хапваш и ако така се задържиш, ще продължиш да отслабваш.
Зима, Петя, вземете вечер да пиете чай от маточина и така ще заспите спокойни и няма да се тревожите. Зима, какво стана с изследванията ти?
Успешен ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 253
  • Мнения: 3 405
Да ви се похваля, след вчерашния доматен ден съм - 1 кг. Дано да удържа фронта.

# 254
  • Мнения: 1 817
wonderful, радвам се, че ти е свършила диетата!   bouquet Внимавай освен с храните и с количеството!  Hug
Munichka, ти нали нашата диета правиш?  newsm78 Аз това с маточината го знам, но вчера просто не можах да си намеря място! Резултати ще има сле 2 седмици и тогава пак ще ви кажа какво става. Благодаря за подкрепата!   bouquet Без вас съм загубена!  Hug
Анджелина, браво!

Къде се изгуби Диди  Thinking ? Кой друг е на нашата диета?

Общи условия

Активация на акаунт