Трето дете ........

  • 3 806
  • 57
  •   2
Отговори
# 45
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Страхотна разлика, нищо и няма според мен. Аз имам познати, които имат 4 дъщери. Най-голямата е на 25 мисля, а най-малката е на 5 годинки. Страшно много им се радвам и ги поздравявам за това , че са излезли от тъпите нашенски разбирания, че една жена след 40  е смешно да бременне и да ражда  Shocked. А ако разликата е голяма пък да не говорим. Честита ти бременност и хич не се замисляй, децата ти сигурно ще са щастливи да разберат, че ще имат още едно братче или сестриче.  Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Родих първото си дете на 25, второто на 30, а третото на 40 години. Нямах никакви проблеми нито по време на бременността, нито по време на раждането (и трите ми са естествени), нито след това. Батковците много се радват на малкато принцеса, разликата им е 10 и 15 години и много повече си играят с нея, отколкото двамата заедно.
Така че лека бременност и спокойно! Всичко ще е наред!   bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честито!
аз мисля че изобщо нямаш повод за притеснение относно разликата в годините на децата си.... Щом е желано това дете... просто няма проблем...

# 48
  • Мнения: 2 807
fun mama, здравей!
Честита бременност!   bouquet

Искам да те поканя в Клуба на многодетните родители Wink
Има мами и с 4-ри деца, раждали и на повече от твоите години дори  Grinning
А и ще има кой да ти помага в отглеждането на детенце  Heart Eyes

Дано се видим в Пълната къща (виж в клуба на многодетните родители)

Всичко най-добро ти желая!  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 864
Здравей мила,аз имам син на 14г.,дъшеря на 13г. и бебка на 1м.и 18 дни.И аз много се тревожих,но сега всичко е нормално,а кака и батко са много горди и щастливи!

# 50
  • Мнения: 505
И аз да те поздравя и да те окуража. Като мама на 3 деца се чувствам най-щастливия човек на света! Пожелавам ти същото щастие!  smile3525

# 51
  • Мнения: 574
Благодаря много на всички, които така ме заразихте с вашия ентусиазъм, че не ми остава нищо друго освен да се присъединя към клуба на многодетните майки. Пожелавам успех на всички .........  Simple Smile
Поздрави за решението ти  bouquet
Да имам три деца беше една от детските ми мечти, която обаче няма да се осъществи. Завиждам ти благородно Hug Пожелавам ти лека бременност  preggoи прекрасно, здраво и много обичано от всички в къщи бебче  ylinfant smile3504

# 52
  • Мнения: 845
Честито! Изобщо не се притеснявай за разликата в годинките. Моите са с 10 години разлика и баткото адски много ми помага. Вярно е , че с годините започваш повече да се замисляш и си мислиш за какви ли не глупости. Това ми беше трета бременност и през цялото време се притеснявах за какво ли не. На запад раждат след 30-те години и за тях е съсвем нормално това.  Wink

# 53
  • Мнения: 207
Защо да е голяма разликата.Аз имам по - голяма сестра , с която имаме 10 години разлика.А познавам и много семейства, които имат голяма разлика м/у първото и третото дете.Успех и не се тревожи за годините   bouquet

# 54
  • Мнения: 3 069
Родих третото си дете на 40 години.
Наистина е като за 1-ви път мила.
Сега съм с трима прекрасни синове, разликата им е много голяма но за нас това не е проблем.Големия батко е на 22г. а малкия батко на 19г.
Много сплотено семейство сме и се обичаме  bouquet

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 289
Честито! Според мен е важно да решиш дали искаш детето а не да се страхуваш от разни неща. Аз родих второ на 37 г. - непланирано Laughing А сестра ми роди на 42 г. трета дъщеря - планирано / е от втори брак но Laughing /Голямата й дъщеря е на 22 год а втората - на 18г. Laughing  третата вече на 1 г.Така че има и с по-голяма разлика. А една колежка ми каза че когато големият й син бил на 18 г. забременяла, всички решили че е по-добре да го махне но после винаги е съжалявала. Дано цялото ти семейство да го желае че ще ти е по-лесно Моят мъж не искаше второ и още ми натяква че съм го излъгала и на стари год.  се занимава с бебета , но иначе нямаше да има така желания син. Joy Успех newsm10

# 56
  • София
  • Мнения: 3 407
Прекрасно   bouquet
Родих на 32 първото си дете без никакви усложнения.
Формата ми е прекрасна, както и преди да забременея  Wink
Ако нямате финансови затруднения- не се замисляй   bouquet

# 57
  • Мнения: 8 769
....... май мисля повече отколкото  трябва. Няма ли да е ли прекалено голяма разликата на децата ми, как да им кажа , изобщо какво да правя ?
Да, наистина мислиш повечко.
Ако бях на твое място, хич нямаше да премислям толкова-имаш ли желание и финансова възможност-давай! Прекрасно е с много деца!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт