Парфюмирате ли бебетата си

  • 5 142
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, но дъщеря ми е по-голяма и напоследък проявява интерес. Пръскала съм я 2-3 пъти по малко.
Като бебе - изключено!!! Но сега вече започна сама да иска newsm78...няма шанс скоро да и се случи обаче Mr. Green

# 106
  • На морето!
  • Мнения: 5 771
Не и не виждам смисъл да го правя.

# 107
  • Мнения: 1 081
Едно дете трябва да си мирише на дете, няма нищо по-хубаво от мириса на бебе. Моят син мирише на него си и на мазилата с които го мажа, но те са бебешки и са много приятни. Но парфюмът има алкохол, не бих си и помислила да го използвам на дете.

# 108
  • София
  • Мнения: 6 291
Не!
Баща му понякога го пръска, но много често само на шега - не го пръска наистина и малкия много се кефи. Но по принцип съм против.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 724
По-безумно нещо от парфюмране на бебета отдавна не бях чела. Дали си давате сметка за рисковете пред здравето им? Аз не бих си дале детето повече  на такова място...

# 110
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482
Сега вече започнахме да ползваме парфюм  #Silly На 2-я й РД й подариха цели два детски парфюма и сега като истинска кипра не  излиза без да е парфюмирана. Под родителски контрол, ъв корс.
Но като бебе- абсурд  Naughty Няма по- чиста и сладка миризма на бебе

# 111
  • София
  • Мнения: 3 873
Без думи smile3505.

# 112
  • Мнения: 520
Не ! Дори аз като се парфюмирам гледам да стоя по-далеч от бебето.

# 113
Ще и кажа следващия път...стига да я видя като го прави Laughing

# 114
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Не. Дори не ми е хрумвало да го направя.

# 115
  • Мнения: 451
Не, струва ми се тъпо.

# 116
  • Мнения: 276
Не само, че не парфюмирам детето си (намирам го за адски тъпо), ами и самата аз в нейно присъствие не използвам никакви парфюми (освен такъв за под мишници, и то с миризма на сапун). Дори карам баща й като се парфюмира да излиза от стаята. Мисля, че малките деца са особено чувствителни към миризми, още повече към такива силни аромати.
А и не познавам по-прекрасна миризма от бебешката.

# 117
  • Мнения: 765
Не . Има си тоалетни води за бебета ,  не съм ползвала още , но ги приемам - все пак има някакъв контрол там . Парфюми за възрастни , които са тежки и пълни с хиляда аромати не бих използвала никога , ама никога върху бебе .   

# 118
  • Мнения: 441
А и не познавам по-прекрасна миризма от бебешката.
напълно съм съгласна  bowuu

# 119
  • Мнения: 326
не, доколкото знам е вредно

Общи условия

Активация на акаунт