СПЕЦИАЛНО ЗА ВСИЧКИ НОВИ ВЪВ ТОЗИ ФОРУМ

  • 3 681
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Крисчън, извинявай, но не си права Naughty Аз не съм забелязала да се трият мнения, още по-малко пък на основание "нови" и "стари". Такова нещо няма. Писането на кирилица е част от правилата, маймуницата се чете трудно, а като искаш съвет трябва да проявиш уважение към хората, от които очакваш отговор. За рекламите няма какво да коментирам, мисля, че всеки споделя опит от коя клиника и лекар е доволен, който опит може да помогне на прохождащите в материята момичета. Личните съобщения са си лични. Не знам какво сте си писали с Рожбата /ако правилно съм разбрала, че за нея става въпрос/, но е некоректно да се излага на показ. Ако е нещо, което трябва да се знае от всички, нямаше да е под формата на лично съобщение.

# 46
  • Мнения: 862
Крисчън съжалявам ако си се почувствала обидена, много моля още веднъж всички за разбиране и призовавам отново да спрем с обидите и нападките, мисля, че достатъчно се изписа. Каквото било - било, точка. Не си заслужава... Hug

# 47
  • Мнения: 150
Както виждаш аз неизнасям нищо.Дори неспоневам имена!Ами като е правило нека се спазва за всички.А мнения се трият особено Верити най обича да ми ги трие илил част от тях.

# 48
  • Мнения: 4 306
krisc4an, хайде сега не се прави на "щипана мома". Много добре знаеш защо Верити, дори Тати ти изтриха част от мненията!
Не измествай темата, да не говорим, че изобщо не беше в този подфорум.

# 49
  • Мнения: 150
Защото си казах мнението.Те и твоето изтриха тогава ако помниш.И това не е единствен случаи.

# 50
  • Мнения: 160
krisc4an, заповядай в чата вместо да разводняваш темата. Там можеш да си кажеш всичко!

# 51
  • Мнения: 150
Ето пак на някой не му допада различното мнение.......

# 52
  • Мнения: 712
Момичета, предлагам да прекръстим темата или направо да я заключим. На мен лично не ми се струва добра идея да дойде някое ново момиче, решило да спазва правилата, и да прочете първо това. За да съм точна - струва ми се отвратително.

Мисля, че темата взе обрат, който изобщо не е бил в замисъла на авторката. Без да съм ничий адвокат, мисля че нито едно момиче тук не заслужава грозните неща, които се изписаха по адрес на една или друга потребителка. Дори и да ги мислим (аз нямам лошо отношение към никой), не мисля, че изразяването им ще помогне за нещо, освен да нажежи излишно страстите.
До сега умишлено не вземах отношение по тази тема. Не знам дали съм нова или стара (макар че аз се възприемам повече като "ново куче") - тук съм от около 4 месеца и от самото начало съм срещала добро отношение. Когато нарушах правилата (например. честитих на едно момиче в темата за ранните признаци) бях скастрена доста остро от стар потребител - според мен съвсем намясто. Нито веднъж не е било трито мое мнение. Казвам всичко това, за да онагледя, че спазвайки елементарни правила, можем не просто да съжителстваме виртуално в мир, но и да сме си от помощ. Тук срещнах хора, които харесвам и на които се възхищавам. Не искам да променям мнението си за тях, нито искам да трупам негативни впечатления за други, които не познавам, само защото темата се е изродила в остър сблъсък и лични нападки по абсолютно безсмислени въпроси.

Че напрежението е в повече на всички е видимо с просто око, затова моля модераторите да заключат темата.

# 53
  • Мнения: 780
оооо аман вече  Whistling Крисчан виж сега на нас Сънчи и Хера не ни трият мненията освен в случай че прекалим и то много като този например защото Муши пусна темата със съвсем друга идея за да се избегнат скандали и прочие такива а не за да разберем от къде и кой ти трие мненията
ако искаш да ни кажеш нещо ела в чата не е място тука да се дрънкат глупости и Фран ти го е казала и никъде не е споменала дали е съгласна или не с тебе

С най добри чувства   bouquet

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Крисчън, хайде стига вече параноя Stop Изобщо не знам за каква тема става въпрос, а и явно не е била тук, защото Верити е модератор в Проблемното, но фактът, че са изтрили и други мнения, опровергава твърдението ти, че се трият мненията само на новите момичета. За да са ти изтрили постинг, значи е имало защо. Ако имаш съмнения, че си дискриминирана, обърни се към модератор. Заяжданици от типа" мен ме трият, ама и теб те изтриха - на пък" вече са излишни. Ако имаш нещо против мен, Вера, Франси и модераторите сподели го на лични или в чата Peace Ще отговоря на всичките ти въпроси Peace

# 55
  • Мнения: 160
Аз спирам да отговарям на подобни постове. Явно има хора, които са във форума с една единствена цел - да си убият някой друг час в заяждане и провокации.

# 56
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Давай народееееееее!
Модките са заети до довечера,ся е момента,хаха!
Нещата отиват към бира и кибапчета.
Риспект!

# 57
  • Мнения: 186
Давай народееееееее!
Модките са заети до довечера,ся е момента,хаха!
Нещата отиват към бира и кибапчета.
Риспект!

 Praynig Дай боже, но сме пръснати по различни места   bouquet Hug

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Куки, аз пия вино, както знаеш  Peace Дали ще се намери таквоз измежду бирите / за предпочитане мавруд Grinning/ newsm78

# 59
  • Мнения: 2 309
Аудулина,Аудулина има още доста да израстеш духовно...
Поне по начина ти на изразяване,така стоят нещата.Все пак,освен на снимка не съм те виждала на живо!!!А и не желая... Wink
ЛС си е ЛС явно за прекараното си време тук не си разбрала функцията на тази "екстра"...Съчувствам на приятелките ти,ако имаш такива изобщо ooooh! ти си доказана клюкарка.Утре може да изпортиш и съкровените изповеди на "потресената" Голдън Роуз от ЛС-то ми към теб!!!
Поне го предостави така,както съм го написала,а не ми слагай думи в устата...
Смешна си и с твоето към мен,но няма нужда да те цитирам - не е това идеята PeaceНаистина има мноооого ***** да изядеш,пък както искаш така го разбирай!!!Ако ще и боб,хляб...все тая!
Голдън Роуз,айде стига се вживява на потресена...Нима ти харесват хора,които казват във форума какво са получили на ЛС - било то и обиди.Утре ти,дали ще посмееш да й пуснеш нещо или друг!?!?!?Това са слаби хора търсещи съчувствие!!!Какво ли ви се обяснявам,ще си пиша така,както насреща особота е заслужила.
Не се съобразявате,няма и с вас да се съобразяват...
Голди е права,Аудулина доста я нарани...смешно,но факт!
Повече от година съм тук-близо две,но такова чудо никога не е било Naughty Naughty Naughty ooooh! Crossing Arms
Тава понятие "стари-нови",го афишират предимно потребители с под 50 мнения,незнам защо?

Общи условия

Активация на акаунт