Излизате ли вечер с бебетата си?

  • 4 569
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 376
Снощи за първи път и беше супер приятно.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 877
да, то е задължително към 8 да излезем, сега с тези жеги... последната ни разходка е била рано преди обед...

но към 10 сме у дома, за да се подготвим за лягане. тя спи 2 пъти не за кратко и не ляга рано вечер. сутрин се излюпва към 9.

излизането по заведения само на открито мисля, че е подходящо с бебе или малко дете. миа се закача с децата наоколо и подвиква на когото си хареса, много е смешна.  hahaha особено акто говори с някой от съседната маса.  Joy

# 92
  • Мнения: 230
Излизаме понякога с него, но не изкарваме до късно, защото като станеш в 6, бачкаш цял ден, към десет си smile3507, че и отгоре.
Каним гости отвреме на време. На кръчми и заведения с компанията не ходим, защото са почти само пушачи и то страстни.

# 93
  • Мнения: 3 478
Тук навсякъде си е с нас, няма на кого да я оставям вечер, но не е и необичайно. Друг е въпроса че тук не се купонясва както като съм си във Варна да речем. Миналия месец като си бяхме там почти винаги я водихме с нас вечер по гостита и по капани. В интерес на истината и нас ни заглеждаха странно там, защото други бебета и колички не забелязох по късните часове. Два пъти се възползвахме и я оставихме на гледачка, защото случаят беше по-особен. Но по принцип не ми пречи да си я водя с мен хич.

# 94
  • Мнения: 1 132
Навсякъде е с нас. Снощи беше с нас на ресторант и се прибрахме чак в полунощ. Не мога да я оставя на никой, защото е все още само на кърма на поискване, а освен това не ще да пие от шише. Спинкаше си кротко в количката. Честно казано, не ми се ще и да я оставям още на бейбиситъри, но като поотрасне ще се въсшолзваме от услугите.

# 95
  • Мнения: 4 406
да, излизахме, винаги е бил с нас и ми е било по- спокойно

# 96
  • Мнения: 3 886
Попринцип не заспива ми рано.Винаги има кой да я пази Peace

# 97
  • Мнения: X
Водим си ги навсякъде с нас/а от липса на социален живот не се оплакваме/....зимата ми е малко по-проблемно намирането на заведение без дим/че то и в зала за непушачи да е,пак няма гаранция че няма/,..и на гости си ги водим,вкъщи също редовно идват....а път сега в жегите излизаме като се поразхлади и стоим навън до тъмно.........малкия спи в количката/ако успеем да го приспим/,баткото-играе.

# 98
  • Мнения: 1 216
С първото хлапе доста си седяхме вкъщи, дали защото бяхме млади и неопитни или защото беше зима, но сега ми се ще да излизаме повечко.

# 99
  • София
  • Мнения: 337
излизаме, особено в тези жеги.
на хлад спи спокойно и блажено.
в събота бяхме навън до 1.00 часа (отдавна не ми се беше случвало) в една пицария и беше пълно с бебешки колички и спящи бебета. не виждам нищо лошо това Sick

Общи условия

Активация на акаунт