Цвят от тиквичка щракни и при нас го ти пусни - фотоманиачки 9

  • 13 956
  • 350
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 084
Лулу, на последните две тъмбнейлчета виждам странно разтеглени снимки  newsm78
Първото с някакви клонки?череши, другото черно-бели макове Simple Smile
Мулти-то май пак се е побъркало Simple Smile))))

# 331
  • Мнения: 11 319


ПооооооооооооооомоооооЩ!!!! Моля ви влезте в сайта ми тук http://luluto.multiply.com/photos/album/16  и ми кажете така на общ изглед на последните две тъмблайсчета какво виждате Tired Praynig
Виждам една череша и ч/б мак разпънати
Както кликна на тях - излизат цветни макове Shocked

# 332
  • Мнения: 6 472
Амбеееер, заразила си ме и мен Joy Joy Joy Сега съм омагьосана от череши и макове и само това се вижда Joy От вчера се опитвам да кача снимките в нормален вид, ама ей на - нищо не става Twisted Evil

# 333
  • Мнения: 1 258
Ето малко инфо:



Когато отворите Фотошоп,виждате след името на картинката символ #,значи :"the document is untagged (i.e. it is not color-managed)"
Когато отворите Фотошоп,виждате след името на картинката символ *,значи"the document color space is different from the working color space"
Липса на символ след името на картинката,значи "the color space of the document matches the working color space"

Отивате на:Image > Mode > Convert to Profile...

Ако на profile пише:sRGB IEC61966-2.1,всичко е ОК
Ако на profile пише:Adobe RGB (1998),трябва да бъде променено с sRGB IEC61966-2.1 от падащото меню
Уверете се,че имате отметка на "Prevew" i "Use Black Point Compensation"
В "Intent" разгледайте вариантите в падащото меню.Добър избор е "Relative Colorimetric",но може и "Perceptual"


Чела съм,че се водят спорове за това дали sRGB е най-доброто цветово пространство, но това са принципни положения,ако изображението е предназначено за гледане в браузър.

# 334
  • Мнения: 6 472
Да, доста странно, защото почти по всички книги първото нещо, с което се почва за цветовите пространства е да махна sRGB IEC61966-2.1, което излиза по подразбиране newsm78

# 335
  • Мнения: 1 052
Сргб е за нет, така с епредават вярно цветовете, ако ще пускате по нет за копиране то трябва да е в сргб.

Лулуто-не съм казвала нито кой е мъжа ми, нито съм пускала линк към негови неща, защото аз съм за себе си и не искам да бъда свързвана поне в аспекта "аааа, жената на еди кой си". Има профил във фф, ако неговите работи са ти харесали, то са ти харесали:)
Ако на някого там или тук харесват моите, то това е така защото аз съм ги направила, а не защото живея с него.

# 336
  • Мнения: 1 258
Фрида,звучиш ядосано и направо събуждаш любопитство.Що така?

Това,което казваш е много ясно.Въпреки,че може да се спори. Mr. Green
Шегувам се,сигурна съм,че разбираш,ама аз да си вържа гащите.

# 337
  • Мнения: 6 472
Лулуто-не съм казвала нито кой е мъжа ми, нито съм пускала линк към негови неща, защото аз съм за себе си и не искам да бъда свързвана поне в аспекта "аааа, жената на еди кой си". Има профил във фф, ако неговите работи са ти харесали, то са ти харесали:)
Ако на някого там или тук харесват моите, то това е така защото аз съм ги направила, а не защото живея с него.

Разбира се че си себе си Hug Бъди сигурна че тук по скоро той ще бъде свързан с "ааааааааа мъжа на Фрида" Mr. Green Joy Joy Не те моля да пускаш линк, за да си харесам нещо във ФФ. Просто ми стана любопитно какво прави, а не кой е. Не мисля, че точно тук това по някакъв начин ще повлияе на отношението ни към твоите работи Hug Всъщност изобщо не държа да разбера ника му, така че ако промениш решението си, пусни линк към някое друго място където е качвал снимки - едва ли ползва само във ФФ Grinning

# 338
  • Мнения: 1 258
Бъди сигурна че тук по скоро той ще бъде свързан с "ааааааааа мъжа на Фрида" Mr. Green Joy Joy

Това е съвсем сигурно.

# 339
  • Мнения: 11 319
Бъди сигурна че тук по скоро той ще бъде свързан с "ааааааааа мъжа на Фрида" Mr. Green Joy Joy
И аз така си мисля!
Ти си толкова забележителна като фотограф с ярък почерк.
Ето ви още малко градска романтика от мен.
Една малка влюбена девойка със строен младеж

http://debelanata69.multiply.com/photos/hi-res/49/22?xurl=%2Fpho … 2Fphoto%2F49%2F22
Бял шоколад с черен шоколад

http://debelanata69.multiply.com/photos/hi-res/49/23?xurl=%2Fpho … 2Fphoto%2F49%2F23
Да уточня за дърветата - малката липа и рязнах едно стърчащо клонче горе, но иначе формата си и е такава.

# 340
  • Мнения: 6 472
Ааааааааааааааа тая последната е ВРЪХ!!!! Искам я да си я разпечатам Praynig

# 341
  • Мнения: 11 319
Ааааааааааааааа тая последната е ВРЪХ!!!! Искам я да си я разпечатам Praynig
Party Party Party
Разменям шоколади за ч/б конче! (пращай мейл)

# 342
  • Мнения: 1 052
Да, и аз се присъединявам към Лулуто, много хубави улици си имате ей!

# 343
  • Мнения: 11 319
Да, и аз се присъединявам към Лулуто, много хубави улици си имате ей!
Елате ми на гости! Има място. Ще си направим една разходка (само една?) Hug

# 344
  • Мнения: 1 258
Ъхъм,тъкмо видях,че говорите.Lalinda rulz.

Спретнати са хората,няма спор.

Общи условия

Активация на акаунт