чувствате ли се самотни без причина, бременни майчета?

  • 1 433
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 199
Не, не съм се чувствала самотна. Поплаквам си от време на време, ако чета тъжна книга, гледам тъжен филм или си представя нещо тъжно Laughing

# 16
  • Мнения: 22 443
Аз засега чак самотна не съм се чувствала, или поне не по начина, който ти описваш.
Понякога ми става кофти, смотано ми е, с някакво отвратително настроение съм, но то минава. )

# 17
  • София
  • Мнения: 4 589
Бях по-чувстителна, по-лщбвеобилна, по-състрадателна, имах нужда от гушкане и аз. Плачех без причина ( то и сега ми се случва от време навреме), но самотна не мога да се каже, че съм се чувствала.

# 18
  • Мнения: 3 634
Аз май преживях нещо подобно на депресия през последните 2 месеца. Имах много стресираща работа, можех да загубя бебето и когато си останах вкъщи просто не бях себе си. Започнах да губя самочувствие и само чакането на бебето ме радваше. Ако не стоях пред компютра, просто блуждаех пред ТВ. Не излизах никъде и не исках да се срещам с никого. Бях изключително апатична и спях по 14 часа. Загубих доста тегло.
От това състояние ме изкараха ритниците на бебето. Започнах да се чувствам отговорна и трябваше да се съвзема. Смяната на обстановката + 7 дена насаме с мъжа ми ме изкараха от дупката.   kiss

# 19
  • Мнения: 46
От време на време ме избива и мен тъгата,плача,но не се чуствам самотна,предполагам че това всичко е от хормоните,ще ни мине! newsm53

# 20
  • София
  • Мнения: 1 555
Чувствам се самотна да...ето цяла сутрин плача...имам чувството, че така ще си прекарам цялата събота и неделя направо... ooooh! Ако можех да замина и да се скрия някъде от всички и от всичко щеше да е най-добре....ама не става....

Дано по-скоро да мине времето и да се появи малката бебка, с нея самотна няма да се чувствам.  Heart Eyes

# 21
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не, не съм се чувствала така...Но всички сме различни и изживяваме нещата различно...
Пожелавам ти да се чувстваш повече щастлива   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 174
Имах подобни състояния и аз и често плачех, а никой не можеше да разбере защо го правя (не че аз можех де Simple Smile )
... и когато мъжа ми се опиташе да ме успокои, не ми харесваше начина, по който ме успокоява, думите, все ми звучеше хладно...мислех, че не ме обича!  Laughing Хормони!
Тази честа смяна на настроения ме тормозеше и макар да си знаех причината, не можех да се контролирам.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 758
Да, чувствала съм се - неразбрана, самотна. Хормоните са виновни.  Confused

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Толкова се чувствах самотна,че даже бях се депресирала.Особено последните месеци,сякаш щях да полудея.Много трудно ми беше.

# 25
  • Мнения: 1 098
Понякога се чувствам самотна, защото хората около мен не са в това състояние и е нормално да не знаят какво ми е в момента, защо реагирам така и т. н. Също се притеснявам да не досадя с моите бременлийски теми на близките си Flutter

# 26
  • Мнения: 361
Вечерно време ми се е случвало подобно нещо,дано бързо да ти мине меланхолията и се  Grinning

# 27
  • Мнения: 274
Не ми се е случвало да се чувствам точно самотна. Thinking От време на време - по-скоро неразбрана. Whistling

# 28
  • Мнения: 66
През самата бременност нищо ми нямаше изобщо не се бях променила. Обаче след като родих първо плаках че ми го няма корема  Cry. И до сега имам чувството че със всичко аз се занимавам и съм доста раздразнителна.

П.П. Ние сме на 4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт