Галерия тавани от гипсокартон

  • 178 432
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 326
Това е най-новото ни постижение - в хола.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154739

# 46
  • Мнения: 3 211
very nice ,много ви е хубав тавана,подобен е на нашия с това скрито осветление,както и с формата си  Peace.
мерси
Това е най-новото ни постижение - в хола.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154739
много ми харесва и това зелено на стените е супер

# 47
  • Мнения: 326
very nice ,много ви е хубав тавана,подобен е на нашия с това скрито осветление,както и с формата си  Peace.
мерси
Това е най-новото ни постижение - в хола.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154739
много ми харесва и това зелено на стените е супер

Благодаря и аз много си го харесвам  Hug  Peace А как се съгласи мъжа ми на две зелени и две сиви стени - още не мога да проумея. Но и той е много доволен от моите идеи  Hug Laughing

# 48
  • Мнения: 1 391
http://barrisol-bulgaria.com/gallery_residental01.html
харесвам такива опънати тавани - но цените им са по-соленички - имат много завършен и хубав вид - тавана отразява  Peace

от окачените тавани, харесвам с по-изчистени форми, с подходящо скрито осветление в тях , но по принцип напоследък по-ми допада, да ги няма, освен ако не се постига някакъв ефект с тях - за осветление или нещо подобно.
Малко претрупано ми седи, когато са с много форми и ми се струва, че бързичко ще отшумят като мода и ще омръзнат на собствениците, ако са прекалено префърцунени

# 49
  • Мнения: 4 380

Ами, защо и аз не знам...защото вече ми се набива на очи тази озлобеност...

Извинявам се за спама  Tired

Много си права. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО съм озлобена, толкова много ме дразни тази липса на вкус и абсолютна неграмотност в подредбата на дома, че просто не можеш да си представиш. Sick Цигански народ с цигански вкус. Sick Колкото да ми е мъчно да го признавам, но понякога доказателствата са просто очевадни. Sick

Изобщо не бих се обаждала, чудо голямо сейр...харесвали им на народа някви кичозни тавани и няква отвратителна кухня, но белкем се позамисли и осъзнае някой, пък да почете, пък да погледа и развива вкуса си да не се излага! Sick

Просто трябва да се знае мярка във всичко- къде е допустима известна доза кич и къде е супер-грозно. newsm78

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 00:45 от xenia

# 50
  • Мнения: 6 039
xenia, много ми се иска да видя какви неща ти харесват
мисля, че няма да ме разочароваш
аз също се боря с вкуса на хората, всекидневно, но понякога и аз имам съмнение за своя

таваните, няма да ги коментирам, бих искала да ги забранят със закон Joy

ама майсторите на гипсокартон как им се радват, бая пара пада покрай тях hahaha

# 51
  • Мнения: 4 380
xenia, много ми се иска да видя какви неща ти харесват
мисля, че няма да ме разочароваш
аз също се боря с вкуса на хората, всекидневно, но понякога и аз имам съмнение за своя

таваните, няма да ги коментирам, бих искала да ги забранят със закон Joy

ама майсторите на гипсокартон как им се радват, бая пара пада покрай тях hahaha

И аз искам да ги забранят със закон. Joy Joy И да престанат хората да слушат майстори за дизайна на дома си. Sick

# 52
  • Мнения: 6 039
ето един произволно избран интериор - ами няма такива заигравки по тавана

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
наистина ли ви харесват тези идеи? Confused Confused Confused Confused Confused
страшна отживелица
На мен не,но не смеех да го кажа.И аз смятам,че са отживелица Embarassed

Аз като говоря че българина абсолютно няма вкус и се лепва за най-отвратния кич, вие ще ме изядете с парцалите.  Sick Егати боклуците #Crazy- НИЩО нормално няма на нито една снимка!
и аз към отбора!  Hug
Никак не ми допадат! Ако мога така да се изразя!  Tired
Ох, Малена, стига ги пуска тези красоти, че пак се размечтах!  Blush

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 741
Аз харесвам изчистените форми на каквото и да било. Кухните не ми харесаха. Опасявам се да не обидя някого, но все пак това е моя вкус. Тези тавани са си чисти прахоуловители. Снимки на апартамента където живея не бих могла да покажа, защото е прилично стар, но в новото си жилище никога не бих прибегнала до подобна "многослойност".

# 55
  • Мнения: 4 380
Цитат
xenia, много ми се иска да видя какви неща ти харесват

Отивам след 5 мин. да си гледам Кендис. С малки изключения ВСИЧКО нейно ми харесва. Купи си дисковете и ако можеш! Абе как може толкова професионализъм и толкова природен вкус в една жена да се е събрало...ума ми просто не го побира. Shocked За мен тя е идол недостигнат от никой.
Харесват ми някои работи на отделно взети дизайнери, но така че да ми харесва поне 90% от това което прави, начинът по който го прави...такова ми се случва за пръв път. Crazy Чудя се що ли не вземе телевизията ни да и закупи сериите та да повъзпитава малко народа. newsm78



# 56
  • Мнения: 6 039
може да не е узрял за такива идеи
тук все още се котира комбинацията синьо-жълто и то доста успешно Mr. Green, както и ванилия с череша, двуцветни дивани и т.н.
ама по-добре да спра, че рискувам да ме намразят


# 57
  • Мнения: 4 380
може да не е узрял за такива идеи
тук все още се котира комбинацията синьо-жълто и то доста успешно Mr. Green, както и ванилия с череша, двуцветни дивани и т.н.
ама по-добре да спра, че рискувам да ме намразят

Покрай всички които ще ни намразят (аз си имам сигурно доста врагове Laughing), все пък някой може да се замисли... newsm78

п.с. Нямам нищо против такива цветови комбинации и всички които са хармонични, но...когато е направено както трябва. newsm78

# 58
  • Мнения: 2 085
.....Отивам след 5 мин. да си гледам Кендис......
коя е Кендис?

# 59
  • Мнения: 4 380
.....Отивам след 5 мин. да си гледам Кендис......
коя е Кендис?

Канадски дизайнер- показала съм и диска. Ето я симпатягата:

Общи условия

Активация на акаунт