ВМ-НВХ Low carb for people smart -18част

  • 16 251
  • 520
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 5 193
fearyfly ти с това ли се занимаваш-твориш бижутерийни истории Grinning а защо не се фотна цялата да те видим, минаваш все набързо и изчезваш Heart Eyes
Криси, държа да ти кажа,че трудно казвам че нещо ми харесва,ако наистина  ми харесва-казвам го, ако не-пак го казвам-затова на работа съм винаги в конфликт с шефката ми,която има навика като си купи нещо и да го показва, тая седмица си беше купила рокля и и казах,че аз не бих си взела такава имайки предвид фигурата и.
Всъщност всичките ми проблеми са свързани с това,че не харесвам на всяка цена всичко и всички и явно това дразни хората
Яде ми се нещо солено, дали да не хапна малко бекон-да, бекон ще си резна-50гр няма да ме съборят

# 466
  • Мнения: 360
Не мила, творя мебели по цял ден, но среброто ми е хоби и много се радвам, като си направя нещо уникално.
Снимка ти пращам на ЛС, да добиеш визуална представа, верно, че все обещавам. Embarassed

# 467
  • Варна
  • Мнения: 5 193
.
Снимка ти пращам на ЛС, да добиеш визуална представа, верно, че все обещавам. Embarassed
Уха, режисерата е с връзки Heart Eyes
Аааа мебели ли, прати си и телефона на ЛС, все още имаме да дооправяме колибата с разни дребни модулчета-знае ли човек Wink

# 468
  • Мнения: 2 897
Много въглехидрат днеска беееее - 74 гр - ми то кафе с мляко сутринта, 2 филии хляб за закуска, 1 домат за обяд, 1 нектарина и 2 кайсии за следобедна закуска, 1 бяло фрапе следобед, 1 домат за ранна вечеря и 1 домат и 1/2 краставица за късна вечеря..
Ама още ми е едва 2ри ден в БГ и не мога да се наситя на домати, а и плодчета по малко си хапвам с голямо желание.
И това ще мине.
Или поне няма в 1 ден да ям и плод, и хляб.
И няма да пия кафе с мялко и вкъщи, и навън.

Моите родителски тела нещо се ослушват за вечерята утре и ако не излизаме няма да ми се конти, и ако не ми се онти няма да ми се снима, ама аз ще ги изврънкам, още ми е 2ри ден тук и съм им мила и ненагледна  Laughing!

# 469
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Искам съвет-миналото лято,често пиех фрапе с мляко, искам пак-преди малко си направих едно с много лед и огромно количество schaum-пиша на дойче,че не се сещам как да го кажа на БГ-не е пяна, а гъст каймак-всъщност, купешкото фрапе не става така,както моята машина ми го прави.
Та въпроса ми е-дали да си позволявам прясно мляко или не, т.е. ако пия прясно мляко ще трябва да намаля плода или домата,че той най-ми качва въглехидрата, или да си пийвам само в почивните дни.
Нещо по въпроса...?

# 470
  • Мнения: 7 134
Честно казано не ми се беше дояждало толкова много диня, но като ви чета направо си представих, че ям Simple Smile Embarassed Много сте образни... а за сладоледа да не говорим Simple Smile
Аз съм си на твърдо ВМ НВХ с окло 1200 ккал дневно, от млечните ям само сиренце, но не повече от 80 гр. дневно и то не всеки ден, понякога си слагам в омлета. И тренировки три пъти седмично в зала, плуване 2 пъти и домашна гимнастика Simple Smile Милко ми каза, че яденето ми е супер, но ключът /за мен/ бил голямата физическа активност Simple Smile
Тонимирка, моето ПМС тоя път беше 12 дни, чакам с нетърпение да се претегля след 4 дни, та да съм освободила течностите Simple Smile А иначе за казването на това, което ми харесва и това , което не ми харесва съм подобна Simple Smile В този смисъл съм наясно какво е да усетиш реакцията на този срещу теб Simple Smile А за млякото- незнам какво да кажа- аз пия кафето с течна сметана в повечето случаи Simple Smile

Denichkata, какво е бяло фрапе?

Поздрави  Hug Heart Eyes

# 471
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Роси бяло фрапе е нес с прясно мляко, а нормалното фрапе е само нес с лед и пяна. Аз такова бяло искам да си правя, всъщност всичко си зависи колко въглехидрат ще имам за деня, затова и малко въпроса ми не за задаване, но все пак реших да проуча аудиторията Wink ПМСто ми е много странно-започва много рано 10-12-13 дни преди самото С, обаче пък няколко дни 2-3 докато ми дойде спира вълчия глад и остава само подутостта, както и по време на самия МЦ пак нямам увеличен апетит-само вода задържам, може пък това изобщо да не е ПМС, а просто лакомия за ядене
Пък за сладоледа и динята-хич не ни слушай как ги обрисуваме, ако много ти се яде-не се измъчвай-хапни си да ти мине желанието и да си спокойна. Аз така правя-имах една изцепка тоя месец в началото-изядох една кофа 500гр сладолед, после вече и 90грамовите кутийки ми идваха много-тъй че яж, ако ти се яде. По-добре малко,отколкото много и наведнъж Grinning

# 472
  • Мнения: X
Тони, аз всяка сутрин пия едно мляко с нес - 100 мл мляко и 100 мл вода. Не мисля, че е фатално.

# 473
  • Мнения: 2 897
Уффффффффф колко нерви изхабих.........
Може ли да има такива простаци и нецивилизовани хора, които да се водят собственици на интернет провайдери и като им се обадиш и има говориш любезно да ти държат тон по най-просташкия и селски начин..
Ядосах се и ядох още краставици, бамя и маслини..
Вече са ми 84 гр въглехидратите, e предимно от зеленчуци + 2 филии бонус + 1 нектарина + 2 кайсийки.
Ама 84 си е 84.
И калориите са ми почти 2 пъти повече от вчера - почти 1400 (1350 ЗА СЕГА).
Олей и сега осъзнах, че за деня съм погълнала 600 гр домати, 400 гр краставици, 100 гр чушки, 100 гр бамя, 120 гр сирене, 220 гр пилешко филе, 200 гр прясно мляко, 2 филии хляб, 1 нектарина, 2 кайсии и 12 маслини. КЪДЕ ГИ ПОБРАХ?
И ми е изнервено, сдухано и подуто.
Утре ник'ви снимки. Първо да спадна.

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 21:55 от Denichkata

# 474
  • Мнения: 7 134
Тонимирка, мерси за разяснението, аз знам какво е нормалното фрапе и много го обичам, а и мляко с нес много обичам Simple Smile А иначе и на мен като ми дойде вече не ми се яде, но коремчето ми е супер напред Simple Smile За сладоледа и шоколада аз не мога с малко, и затова не си вземам Simple Smile
Дени, на теб е добре че поне ти вдигат и се осъществява разговор, а нашият доставчик- изобщо не отговаря като има проблем.

# 475
  • Мнения: 2 897
Не знам.. Липса на отговор или кретенско граничещо с първобитно отношение.. Труден избор..

# 476
  • Мнения: 7 134
Не знам.. Липса на отговор или кретенско граничещо с първобитно отношение.. Труден избор..

Няма избор Simple Smile

# 477
  • Мнения: 2 897
Оххххххххххххх, и солта мноооооооооооооооооого! И водата мноооооооооого!
Утре ще впрегна цялата си воля да не се меря.

# 478
  • Мнения: 3 453
Добро утро  bouquet Влизам съсем за бързо, че сега тръгваме за София с майка да си търсим рокли за сватбата ooooh! Не можах много да ви изчета само видях , че са изнервили Денито- не си хаби нервите миличка..прости хора на всякъде Hug

Тони, за фрфето...аз си го правя с прясно мляко и нес кафе.Млякото е 0,1% и става супер..Разбивам кафето с малко вода с пасаторче, докато стане на пяна и после слагам лед и добавям млякото PeaceСтава като по заведенията и е страхотно Hug

Хайде оставям ви,че дават зор да тръгваме.Ще ми липсвате Hug Heart Eyes  love001

# 479
  • Мнения: 2 897
Момичета щ си сменям доставчика на нет, може да ме няма 1-2-3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт