ВМ-НВХ Low carb for people smart -18част

  • 16 249
  • 520
  •   2
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет и от мен bowuu ИЗтренирах се, изкъпах се, закусих и легнах да поспя малко Laughing Тая сутрин направо ми преляха нова кръв, толкова ми е хубаво като тичам, а стадиона на който ходя да тичам е на високо и е заобиколен от борова гора-супер чист сутрешен въздух, няма път близо до него-нейчъръл отвсякъде Wink
Тоя път си взех тежестите за крака в раницата и изкачвах стълбите с тях, сега ми треперят прасците,но ще мине Sunglasses.
Икам да ви кажа,че няма нищо по-добро за стягане на корем от тежести-нито една коремна преса не стяга така,както тежестите. Днес се гледах,докато вдигах-то смешна работа-по 5кг са ми дъмбелите Laughing, но на military press най-добре си личат двете линии отстрани на пъпа и се усеща стягането.
Освен това съм с 1,4кг поо-малко на кантара, източи се тая вода най-накрая и лъсна една хубава кръгла цифра, ако и до понеделник е такава,че се похваля със смалението.

Дениче, чакаме те, не се изнервяй кака Heart Eyes-много е вредно, по цял ден това правя на работа и се съсипвам, толкова се уморявам от това, че дори и вдигането на гири е по-лека работа. Когато стане-тогава, важното е да имаш нет
Крис-дано си харесате тоалети,довечера ще разказваш

После се връщам пак Grinning

# 481
  • Мнения: 11 004
Тони, на кой от двата стадиона ходиш? Интересува ме пускат ли да се влиза или минаваш гратис през оградата? Аз бягам в боровата гора до нас, обаче напоследък много хора там си разхождат кучетата без каишка и ме е страх  Twisted Evil ... сериозно, преди 2 седмици едно щеше да ми скочи на гърба и оттогава не съм бягала Sad

# 482
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ходя на Хр. Ботев, щото повече ми харесва от Априлов, въпреки че Априлов ми е по-близо -на 15мин пеш. Пускат без никакъв проблем-не е заключено, само че ако има мач и си отишла по-късно-примерно към 10-11h няма да можеш да тичаш на тревата, щото тренират там
А аз ходя много рано-7.30-8.00 и цялата тренировка е около 40-45мин-тичане,стълби в серии, кофи на седалките и дълги скоци на пясъчника- но аз предпочитам на асфалта,че ми се пълнят маратонките. Хващам си автобуса, вкъщи продължавам с тежестите и готово.Не обичам да тичам на неравен терен, имам много изкълчвания на глезени-малко съм спъната и затова предпочитам на писта или тревата. Къде е твоята борова горичка?

# 483
  • Мнения: 360
Здравейте момичета. Хапвам си ленени семки и се отчитам на агитката. Grinning Grinning Grinning
Днес е 30.06- ден за мерки и теглилки. Казвам разликите сумарно, като първото ми премерване е с дата 21.05, т.е. месец и десет дни.
      Гръдна обиколка - общо -3см./ пак сантиметърче Confused/
      Талия                    - общо -5см.
      Ханш                    - общо -3см./тука нещата изведнъж се раздвижиха smile3521/Denichkata, виде ли, има уравновесяване. Grinning Grinning Grinning
      Бедро                   - общо -5см./и тука така smile3521/
Сега съм с мерки, които имах от миналото лято в края, ако запазя темпото /пу,пу, пу Laughing/ на първи август ще съм идеална, както аз го разбирам и септември ще посветя на затвърждаване на резултатите Grinning. Стискайте ми палци. Grinning

# 484
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Браво, заслужилаа си аплодисментите на всички в сериала  bouquet-ама си уцелила празен ден-но нищо, аз ще пляскам и за тях
Сега сериозно-много добри резултати и естествено,че ще стискаме палци, дано темпото ти остане същото и имаш септемврийски финал Grinning Heart Eyes.И аз съм заложила едни цели във Фитдея, напълно реалистични, но да видим...

 PeaceРедкация-нова тема ще има утре Peace

# 485
  • Мнения: 360

Благодаря tonimirkaGrinning Grinning Grinning и мъжО така вика, а той е фитнес-маниак, пък и ме вижда./ имаше някакви съмнения в режима Wink, но вече няма :D8

# 486
  • Мнения: 2 897
Мразя се, подута съм, водна съм, солена съм, тежка съм, 100 кила съм, днес съм на трици с лен и какао и 600 гр филе.
Няма да ям повече.
Въобще не се трая.
Пих 1 фурантрил да се отводня и да започна поне малко да се понасям, което за момента е трудна задача.
Вчера сутринта бях 56.2, а току що (след 600 гр месо и 1.6 л вода, но все пак) 58.4........................................
Шибана работа...

# 487
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Месото ли беше солено, щото от месо и трици да се подуеш.... newsm78 Или от снощи си носиш водата. И що пък няма да ядеш-изкарай деня на протеини само, свари си яйца,или омлет .
Аз пък днес съм много гладна, винаги е така като се раздвижа малко. Сега си чакам яйцата да се сварят и с малко масло и шарена сол да ги хапна за следобеден закус

Редакция-стига се ядосва Деничо, ще се оттече Grinning. Аз цяла седмица хода полубременна и чак днес се източих-1,4кг махнах, представяш ли си какъв тумбак имах. Че и се чудех с какъв потник да се обличам,че да не ми очертава окръжността.
Изядох си яйцата-ми то направо си е вълшебство това-горещи варени яйца с парченца масло и обилно шарена сол Heart Eyes, как съм пропускал досега туй блаженство

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 16:42 от tonimirka

# 488
  • Мнения: 2 897
Вчера ядох много сол, ама наистина много, а днес уж нямаше и наистина не соля, ама месото все яко солено го нацелвам цял ден.
Светът ми е черен.

# 489
  • Мнения: 11 004
Къде е твоята борова горичка?

Под горичка имам предвид парка на Баждар - до болницата. Там бягам по алеята, която е с твърда настилка, не е чакъл или неравно. Има и други пътечки под и над нея, само че е много обрасло и не е приятно да се вреш из храсталаците. За неравните терени - и аз съм с много кълчени глезени (особенно левия) и набити колене, затова ги избягвам.
Откакто се поуплаших от кучетата не съм бягала там, карам си колелото вечер по кратки извънградски маршрути.
Иначе когато започнах да бягам (преди 10 г.), ходех сутрин в 7 ч. на Априлов, много хубаво беше тогава! Сега заради дребосъчето не мога да се отдалечавам толкова, единствения вариант е да паля колата или колелото.

# 490
  • Мнения: 3 453
Здравейте прекрасни мои Heart Eyes Hug Днес съм доволна от храната си NaughtyЗапочнах да влизам в час най-после,но съм задържала вода и аз .. предните дни доста солено ядох ooooh! Обядвах в София в Хепи пилешко със зеленчуци,но това ще е сега ще се чистя малко 24часа ще лунувам че много се лигавих тая седмица и от понеделник продължавам с пълна пара с вас и то режимно без сладоледи Naughty

Дениче
, хайде сменяй доставчика по-бърже та да можем да си пишем Hug

Тони
, браво мила страхотен резултат и пример за всички ни си ти  bouquet Hug Ха дано до другата седмица още един поне такъв минус, а и -2кг да са няма да се ядосваш я Laughing

fearyfly
, момиче та ти се топиш направо PeaceБраво продължавай все така  bouquet

Ама, че съм зле забравих да ви се похваля.Мама вече има сватбен тоалет Joy Много съм щастлива,а тя е много красива с него.Ама за сега изненада ще ви показвам снимки след сватбата Laughing

# 491
  • Мнения: 2 897
Сряда минавам на безжичен към БТК и ще си стоя в хола на хладнУУУУУУ!

Но все още светът ми е черен заради килата...
Не знам кога ще се възстановя.

Не знам какво да ям близките дни.
Отяде ми се месо за седмици напред.
Страх ме е да ям сирене заради солта.
То какво остана?
Може би да наблегна на яйца и домати? Как ви звучи, Тони, ти какво мислиш?

Редакция

Крисси,
а ти имаш ли рокля? Аз моята бална я взех от Моден салон булка в Русе, имат магазин и във Варна, много бях доволна, ама едно е бал, друго си е истинска сватба.

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 18:43 от Denichkata

# 492
  • Мнения: 3 453
Сряда минавам на безжичен към БТК и ще си стоя в хола на хладнУУУУУУ!
Но все още светът ми е черен заради килата...

Дени и на мен ми е така..издула съм се като балон ooooh! #Crazy

Редакция
:Защото ни е толкова акъла и аз се мерих снощи и сутринта и все едно и също 61,85 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 18:44 от Kpuccu

# 493
  • Мнения: 2 897
Много е гадно, нали? Аз някак успях да не се премеря сутринта, защо ми трябваше да се меря вечерта след 600 гр месо и 1.6 л вода? Защо?

# 494
  • Мнения: 2 897
Големи сме патки......
Аз сега си направих фрапе в 1 шейкърче.
Много съм жадна.
А ме е страх да пия вода, за да не се гръмна утре като се кача на кантара.

Общи условия

Активация на акаунт