ВМ-НВХ Low carb for people smart -18част

  • 16 241
  • 520
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Такааа-успакойтесь дами, не всичко е месо и сол-ще се оттече водата, ще се забрави гнусното месо и всичко ще си дойде на място
Дени аз преживявам почти без месо, в 42градусова жега не мога да ям месо, нито от топлата витрина на магазините, нито пък вкъщи да се стопявам на печката(това не е съвсем така). Ето днешното ми безмесно меню,в което докарах и калории и поносимо съотношение.

Закуска-150гр сметана, 50гр кис.мляко, 2,5л лен.семе
Обяд 12.30-шопска салата с 30гр Дунавия, 2с.л. зехтин
15.30-1 резен диня-500грама излезе без кората
16.30-2варени яйца с 15гр масло и шарена сол
19.00-предстоящата вечеря-миш-маш от 2зелени пиперки, 2малки домата, 1/2гл лук, 1яйце и 20гр Дунавия

1466/77%мазнини/11%карбс(48гр)/12%белтък/8гр фибри

Бях решила да си задуша домати,пипер,лук и тиквичка и накрая да нарежа бекон или пушено филе,но понеже са много солени, пък аз вече съм надута от вода и диня, предпочетох по-малко солената Дунавия и накрая взе че излезе един миш-маш
Дени-първо, завиждам ти за ADSL-а, и аз искам, ама не може-нали след месец се местя

Второ-гледай да купуваш не толкова сухо сирене, а по-меко-при тях солта е по-малко, но не изкисвай сиренето-губи му се калция във водата и става гадно.

Може да караш на зеленчуци и мазнини,докато ти мине гадното към месото-нали и аз бях яла развалено месо и после дълго го отбягвах. За утре съм планирала едното ми ядене да е печени на фурна тиквички,заляти с яйце и сирене

Криси ти рокля за теб си купи ли-нали ти ще си главна артистка есента?

Редакция-наблегни на яйца и домати, яйца и масло, зеленчуци и яйца, зехтин и маслини в шопската салата, или само салата без сирене, все върши работа.
П.П. бях зарязала кашвала, но той върши чудна работа за оправяне на калориите, пък и не ее така солен като сиренето

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 19:05 от tonimirka

# 496
  • Мнения: 1 280
Здравейте Сладуранки! Идвам да ви кажа Хай! Детенцето ми пристигна при мен,и нямам време за компа много много...Аз сега съм една щастлива майка,която не пази диета..но се съобразявам де...кантара не е ско4ил нагоре,но не е и мръднал надолу.Много сте ми скъпи,ще се появя пак,ама не знам то4но кога. Hug

# 497
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ех Пинко Grinning-отдели внимание за детето, за близките и изобщо за всичко важно. Ние сме си тук, ще те чакаме, когато имаш време ела да разказваш как си прекарвате, то детето сега докато свикне сигурно ще му е трудно и ти ще си постоянно покрай него Heart Eyes

# 498
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
ее, много пишете Simple Smile не мога да сваря да чета. фрапета виждам пийвате, значи да не питам дали може  Laughing обожавам бяло фрапе и доста често пийвам по едно на ден, най-вече вечер. днес ми е боулинг ден - направих 6 страхотни игри , подобрих си 3 пъти рекорда Grinning - 166 т. ми е сега ( направо размазах милото .. хихи  Mr. Green ) днес хапнах малко пиле, малко майонеза, кашкавал, ще вечерям свински език със салата от кашкавал, шунка, майонеза  и варено яйце (ако се свари скоро). лека вечер на всички иии до скоро  Hug

# 499
  • Мнения: 5 873
Добро  утро.

Пинкито,радвам се да те видя! Party

Днес ще хапвам яйца и доматки.....ммммм.

Тончееей 

# 500
  • Мнения: 7 134
Здрасти от мен Simple Smile
Вече мисля да изключа и нищожното количество сирене от менюто, че дано кантарът покаже по-малко.
Сутринта хапнах 30 гр. сушеница, 2 съвсем малки долни пилешки бутчета и половин зелена чушка. Имам още 2 бутчета- ще бъдат може би за вечеря, а на обед ще хапна омлет от 2-3 яйца с масло Simple Smile
За жалост ми се отлепи коронката и ще трябва да ходя утре на зъболекар Sad да види дали може да се залепи.
Хубавото е, че вече не ме боли възпаления седалищен нерв на лявата част от дупето и малко по-свободно се движа Simple Smile Залавям се с домашна гимнастика.
Приятен ден от мен Heart Eyes
До скоро Hug

# 501
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро и от мен bowuu
Ванче ще ми извадиш очото Hug Heart Eyes

Снощи да ви разправям, като ме налегнаха едни мисли дълбоководни и вместо да спя реших да стана и да ги напиша в един WORD,че ги сейфих даже, обаче докато мислих Thinking, писах и слушах Нели Фуртадо извадих динята и ей тъй отидоха 2 големи резена Blush
Снощи мислех,че умирам, не посмях да легна-шашнах се, викам си тая всичката вода като легна и ще се върне към сърцето ще взема да умра в съня си и стоях часове,докато поне отида 1 път до ВЦто.

Тая сутрин местих на 10 различни места кантара и не показа изменения от вчера, което си беше направо изумително-няма логика уважаеми в слабеенето и качването-точно когато си мислиш, че всичко ти е наред и прас ooooh! някакви  космически цифри, а когато очакваш увеличението се чудиш-ти ли не виждаш добре, или кантара е повреден че показва толкова малко
Така-понеже е последна страница на темата си позволих малко нережимни неща да попиша Grinning

# 502
  • Мнения: 5 873

Ванче ще ми извадиш очото Hug Heart Eyes




Спешъл поздрав за теб!

http://www.vbox7.com/play:5dfcbb49

# 503
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ей Ванче-мерси много Heart Eyes Супер много ми харесва тая Нели, егати-как може да е толкова хубава Sunglasses,че и всичките и песни да ми харесват. В последния и албум LOOSE има една песен на испански-що пък не на португалски... newsm78 както и да е и тя ми е любимата-казва се     Te Busque feat. Juanes, то всъщност всичко ми е любимо, вкъщи само нейния албум трещи, ако я намеря ще пусна линк
Сега за режима
Понеже стана ясно,че не спах почти цялата нощ сутринта на рано направих една мини тренировка с тежести само-около 20мин
Закусих сметана, кис.мляко и лен, а сега отивам да си майсторя тиквичките
Бай Sunglasses

Редаксион-ето я, намерих я-за всички артистки, много я обичам тая песен и за Корасончо Heart Eyes специално

http://www.vbox7.com/play:cd091b33

# 504
  • Мнения: 2 897
От Фурантрила спаднах.
Знам, че не е хубаво ама иначе щях да спадам дни наред, а сега стана бързо и днес ще съм много внимателна.
Не че инаше няма да съм, ама щях да съм внимателна и изнервена, сега съм само внимателна.

Толкова ме е шубе да се подуя пак и утре кантарът да не ме стресира пак като вчера, че по 5 часа премислям преди да хапна нещо.

Сутринта пих кафе с мляко и редовното лен, трици и какао. Това беше лесно.

Ама после..
Мислех за кисело мляко с череши (ще се изгният скоро, а няма вече в магазина) - да бе и да се подуя.
Супа със сьомга - ама и от супата ще се подуя, или поне така си въобразявам.
Бонус със сирене - а не, колкото и да е малко сиренето все ще е солено.
Бонус с домат - някъде бях чела, че доматите подуват.
Бонус с пуешко - а не, след вчера не мога да гледам пуешко, а и е солено.
Бонус с кашкавал и то домашен - а не, никакви млечни днес.
Яйца - кухнята в момента не е много свободна, особено около печката, не става.

НАКРАЯ ЯДОХ - 1 ФИЛИЯ БОНУС С 15 ГР МАСЛО, БЕЗСОЛНО.

По-късно ще ям патладжан и тиквичка, нарязани на шайбички и печени на оребрен тиган.
НО. С какво да ги гарнирам?
Опциите са варена съомга/масло/зехтин/яйца/варено пилешко месо.
Въпреки вчера ще заложа на последното. Няма да му слагам и грам сол на пилето и само 2 малки лентички ще хапна.

И с водата внимавам. Преди я пиех бързо, че да се свършва, нали не я долюбвам. Ама сега пия по 1 глътка на 20 минути, пак за да не се подуя.

ИЗВОД - АЗ СЪМ ЛУДА  #2gunfire!

# 505
  • Мнения: 5 873

Деничке,не си луда...не се обиждай така...

Тончеее,обожавам Нели Фуртадо Crazy....благодаря за поздрава. Heart Eyes

# 506
  • Мнения: 2 897
Ванче, абе не знам ама много пъти са искали (на майтап) да ми подаряват една бяла риза с мнооооооооооооооого дълги ръкави  Joy, пък нали знаеш, големите истини понякога на майтап се обръщат  Joy!

# 507
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох Деничей, много мислиш-това е проблема Heart Eyes, не че и аз не правя така-ето от снощи ми е наредено менюто във Фитдей за днес, а днес отварям и гледам... Shockedчудя се, как вчера съм си мислела да ям такива неща-save changes и айде пак наново, кръжа напред-назад, дойде ми някоя друга идея и пак...save changes .
Днес вероятно ще хвърля около 150гр бекон и толкова пушено филе, защото са ужасно солени и не искам да ги ям, че после да съм балон, но не се научих и да не ги купувам Close
Защо толкова бягаш от млечните-до обяд каквото ядеш-ядеш, и след 13.00 започваш стрикност
Сега си правя зеленчукова мусака-в тава съм нарязала 1 тиквичка на шайби, 1белен дома, 1 зелена пиперка, 1/2 гл лук, 20гр масло, като се опече ще залея с яйце и сирене.

# 508
  • Мнения: 2 897
Жива и здрава да си Тони, значи не само аз зареждам менюта във  Fitday in advance  Wink!

Бягам от млечни, щото мЪ е страх от тях, нали подували, задържало се от тях и тра ла ла.

# 509
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абе туй са приказки от чужди хора-виж ти как си, като ядеш мляко как се чувстваш после-имай предви че само млякото подува, нито сиренето, нито кашавала надуват-те само задържат вода, НО ако са много солени.
Аз си купувам Дунавия щото е доста по-мазна и доста по-несолена от другите сирена. Даже гръцката Фета ми е солена и я избягвам вече.
Сирене и кашкавал си ям без притеснения-не се надувам след тях, но пък ако са солени предпочитам на обяд да ги ям, щото вечер и без друго се наливам обилно с вода, за да разтикам всичко от вечерята и ако и тя е била солена, си правя мечешка услуга

Общи условия

Активация на акаунт