нервна криза

  • 25 116
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Вижте, тези състояния не ни спохождат просто, защото сме...нервни. Разходки на чист въздух не решават проблема, защото ако не се обърне внимание на сигналите които дават тези симптоми в един момент даже няма да можете и да се разхождате, защото ще ви е страх да излизате навън.
Аз бих посъветвала всеки , който не се чувства добре да потърси консултация с психотерапевт.
Казвам го от опит!
Ментата, глога, валеряна и валидола само ще притъпят симтомите ви за час-два.

Представа си нямаш какво могат да направят разходките на чист въздух.


изобщо не оспорвам това, което могат да направят за нас чистият въздух и природата, но вярвай ми имам представа от това състояние, което описва авторката на темата и знам, че то не се преодолява с чист въздух....само  Peace

# 16
  • Мнения: 2 401
Ми аз го преодолях - чист въздух и .. още нещо - писала съм го горе.  Simple Smile

# 17
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Ми аз го преодолях - чист въздух и .. още нещо - писала съм го горе.  Simple Smile

ти паническо разтройство ли преодоля или една-единствена нервна криза?Не се заяждам...лично ме интересува?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 345
Би ли описала какво точно е паническо разстройство и симптомите му ако не те притеснявам? Имаше тема скоро някъде за това,но не я открих аз имам същите симптоми и се съкръщава времето между два такива пристъпа.Благодаря   bouquet

# 19
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Би ли описала какво точно е паническо разстройство и симптомите му ако не те притеснявам? Имаше тема скоро някъде за това,но не я открих аз имам същите симптоми и се съкръщава времето между два такива пристъпа.Благодаря   bouquet

http://www.psihichnozdrave.com/showpage.php?PageID=193

# 20
  • Мнения: 2 657
Aз преди време имах едно такова изтръпване и настръжване,наежвах се цялата и започвах да се чешам като крастава,даже до рани стигах....докато не се усетих,че всичко ми е от нервите и не споделих с доктора,та ми изсписа Невролакс...Скоро не съм имала кризи....
но отидох и на по4ивка,та там се успокойх Wink

Общи условия

Активация на акаунт