Всички мами АВГУСТИНКИ, кръгли са като маслинки!

  • 10 238
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 105
леле много ми е горещо Sadкак  се справяте с жегите? Мен направо бяс ме хваща, а казват че и по-топло ще стане

# 91
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Лелееее момичета видялили сте каков става в Юлската тема  #Crazy започнаха да раждат и те  #Crazy

# 92
  • Мнения: 1 380
От прогнозата чух, че ще стане 40 градуса, което е кошмар. Мен на 32 ми е ужасно топло, а на 40 сигурно ще се умира. newsm78

# 93
  • Мнения: 177
GERA честита девойка stork-girl, щастлив татко.
... моите глезени ужасно се подуват ooooh! и болят, дори от ходене и вече нищо не помага, а док каза да си трая, защото изследванията са перфектни.
Ох, и аз съм така. Шегувам се че са ме жилили пчели. Много е зле, а и моите изследвания са много добри и причината остава единствено жегата. И в морето ги натопих вчера....и не само тях, та май разтройството, което хванах е от това.  cry Единственото което открих като спасение е лежане поне 30 мин. с крака вдигнати на стената. И пак не спадат съвсем.

Колкото до секса -  док ни го забрани още в 7-мия месец, но ние тайно решихме че в 9-тия ще правим, че тогава няма страшно за бебето пък и след раждането още поне месец и половина няма да ни дават. УЖАС! А желание имам! Мъжът ми пък и той сподели пред приятели, че се притеснява да не направи нещо на бебо, защото вече е голям.

# 94
  • Мнения: 105
абе май повечето татковци се притесняват. но то не остана.  като дойте 9-тия за къде да се пази човек  Laughing

# 95
  • Мнения: 3 388
Привет мамчета и от мен   bouquet

Тук е доста задушно, а тези дни започват големите жеги, по предварителни прогнози поне  Crazy

Добре дошли на новите мами!  Hug

Иви, дано бързо се оправи малката сладуранка, че доста време сте вече с Т, което си е за притеснение ... Стискам палци скоро да сте много по-добре  Peace

Аз тези дни продължавам да съм си ок, почти нищо не ме боли, корема не ми тежи, бебо си ритка като за световно, колиграмите ми от 3 седмици са си същите  Crazy ееехх, ако можеше така до края  Grinning

Ние в събота и неделя се скъсахме от ходене и пазаруване. Уж си казахме, че за този месец сме приключили и ще купуваме останалите неща следващия, ама нцц. Колко пари изхарчихме няма да ви казвам, но и много неща взехме- за нас, за бебо, за къщата. От Кико си взехме някои неща за болницата- подплънки за гърдите, кърпички, еднократни гащи, комплектче за пъпчето, освен това сапунче за бебо, клечки за уши  и ей такива работи. Направихме си и Baby Card Chicco  Heart Eyes

После купувахме козметика на Fissan и Mustella и така в това отношение бебо е готов. Взехме и едни като кошчета, които за закачат около ваничката, за да се слагат разни работи- козметика, пампита и пр. Няколко бодита за малкия човек, взехме и още една хавлийка и комплект малки хавлийки и лигавничета, така че и с тях приключихме вече. Харесах едни плючени играчки и не можах да се сдържа  Crazy както и една мнооого сладка завивак- жълта с лъвче  Crazy
Взехме и разни неща за вкъщи и за кухнята / за рулата с различните хартии, че все ми се пречкат иначе/, покривки салфетки и разни глупости, дето иначе интериор правят  Crazy  Харесахме окончателно дивана и тези дни ще трябва да се обадим да го донесат, а мъжо и баща му ще го монтират. Та такъв уикенд при нас! Доволна съм, тъй като взехме доста неща, а имаме още много да купуваме и само като си помисля още колко пари ще хвръкнат за 2 месецааа  ooooh! Но пък си е кеф да пазаруваш, нали  Wink

Аз вече чакам майчето ми да дойде, въпреки че има доста време.

За количките и легълцата не се интерсувам вече, тъй като сме ги взели от доста време и сме решили този проблем. Аз коша за колата нали ми е в комплект с количката, та и там съм ок, както и с лятната количка, която пак е с целия пакер.

С тези италиански мебели пъстри и на безумни цени е пълно тук! Истината е, че малко хора ги купуват, тъй като са скъпи и за тукашния стандарт, а хората си правят сметката за всеки цент. На мен лично са ми сладки, но пък доста натруфени и ми идва прекалено  Whistling

Хайде до после от мен, че броколите ми се свариха  Grinning

# 96
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета ето една снимка от събота от протеста на мен и на Сиренка  Hug
 ето

# 97
  • Мнения: 423
Колкото до секса -  док ни го забрани още в 7-мия месец, но ние тайно решихме че в 9-тия ще правим, че тогава няма страшно за бебето пък и след
Ама как така ви забрани? имаше ли някаква причина?

# 98
  • Мнения: 222
http://www.igourmet.com/images/productsLg/150ahsomanother.jpg

Скъпи мамчета!

И аз да почерпя днес --правим 1 година от нашата красива сватба!

Мами, кажете ми как да направя видими бонбонките, т.е направо да се появяват на страницата!
Все не ми остава време да кача снимки!

# 99
  • Мнения: 423
А за какво черпиш?

# 100
# 101
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
За оправяне на настроението ми, ето новите придобивки:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3199509
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3199510
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3199512

# 102
  • Мнения: 177
ами забрани ми, защото установихме липса на магнезий, която с магнерота се оправи, но и ме прегледа, защото се съмняваше че имам изправяне на шийката на матката, а при секса можело мъжа ми да я доизправи и бебо да тръгне да излиза. Затова ако ще излиза поне да е в 9-тия!  Hug

# 103
  • Мнения: 1 380
pivanov  честита годишнина от сватбата.smile3525
Желая ти много  txtloves, едно здраво, послушно  и красиво  ylinfant, а след време да станете family6 Kissing Heart
Гита Ог гащеризончето е много сладко. На мен ми подариха бяла рокля с гол гръб на ананаси за бебенца. Като видя бебешки дрехи и направо се умилявам. Hug

# 104
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Пиванов, 4естит празник, о6те 100 години семейно 6тастие и хармония   bouquet.

Леле, Гита, то4но в4ера като 4етох форума и гледам 4е 6те влиза6 скоро в 9 и мен ме тресна, колко малко остава. И аз като тебе по4вам да си мисля, как примерно 6те ми изтекът водите в някпой мол или насред центъра и как цялата мокра трябва да ходя до колата ако съм с мъжо или ако съм сама да 4акам такси  Embarassed Shocked. Или как пе6а се връ6там от плажа, който е на 4 км от нас и посредата на пътя ми изти4ат и какво 6те правя- ей на такива мисли.

Сонитка, на мен сега това ми е най- голямото вълнение, кога мама 6те дойде, 4акам я с нетърпение и подготвям малко по малко терена. Даже смела програма съм замислила да и показвам града, ама тогава пред термин, незнам колко 6те съм подвижна.

За секса, нямаме проблеми, на моя все трябва пък да му напомням да не ме ла6ка много. Хаха той с тумбак и аз с тумбак и много сме сме6ни, все ни пре4ат. Оба4е, моми4ета, кофтито е, 4е аз откакто съм бременна, оргазъм немога да достигна. Незнам дали е не6то физи4еско или на психи4на основа. Дано се промени като родя, 4е 6те умра ина4е.

За водите, някъде 4етох, 4е имат и 4асти4ки кожа и косъм4ета вътре, незнам, раздалите мами д акажат.

Общи условия

Активация на акаунт