Много силно подсечено дупе

  • 23 998
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 321
   И аз ползвах козметиката на бюбхен до момента когато видях, че и да мажа с него зачервеното дупе то още повече се зачервяваше.
 При тези ситуации аз ползвам  BABY TAN  не е скъп около 1,5  2,0 лева беше и за няколко дена се оправя. Това е цинкова паста има го във всяка аптека.

# 16
  • Мнения: 473
Дупето на мойто бебче беше силно зачервено и имаше ужасни пъпки. Ревеше непрекъснато от болка. Мазахме с крем Стелактив на Мустела, който е за подобни проблеми и мина бързо.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Пробвай с Универтан-продават го във всяка аптека. Много съм доволна от него Peace

И на малката страшно и помага.  Peace

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 197
При тези неприятни ситуации използвам само Витасин и при всякакви други-стреници,гъбички и т.н.Много съм доволна.Ако искаш си го купи и го използвай. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 790
Седящи бани със смрадлика и после крем Baby Tаn. При нас помогна, дано и при вас да подейства  Hug

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да се включа и аз с една бабина деветина - краве масло! Направо от бучката. Доста облекчава.

А иначе в аптеки, които приготвят лекарства, правят и кремове специално за подсечено дупе. За съжаление не мога да ти кажа състава, но предполагам, че аптекарите ще знаят.

# 21
  • Мнения: 2 652
Лелеее, колко много и разнообразни съвети. Аз не разбрах колко голямо е бебенцето. Моята бебка е на месец и половина и също наскоро имахме подобен проблем - просто е ужасно, поне ден-два ще е така. Аз правих промивки с лайка, водата трябва да е по-хладка, защото топлата много дразни. Слагах пудра, защото я болеше като я мажа. Дано да мине скоро.

# 22
  • Мнения: 8 769
Аз не разбрах колко голямо е бебенцето.
На 1г3м.

Констанс, имах същия проблем със сина ми долу горе на същата възраст. Мазах с Мустела; Правих бани с лайка. После минах на крем невен и баня с лайка.

# 23
  • Мнения: 459
Констанс миличка,  Hug аз имах такъв случай и мазах с УНИВЕРТАН (2 пъти на ден) и поливах обилно със смрадлика за 1 ден изчезна всичко.

Дано се оправи бързо  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 980
3-4 пъти ни се случи най-накрая разбрахме, че не и понасят портокалите, и докаот не ги спряхме и всичко което ги има, дупето не мина, мокрите рани нищо не ги лови, нито цинкови нито масло, само пудра но и тя пада, затова намазах с крем за разранени зърна ( в случая на авент) крема е лепкав и запечатва раната, винаги е помагало от тогава! Peace

# 25
  • Мнения: 5 026
Купи хума, ръси и мажи с Бочко. Редувай ги. 100% положителен ефект  Peace

# 26
  • Хасково
  • Мнения: 726
На нас универтана много ни помага, предписвали са ни го. Мисля, че не е против гъбички.
за повече информация тук http://www.bda.bg/bdias/5819d.pdf

# 27
  • Мнения: 22 865
Пробвай да го намажеш с Пиоктанин,при нас имаше ефект.Малко цапа,но лесно се измива ,и ако има ранички на дупето,се  облекчават.

И при нас това помогна много




--------------------
Пиши на кирилица!
И на Дани му помага винаги при сериозно подсичане.

# 28
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Рали като се роди мъж ми беше накупувал сто крема против подсичане. На 10-я ден детето така се беше подсекло, че не й беше останало здраво място по дупето. В една аптека ми казаха да я мажа с бадемово масло на Икаров. Оправи се за 2-3 дни. От тогава сме само с него. На всяка смяна на памперса я мажа и никога повече не се е подсичала.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 098
при нас помагаше лансиноха много. И бюбхена за подсечено дупе, иначе знам че по аптеките забъркват някакви много хубави кремчета, но ние не сме стигали до употребата им.

Бочко например на Филип изобщо не му действаше...та си е и до дупе.

Общи условия

Активация на акаунт