За любопитството и сребролюбието

  • 2 182
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 752
Теб чаках да се изкажеш...Не би рискувала да те закопчаят свои, нали  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 750
Не е за закопчаването. То ако искам да папам парици зелени от жълтици стари, това ми е последна грижа, разбираш ли Mr. Green Но при иманяр не бих отишла- мошеници. Ако го видя, че работи иманярски съвестно, няма да се сдържа и аз ще го закопчея. И после всичко сначале. Поняла? Па иди обяснявай, че нямаш сестра Mr. Green

# 32
  • Мнения: 211
Направо като топъл хлюб ще те лапнат Simple Smile Ако отидеш в заложна очаквай до 15 минути от НСБОП да ти похлопат на вратата Whistling
Добре дееее Rage Давами ви ги всичките!!! Laughing

# 33
  • Мнения: 4 752
Аз предпочитам да ги претопя и тогава да ги лашна, макар че ще се понижи неимоверно цената, поне ще съм в безопасност по време на пласирането Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 750
September, ще ти изготвя приемо- предавателен протокол, като ми ги дадеш. Посе забравяш за тях.

# 35
  • Мнения: 526
Колкото държавата е дала на мен-толкова и аз на нея,т.е.нищо Whistling
Задържам ги.Пък ще мисля как и на кого да ги пласирам,но ще мисля много внимателно.
Ех,размечтах се...

# 36
  • Мнения: 4 752
А този/тези, които изготвят протокола прибират ли си по нещо...хипотетично естествено Whistling

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
konche, как стои въпросът наистина? Ако намереното представлява историческа или нумизматична ценност, съвестният гражданин няма ли да получи нещо в замяна на това, че е загубил доматите си, все пак?

# 38
  • Мнения: 750
Хипотетично, Кас, нъц. Цък. Нехипотетично- брой едно под ръкава...ооопс, то се търкулилоо...де го- ми нинам Mr. Green Аз не! Аз тъпа.

# 39
  • Мнения: 2 070
Ако сериозно питаш и серизно ще ти отговоря - ще си викна приятелите археолози, в Исторически Факултет са ми промили мозъка, това е национално богатство и това е.

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Поради разкопаните околности на родното ми село, и аз съвсем сериозно питам konche.
Имам приятели, които ходят да копаят. Безуспешно, казват. Георги Китов вече мина от там.

# 41
  • Мнения: 211
Конче, Касиди Naughty
Знаех си от самото начало, че ме баламосвахте с тая държава Laughing
Ник'ви протоколи, ник'ви такива  Crossing Arms
Знам аз, че са си мои!!!

# 42
  • Мнения: 4 752
Аз сериозно ти отговорих.Независимо, че са в личния ти имот са собственост на държавата и си длъжна да ги предадеш, получавайки някакъв процент, но не съм сигурна точно колко.

# 43
  • Мнения: 750
"който открие съкровище и в продължение на две седмици не съобщи на властта, се наказва с глоба..."  И получавате потупване по рамото накрая Mr. Green

# 44
  • Мнения: X
Независимо, че са в личния ти имот са собственост на държавата и си длъжна да ги предадеш,
Това е така, но


получавайки някакъв процент, но не съм сигурна точно колко.
това не точно .Naughty

Общи условия

Активация на акаунт