За любопитството и сребролюбието

  • 2 167
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30
В селото на дядо ми къщата и градината се намират върху старо турско гробище. Така, че може и да има нещо. Когато са прокарвали водопровод в селото са открили кости на места Sick  Но като се има предвид, че е гробище аз лично не бих разкопала. Каквото и да има ще е до някой скелет, а и ще ми е съвестно да разкопая гроб.

# 61
  • Мнения: 3 521
Веднага ги набутвам в буркани и ги складирм в маzАта zа внучките Mr. Green.

# 62
  • Мнения: 4 733
И защо така...? Трансформирай им ги в евраци, не е нужно да им оставяш такова тежко наследство.

# 63
  • Мнения: X
Има логика в думите на Surfline.Ако изменят закона, след време може да се окаже, че не си  длъжен да даваш нищо на държавата и да не ти се налага да доказваш произход на ценното си имане.

# 64
  • Мнения: 4 733
Да бе, да...ще изменят...Дръжки

# 65
  • Мнения: 3 521
И защо така...? Трансформирай им ги в евраци, не е нужно да им оставяш такова тежко наследство.

Да, ама когато еврото претърпи същата драма като долара ще увисна, че и внучките покрай мен, а zлатото се държи от евреите и си кЮта тихо и кротко на едно място. Мен тате ми е каzвал там където капе да не го правя да тече Mr. Green. Скромно, скромно.

# 66
  • Мнения: 8 999
Ах, в какъв размисъл ме набутахте. Ще се мяткам на сън, ще сънувам кошмари, сън няма да ме лови.... И ще проклинам гадния си късмет. И ще питам Господ защо ме е наказал така и за какво. И ще го моля да ми даде шестичка от тотото, а гадното злато да си го прибира. На държавата нищо няма да дам. Ще легна върху сандъка и накрая ще умра в гърчове /от страх да не ми го вземе някой/. Да му се не види и златото!

# 67
  • Мнения: 765
 Ще ги разгледам добре , ще видя дали ми харесва модела , ще взема една за проба , все пак от злато до злато има разлика ,ще ги заровя пак там откъдето съм ги взела и ще разкажа на всички , че имам жълтици в задния си двор. Никой няма да ми повярва , но съвестта ми ще е чиста - какво да направя като всички са скептици .
Някой ден като се зажени София ще кажа на зетя , че под крушата има закопано имане , а той ще си мисли , че тъща му е изкуфяла .
Много ще се забавлявам и в крайна сметка ще си отнеса тайната в гроба , а после някой друг ще открие съкровището , може би и понеже ще е много по-алчен от мен ще го застигне проклятието на задния двор и не ми се мисли как ще се обърка живота му .
Хипотетично .

# 68
  • Мнения: X

Някой ден като се зажени София ще кажа на зетя , че под крушата има закопано имане , а той ще си мисли , че тъща му е изкуфяла .

При така описаното положение, ако моя син се вземе със София, аз ще му кажа преди теб, Барабалекс. Mr. Green

# 69
  • Мнения: 4 733
 Няма ли да ви е страх с толкова злато у дома Shocked Всичко се разчува рано или късно...Поне по един сейф няма ли да наемете Thinking

# 70
  • Мнения: 391
Ще ги оставя където са.
И ще имам тайна,още една.

# 71
  • Мнения: 15 619
Не обичам хипотетичните работи! Naughty
Кас, не копам толкоз на дълбоко! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт