Момичета, Роди роди две прекрасни кукли!

  • 1 457
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 259
Алекс,я кажи как са именцата ,че съм любопитка Embarassed.Ако се чуете ,специален поздрав и от мен!  bouquet
Роси и от мен една голяма Hug

# 16
  • Мнения: 547
Честита двойна радост!   bouquet

Да са им живи и здрави дечицата и да имат щастливо детство!

# 17
  • Мнения: 1 247
честито на мама и тати да щастливи и здрави малките принцески

# 18
  • Мнения: 68
Ами тя като ми се обажда едвам говореше милата каза само,че са добре.Не исках да я тормозя повече, утре ще и се обадя и ще пиша обещавам. Grinning Ще и предам поздрави от всички.

# 19
  • Мнения: 1 951
Честито   bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 68
Здравей те момичета!На Роси прекрасните кукли се казват Александра и Сияна. Grinning

# 21
  • Мнения: 54
ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО ЗА ГЕРОИНЯТА МАИКА И ТАТКОТО КЪСМЕТЛИЯ!!!   Hug bouquet Hug
ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМИЧЕТАТА И ДА ИМ НОСЯТ МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ!!!  Peace[/color]

# 22
  • Мнения: 2 259
Секциото го прави Александров.Александра,да не е на Александров кръстена?Шега бе. Laughing
Страхотни именца са си избрали за девойките.Да са живи и
 здрави още веднъж!

# 23
  • Мнения: 2 422
честито и от мен на мама и тате
  smile3504smile3504  Misc Baby BottleMisc Baby Bottle newsm32 newsm32 newsm06 newsm74
/ на тате трябва да му увеличат заплатата, че те не са 2 а 3 сладки кукли.........  мама къде я забравяте/

# 24
  • София
  • Мнения: 821
ЧЕСТИТО! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ КУКЛИ!  Grinning А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И МНОГО НЕЗАБРАВИМИ МИГОВЕ!

# 25
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТО на цялото семействол Какво по-хубаво от товар животът да ти се осмисли напълно и то двойно. Леко майчинство на щастливата майка и само радостни мигове от тук на татък на голямото семействол
Дай Боже такава радост на всеки

Общи условия

Активация на акаунт