Чудото " ню-ню "или " Не само мъжете могат да бъдат гадни "

  • 8 502
  • 241
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Попадала съм, но човека боравеше добре с ню-ню-то си Mr. Green А може и да не е било точно толкова мини сега като се замисля  newsm78 Аз нали съм максималистка Hug

# 61
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Веднъж и аз имах среща от трети вид. Смилих се над човека, реших да порблвам, че знам ли може пък верно размера да няма значение. Е, пробвах, изхилих се накрая най-просташки и повече не се срещнахме Mr. Green А за боленето - не го болеше бе, даже се чудих на какво се радва

# 62
  • Мнения: 3 405
Луна, преведи що е гюдя

# 63
  • Мнения: 2 891
Попадала съм, но човека боравеше добре с ню-ню-то си Mr. Green А може и да не е било точно толкова мини сега като се замисля  newsm78 Аз нали съм максималистка Hug

Признахме запалката за "Нюню". Хайде сега си направи сметка  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 753
В смисъл жонгльорски номера, тука има-тука няма, това-онова или...? Mr. Green

# 65
  • Мнения: 15 619
ShockedКакво е гюдя?!
... знаех си, че в теб има нещо Mr. Green
разплута, демек
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 753
А Луно, моля-моля Naughty. Разплути дръжки Crossing Arms. Всички сме стегнати, опнати и лъснати пиченца Mr. Green

# 67
  • Мнения: 120
Аз съм от късметлийките...  newsm47

# 68
  • Мнения: X
А Луно, моля-моля. Разплути дръжки. Всички сме стегнати, опнати и лъснати пиченца
ССФ ,все пак!

# 69
  • Мнения: 4 753
Не преекспонирайте темата #Cussing out. Говорим за мизерни мъжки атрибути, говорете по същество моля Mr. Green. И...хубаво би било да измислят нещо като рентгенови очила, мисля че това би спестило доста излишно хабене Thinking

# 70
  • DE
  • Мнения: 967
Не преекспонирайте темата. Говорим за мизерни мъжки атрибути, говорете по същество моля. И...хубаво би било да измислят нещо като ренгенови очила, мисля че това би спестило доста излишно хабене

 Peace Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 15 619
Не преекспонирайте темата. Говорим за мизерни мъжки атрибути, говорете по същество моля. И...хубаво би било да измислят нещо като ренгенови очила, мисля че това би спестило доста излишно хабене
Да се включи твоят с нюню - то,
 щъ питам аз тогиз, преекспонира ли се темата...
 или просто от друг ъгъл се подхваща?!?!?
Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 72
  • Мнения: X
К`ви очила бе, Касиди? Ти като го гепиш за пакета и ти става ясно за к`во става въпрос!По-верен тест от туй, здраве му кажи!

П.П. Мануалната проверка се прави преди да се стигне до леглото. Whistling

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
И жонгльорски номера също.. Hug Старателен човечец...беше..може и още да е, но отдавна е форгетнат и му е форгивнато  Peace

# 74
  • Мнения: 4 753
Както вече подчертах, имала съм подобни " находки " в миналото...  ooooh!На последната спирка уцелих точния размер, който е за тема в стил baibibi Mr. Green Пупупупу, с годините да не му се смали  Laughing
Ти като го гепиш за пакета и ти става ясно за к`во става въпрос
Ъъъ, ти такова...ако си паднеш по някой и ходиш го хващаш за пакета ли  Shocked Щото ако имаше очилца щеше да се знае прежде дали си струва да се хабиш  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт