Чудото " ню-ню "или " Не само мъжете могат да бъдат гадни "

  • 8 519
  • 241
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 619
Както вече подчертах, имала съм подобни " находки " в миналото...  ooooh!На последната спирка уцелих точния размер, който е за тема в стил baibibi Mr. Green Пупупупу, с годините да не му се смали  Laughing
Котка по гръб не пада, а?!?!?!
Пожелавам ти го от сърце, ненаситнице!!!
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 8 999
Както вече подчертах, имала съм подобни " находки " в миналото...  ooooh!На последната спирка уцелих точния размер, който е за тема в стил baibibi Mr. Green Пупупупу, с годините да не му се смали  Laughing
Ти като го гепиш за пакета и ти става ясно за к`во става въпрос
Ъъъ, ти такова...ако си паднеш по някой и ходиш го хващаш за пакета ли  Shocked Щото ако имаше очилца щеше да се знае прежде дали си струва да се хабиш  Sunglasses

Няма страшно! Тва не са цици.

# 77
  • Мнения: 4 762
Хайде холан Laughing Пупупупу и на вашите да не им се смалят с годините Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 405
Луна, тъкмо ти се заканих на нюнючетата, дето ги редиш.
Но този път не си ги сложила  Grinning

# 79
  • София
  • Мнения: 3 249
...И...хубаво би било да измислят нещо като рентгенови очила, мисля че това би спестило доста излишно хабене Thinking

Аааа, цЪ! Не щЪ!  Naughty  Нали така ще ми видят увисналите ... да не казвам какво ... и корема, дето си го гълтам, ама понякога забравям.  Embarassed  Предпочитам да се изненадвам, от опит знам, че бягам бързо, ако се наложи.  Joy

# 80
  • Мнения: 183
Стана ми чудно някак си,
темата си е направо петъчна, наближава седма страница, а
господата ССФорумци  още не са се появили - защо така?

# 81
  • Мнения: 3 405
заради нюнючетата вероятно  Mr. Green

# 82
  • Мнения: X
Не ,бе , Касиди!
Уф, пак не си ме разбрала! ooooh!
Все пак нещата не опират изведнъж до леглото, нали?Преди това има други изпълнения.Именно докато траят те, можеш да извършиш проверката. Wink

# 83
  • Мнения: 15 619
Стана ми чудно някак си,
темата си е направо петъчна, наближава седма страница, а
господата ССФорумци  още не са се появили - защо така?
Крият се сред 14п - те скрити отгоре!!!
Страх ги е да не ги захапят...
 Whistling Whistling Whistling

# 84
  • Мнения: 2 891
Не ,бе , Касиди!
Уф, пак не си ме разбрала! ooooh!
Все пак нещата не опират изведнъж до леглото, нали?Преди това има други изпълнения.Именно докато траят те, можеш да извършиш проверката. Wink

И да се оправдаеш, като мен  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 405
И после да хукне панически, а оня да остане със свалени гащи  Joy

бързачки и максималистки

# 86
  • Мнения: 4 762
Страх ги е да не ги захапят...
Сигур щото няма  за какво Mr. Green
Разбрах те бре, ама то тръгнеш ли на ръчна проверка на багажа после отиде да опаковаш пак Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 491
Не преекспонирайте темата #Cussing out. Говорим за мизерни мъжки атрибути, говорете по същество моля Mr. Green. И...хубаво би било да измислят нещо като рентгенови очила, мисля че това би спестило доста излишно хабене Thinking

Ако мъж сложи такива рентгенови очила, ще се обезмислят сутиените с подплънки, мисля си че ще има доста разочаровани мъже Mr. Green Да не им се дават такива очила, да са само за жени Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 3 249
господата ССФорумци  още не са се появили - защо така?

Седят и ни гледат сеира, мен ако питаш

# 89
  • Мнения: X
Точно така. JJ Okocha схвана.И Анджелина също.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт