За и против печенето по монокини??

  • 50 369
  • 785
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Всеки сам решава за себе си.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 679
За себе си- ДА,и преди да родя и сега бих се пекла по монокини..../не ми се нравят разликите/

# 62
  • Мнения: 22 963
Винаги с горнище.

# 63
  • Мнения: 2 908
Първа опция Peace

# 64
  • Мнения: 246
За - не харесвам разликите, а и все още смятам че съм естетически издържана, за да се покажа по монокини.  bowuu

# 65
  • София
  • Мнения: 2 048
Като бях лудо и младо, години на ред се пекох без горнище. Сега вече се пека със... те и гърдите ми поизчезнаха и не са това, което бяха. Пък и като живееш и работиш в морски град трябва да си много избретателен, за да не срещнеш някой познат/роднина/колега/ т.н и да се компрометираш набързо.
Иначе съм ЗА Grinning

# 66
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
По принцип не съм привърженик на печенето, а пък по монокини още по- малко. По здравословни причини.
Отдавна не смятам бронзовия тен за здравословен, така че евентуалните малки разлики, които биха се получили, няма как да ме подразнят. Peace
Иначе използвам и половинки и цял бански.

Всеки решава, разбира се, за себе си!

# 67
  • Мнения: 193
Не обичам да се пека. Първо се харесвам с по-бяла кожа, второ не мога да стоя дълго време на едно място. Ходя на плаж заради морето. Ползвам цял бански, по-удобен ми е за плуване, пък и прикрива тлъстинките. 
Нямам нищо против другите да се пекат моно. Не е ли неприятно обаче, някой като те зяпне.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 880
преди да родя без, сега си слагам, син имам Mr. Green майтапя се, не от такива скрупули, нещо не си харесвам толкова циците вече!

# 69
  • Русе
  • Мнения: 785
Хм, чудя се какво да отговоря тука  newsm78.
Пекла съм се по монокини, нямам нищо против и другите да го правят, не ме интересува кой зяпа или мастурбира зад храстите  hahaha, обаче не го правя отдавна - особено пред познати мъже(децата не ме притесняват), и по здравословни причини. След 2 откърмени деца, още има с какво да се гордея и не би ме било срам  Blush, ама не искам да ми се сбръчкат и да увиснат (щото основно на кожа се държат), и освен това ми излезе бенка на едната гърда, която растеше по време на двете бремености... и ме притеснява  Thinking.
А колебанията ми какво да отговоря, са защото за сметка на запазения ми бюст, коремът ми стана на нищо  Sick, та и половинките вече не са опция.  ooooh!

# 70
  • Мнения: 503
винаги до сега по монокини,но след като родих..за жалост гледката не е същата Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 798
Против! Аз с епека с горнище и долнище. Не ме е срам, имам хубави гърди, въпреки ,че съм родила и кърмила, но там кожата  е много нежна,  а слънцето ве4е е много вредно. И с този висок % на заболели от рак на гърдата, ...мисля да се въздържам и занапред. Красиво е наистина без разлика, но здравето ми е по-важно от красотата.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Никой не е в състояние да ме накара да си сложа "нацицник" - било то сутиен, било бански, е поне докато не ми увиснат до пъпа  Mr. Green

Презрамките и на двете през гръдния кош и през врата ме дразнят ужасно, в един момент имам чувството, че не мога да дишам. Не мога даим свикна и това си е.

На мен тези с горнища не ми пречат, айде моля и ние да не им пречим.

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Jeni_Madj, от слънцето не можеш да пипнеш рак на гърдата Wink Въздействието му е вървху кожата (което също не е за подценяване, но тези две парченца плат колко от тялото покриват?!).

# 74
  • Мнения: 1 546
Нямам нужните данни да се пусна по цици на плажа...иначе нямам нишо противдаже се заглеждам по мацките с хубав загорял бюст.Хубав,обаче,е ключова дума.Защото едно от най-грозните неща са тънки увиснали цици  или сбръчкани такива.... Stop

Общи условия

Активация на акаунт