Promod - 3

  • 10 590
  • 387
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 095
не е това със сигурност, сега ще видя кое е, но беше един друг потник Peace

# 61
  • Мнения: 2 433
ДА ПОПИТАМ САМО...

значи отивам си на европейското знаменце, променям си страната и езикът , връщам се в сайта и отнаво всичко е в лири... Аз ли нещо не правя??или има чалъм някакъв?

какво значи връщам се в сайта??? след като избереш държава и език, даваш Enter the site и си готова, пробвай пак Peace
Ами да..точно посредством Enter the site  се връщам и цените отново са в лири!Да не би да иска регистрация????

# 62
  • Мнения: 9 095
ако не си правила поръчка, няма как да ти иска регистрация, откъде влизаш, пробвай с препратката от първата страница Peace

# 63
  • Мнения: 2 433
ами точно от препратката на първа страница влизам. Не съм правила поръчка. Но дали не трябва да се регистрирам за да виждам цените???Иначе - не - не ми иска регистрация...просто умувам защо не се актуализира newsm78
И друго да питам, не прочетох първите 2 теми...правите ли събиране на поръчките си , с цел да излезе по-евтина доставката?

# 64
  • Мнения: 1 236
Теди,аз така като гледам май ще надхвърля 200 лв за следващата поръ4ка! HugСега ми е паднало! smile3508

# 65
  • Мнения: 2 433
стана Party успях да докарам цените в евро

# 66
  • Мнения: 9 095
страшни сте, аз май клоня много не само към този панталон Blush пък да видим Flutter

# 67
  • Мнения: 143
стана Party успях да докарам цените в евро


И как точно го направи, че на мен продължават да ми излизат в лири цените, въпреки че правя всичко както пише? newsm78

# 68
# 69
  • Мнения: 1 236
ами точно от препратката на първа страница влизам. Не съм правила поръчка. Но дали не трябва да се регистрирам за да виждам цените???Иначе - не - не ми иска регистрация...просто умувам защо не се актуализира newsm78
И друго да питам, не прочетох първите 2 теми...правите ли събиране на поръчките си , с цел да излезе по-евтина доставката?
Ами да,комбинираме се!Азот доста време търся някой от София,който е с карта и иска да поръ4ва,за да се 'прислам4а"към него EmbarassedИна4е сега Тедито май само поръ4ва и то на доста от нас!  bouquet

# 70
  • Мнения: 2 433
стана Party успях да докарам цените в евро


И как точно го направи, че на мен продължават да ми излизат в лири цените, въпреки че правя всичко както пише? newsm78
ами...не знам!Бях настоятелна! Mr. Green И след Н-път стана.
ами точно от препратката на първа страница влизам. Не съм правила поръчка. Но дали не трябва да се регистрирам за да виждам цените???Иначе - не - не ми иска регистрация...просто умувам защо не се актуализира newsm78
И друго да питам, не прочетох първите 2 теми...правите ли събиране на поръчките си , с цел да излезе по-евтина доставката?
Ами да,комбинираме се!Азот доста време търся някой от София,който е с карта и иска да поръ4ва,за да се 'прислам4а"към него EmbarassedИна4е сега Тедито май само поръ4ва и то на доста от нас!  bouquet
И аз искам Embarassed
Мога предварително да изпращам парите...щото нали съм от провинцията, ама ако някой се навие да се занимава с мен! Embarassed Hug

# 71
  • Мнения: 1 236
Теди,трябва да се вклю4и и да кяже дали ще може,ама предполагам 4е няма да е проблем,ако предварително пращаш пари4ките.То и аз така ве4е по4вам да процедирам,за да е тя по-спокойна,пък и да мога да си поръ4вам пове4е неща,защото картата и остава на нула след толкова много поръ4ки.

# 72
  • Мнения: X
Момичета, в темата за Ла Редут се включи една мама от Франция и каза, че от 27.06. започват намаленията по магазините и в сайтовете за онлайн шопинг. Дали и Промод ще пуснат намаления?

# 73
  • Мнения: 1 236
Айде дано и нас да ни огрее!

# 74
  • Мнения: 9 095
ей здравейте и от мен, много сте изписали чак да не повярваш, малко съм затрупана, но пак да кажа ако някоя от вас иска да поръчва, да ми пише на ЛС, за да се уговаряме, немога да пиша отделно на всички съобщения, като решите се обаждате и готово, иначе чакаме сега една поръчка и към втори пак пускаме :hug:dilandii, днес дано намеря време да проверя Crazy

Общи условия

Активация на акаунт