потресена и възмутена

  • 2 072
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кристалина, а защо не се регистрираш? Не може гостенин да ни обвинява, че не искаме да му отворим вратата, а той дори да не е почукал.

# 16
  • Мнения: 3 271
Това е пързалка, нали  Shocked Не мога да си го представя по друг начин.
Ако не е, яко им дупе на госпожите там и градинта по принцип.
А ти питаш дали да си местиш детето  ooooh!

П.П. Съжалявам, че мислиш, че не получаваш разбиране. Просто начина на формулиране на темата е меко казано притеснителен! При такива опасения и оплаквания не знам защо изобщо я умуваш градината и т.н. а не си отишла вече там и да пренесеш проблема на едно друго ниво. Това е много сериозно нещо за начина, по който го пишеш. И защото тук не рядко се появяват теми в които някой ни взима на бъзик, за да ни гледа сеира, не се сърди на майките, който не разбраха тона ти така силно несъответстващ на описаната ситуация.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ох, кажи какво разбиране очакваш, моля те?
Питаме те, защо си анонимна? Кое му страшното да се регистрираш?
Коя, по дяволите, е тази детска градина? Кажи, нека всички знаят!
Питах те вече, ама пак ще го направя - говори ли с учителките/лелите, с другите деца, с директорката?
Разчепка ли нещата из основи?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
Милата! Съчувствам ти! Представям си какъв ужас си преживяла! А детенцето ooooh! Горкичкото!
Намери начин тези да страдат така, както малтретираното детенце! #2gunfire

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
Ако е истина(в което не ми се вярва...чак пък с маркуча и със студена вода) може да си афектирана и затова да ти се струва, че всеки ти казва нещо с някакъв тон.
 Повярвай въобще не е така - в темата дори още не са се изказали наистина войнствено настроените потребителки.
Точно пък ДЕ Ваня дето ти го каза по възможно най-мекият начин да ти държи тон newsm78

 Аз досега да съм разбрала вече кой, как защо и т.н.

 

# 20
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
Какво значи е мокрена и е стояла мокра - както си е с дрехите ли? И със студена вода?
Нещо взех да се почесвам невярващо  newsm78 Възможно ли е "мокренето " да е миенето на крачетата преди да обядват, след като са се прибрали отвън изцапани?
 А гърлото което описваш за мен си е гнойна ангина и едва ли е от процедурата, ако въобще е имало такава.

# 21
  • Мнения: 1 426
Гостенке, както казват руснаците, в чужой монастыр со своим уставом не суйся!
Регистрирай се, научи се на добри обноски - и тогава, добре си дошла! А така анонимно, че и с тоя тон спрямо нас, пък и това, което подхвърляш...

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тя си отиде май, все така потресена и възмутена.

Етиа, благодаря Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 406
образкини има всякакви в детските заведения, и ако лошото настроение е подкрепено с климактериум, стават ужаси с дечицата...чувала съм за истории с нарочно разболяване на децата, особено като са повече в група... както и съседче ми разказа, че лелята я била по главата, защото се наакала...
отиваш и говориш с персонала, за да си изясниш ситуацията!
правиш собствено разследване!
ние тук можем да съчувстваме и да те насочим, не можем да решим проблема!

# 24
Вижте сега детето го гледа в момента майка ми понеже е отпуска - от2 дена е в къщи и днес и е казала това на мен ми се съобщи по-телефона.    искам да изясня нещата/ дали между децата са се пръскали но и така да е как ще им позвалят/ трябва да говоря с детето да я питам коя лелка как защо / Просто това е казала В понеделник отиде на градина и вечерта като я взех ми казаха че "следобед е била със страшно висока температура" - това са техните думи -39 градуса, но не са ми се обадили да дойда да я взема. Ще изясня всичко и тогава ще кажа коя е градината и ще ги обвинявам.Може би наистина малко стряскащо излезе но просто побеснях и в същото време се сетих за другата майка която ми казваше за нейното дете, 4-5 годишно наакало се и те с маркуча.А моето дете нито се е напишвало нито нищо защото не беше преобличана

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
...чувала съм за истории с нарочно разболяване на децата, особено като са повече в група...

Да, стават. Като например да съблекат голо дете и да го стрелят с ледена вода от маркуч, след което да го оставят голо, мокро и мръзнещо... да чака майка си. Как пък може да не повярваме! А градския фолколор с нарочно разболяваните деца няма изобщо да го коментирам. Никога няма да спра да се чудя как може хората да вярват безрезерввно на подобни безумства!

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разбира се, че може да се оплачеш тук, но съчувствието на други майки едва ли ще реши проблема.
Останах с впечатление, че не си сигурна дали наистина това се е случило... Първо добре проучи нещата - говори с детето си, говори с други родители, чиито деца вероятно са "наказвани". Разбери точно коя е госпожата...
И наистина няма да е лошо да напишеш в коя детска градина става това. 
П.П. Де Ваня е абсолютно права.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят малчуган се беше наакал един път в детската и като попитах кой, как го е мил и преобул и лелката ми каза: Спокойно, измила съм го с топла вода и сапунче, и сме го изтрили с кърпата за ръце(нямат други). В къщи разказвах на мъжа ми и му казвам - Защо ми казва, че е измит с топла вида, има си хас да е измит със студена.
 Допускам, че може някъде където няма ТЕЦ да ги мият със студена вода, но дори не си го представям с маркуча.
 Може децата да са си играли - тогава вече трябва да се разберете с учителките и директорката за такова безучастно поведение.

Щерката веднъж я бяха наказали, защото се е мокрила в банята(тя като види вода и се заплесва). Доволна бях, че са реагирали.

# 28
  • Мнения: 1 426
Не знам, аз може би съм разглезена и субективна, но - казвала съм го и по други теми - аз нямам нито едно оплакване от ясла или детска градина! Всичките до една лели, сестри и учителки са се грижили добре за децата ми!
кристалина, успокой се, проучи нещата наистина, най-вероятно не е толкова страшно!
Разбирам те, уплашила си се, а на страха очите са големи.
И - регистрирай се и заповядай тук като една от нас - с всичките си добри и лоши страни, както и всички ние.   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
Разбира се, че може да се оплачеш тук, но съчувствието на други майки едва ли ще реши проблема.

Е аз за какво се хабих?

Общи условия

Активация на акаунт