Джет кредит +

  • 82 901
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 584
а като не ми дават кредит защото ми е малка заплатата а сме 4 човека, какво да правя, как да си купя нещо което ми е необходимо ( не говоря за глезотийка а за готварска печка), как дават банките като дохода ни е малък, да не мислиш че ми е много приятно да давам 300лв. наем на месец вместо малко отгоре и да изплащам собсвено жилище, еми не става опитали сме навсякъде, нямам какво да ипотекирам а малко ми е трудно да събера 20.000 за първоначална вноска, когато имаш възможност е много лесно да коментираш, може да е по скъпо с джет но като бях по майчинство само те ми дадоха на изплащане и съм доволна от тях

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 14:02 от rut

# 76
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
а като не ми дават кредит защото ми е малка заплатата а сме 4 човека, какво да правя, как да си купя нещо което ми е необходимо ( не говоря за глезотийка а за готварска печка), как дават банките като дохода ни е малък, да не мислиш че ми е много приятно да давам 300лв. наем на месец вместо малко отгоре и да изплащам собсвено жилище, еми не става опитали сме навсякъде, нямам какво да ипотекирам а малко ми е трудно да събера 20.000 за първоначална вноска, когато имаш възможност е много лесно да коментираш, може да е по скъпо с джет но като бях по майчинство само те ми дадоха на изплащане и съм доволна от тях

Това е положението в общи линии, но никога ситият не е вярвал на гладният, така че не искам никого в нищо да убеждавам  Stop

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
Чакай малко, кой е казал, че изплащането на собствено жилище е задължително за всяко семейство. Това, че в БГ хората са готови гладни да стоят зарави 5 панела, е друг въпрос. Щом някой има пари да изплаща жилищшен кредит, значи не е за оплакване. Както се казва, който има брада си търси и гребенче. И ако е в София, изплащането на 300 лева вноска на месец по жилищен кредит е невъзможно. Поне е двойно, и то за най-най-крайните квартали и за малко жилище. С малка заплата никакъв кредит не може да се изплаща нормално, още повече ако е жилищен.
Някак не ми се връзва да имаш пари за жилищен кредит и да нямаш пари за печка и заплатата да е малка.

# 78
  • Мнения: 2 584
а къде съм писала че изплащам жилище, под наем сме с 2 деца на 15г и 2г. а за кредита от райфайзен банк не ми дадоха кредитна карта за 500лв. ( толкова исках) защото още няма 6 месеца на работа, всеки си знае най добре опитала съм всичко друго и не е станало и съм опряла до джет кредит но съм доволна, навреме си внасям парите а и примерно 25-30лв. на месец не е много за нещо което го ползвам

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
съжалявам, нещо съм объркала при четенето. Peace

# 80
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
... примерно 25-30лв. на месец не е много за нещо което го ползвам
Това е много важно и не знам защо не се отчита като факт. Thinking Пример: купувам си компютър с Джет кредит. Сега. Веднага, щом пожелая. Мой познат, със същите доходи, като моите, решава да не взима на кредит, а да събира. За този комп събира 1,5 г. /по 50 лв. на месец - колкото плащам и аз като вноска по кредита, но 2 год./ Да си ползвам компютъра една година и половина преди и повече от него е удоволствие. Удоволствие, което се ЗАПЛАЩА. Като ходиш на кино, си плащаш за това удоволствие. Вече въпрос на избор е дали ще му се...отдадеш Laughing
Това по въпроса за кредит или кеш.

По другия - защо Джет, като са им високи лихвите, а не банка - ами банките не ми дават.

# 81
  • Мнения: 6 999
Имам и аз въпрос за тоя кредит. Много, много, ама много спешно ми трябват парите, защото трябва да се изнесем. Искат ли някакъв документ, на който да пише срочен или не ми е договорът, защото моят все още е изпитателен Confused и ако трябва да подчертая пак това някъде,  и те няма да ми дадат Sad Благодаря.

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Имам и аз въпрос за тоя кредит. Много, много, ама много спешно ми трябват парите, защото трябва да се изнесем. Искат ли някакъв документ, на който да пише срочен или не ми е договорът, защото моят все още е изпитателен Confused и ако трябва да подчертая пак това някъде,  и те няма да ми дадат Sad Благодаря.

Договорът на мъжа ми също беше срочен, но го одобриха. Искат примерни доходи на партньора, ако сте женени. В смисъл- колко взема, не питат на какъв договор работи.

# 83
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Не искат никакви документи, каквото кажеш там Peace

# 84
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Джет кредит са голямо дърво с лихвите. Вярно, одобряват всеки, но явно на това и разчитат, защото всички други са по-добри.

# 85
Та-въпроса ми е имате ли представа дали ако кандидатствам за заем в Джет кредит плюс ще ми отпуснат такъв имайки предвид,че съм по майчинство?И още нещо-има ли някой,който е теглил такъв кредит да ми разясни малко за лихвите и т.н.Предварително благодаря!

# 86
  • Мнения: 4 362
Имам въпрос,нека ако някой знае да ми отговори,ще съм благодарна.
Та аз съм в майчинство и искам аз да изтегля заем.Има ли банка ,която дава кредит при условие,че си в майчинство.
Работя в собствена фирма и доказване на дохода не е проблем

# 87
  • Мнения: 992
ами на мен лично ми отказаха кредит като съм по майчинство.
Дея докато си по майчинство официално друг додход не би трябвало да имаш. В такъв смисъл, че ако имаш друг доход би следвало да си го обявила и да получаваш наполовина майчинство. Ако е така тогава нямаш проблем за заем  Peace

# 88
  • Мнения: 4 362
Дам,ще ида в Пиреос Банк,после ще предоговоря договора  Rolling Eyes

# 89
Тези са  страшно скъпи,  и даже  като изплатих имаха  наглостта да  ми предлагат пак, ама да  имат  да  вземат  взех 800 лева  а  върнах 1550. Идва ми да #2gunfire #Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт