Ne iskam bebe... Mai ne sum normalna!

  • 6 133
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 189
Аз съм на 30 години и на мен все още нищо не ми тиктака
на мен също  Peace

# 106
За мен пък е тъпо да кажеш на човек който се бори със стерилитета си с години че мисли с матката си  #Cussing out

Аз пък го разбрах като реплика не към всички жени, желаещи деца, а към тези които хулят хората, не искащи деца! newsm78

# 107
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Прочетох цялата тема и ,ме заболя главата. ooooh!
Не разбирам само как имате нерви още да се джафкате. Peace

# 108
  • Мнения: X
За мен пък е тъпо да кажеш на човек който се бори със стерилитета си с години че мисли с матката си  #Cussing out

Аз пък го разбрах като реплика не към всички жени, желаещи деца, а към тези които хулят хората, не искащи деца! newsm78

Ами кой, както го разбрал.
Очевидно всички действия в живота ни трябва да са подчинение на желанията за деца.
Ако не желаеш, си сбъркан.

# 109
  • Мнения: 1 425
Не разбирам само как имате нерви още да се джафкате. Peace
И аз не разбирам, при това според мен авторката не е искала никой да обижда. А пък колко страници се изпосаха с коментари и кой с коя част на тялото си бил мислел.
Въпроса е сериозен наистина, явно за много хора е болезнен. Но това е решение което всеки сам за себе си трябва да вземе. Аз лично не смятам че това дали иска дете или не иска прави човека нормален или ненормален.
Това е само решение - донякъде разумно, донякъде инстинктивно, донякъде обусловено от социални фактори. Не виждам връзка с психическото състояние на човека.

# 110
  • UK
  • Мнения: 1 351
И аз не разбирам, при това според мен авторката не е искала никой да обижда. А пък колко страници се изпосаха с коментари и кой с коя част на тялото си бил мислел.
Въпроса е сериозен наистина, явно за много хора е болезнен. Но това е решение което всеки сам за себе си трябва да вземе. Аз лично не смятам че това дали иска дете или не иска прави човека нормален или ненормален.
Това е само решение - донякъде разумно, донякъде инстинктивно, донякъде обусловено от социални фактори. Не виждам връзка с психическото състояние на човека.

 Съгласна съм  Peace
 Но да не забравяме, че все пак тя зададе въпроса си тук и значе иска мнение и всички сме си го дали... очевидно, е че всички си имаме своя гледна точка по- въпроса и очевидно някой не понасят различно от тяхното мнение  Peace
 Като цяло съм съгласна с теб  Peace

# 111
  • Мнения: 155
Не виждам нищо странно - по-нормално е да не искаш деца според мен, отколкото да искаш 3.  Shocked

Що за мнение  е това  Shocked? Какво му е шокиращото на това да имаш повече от две дечица? Що за хора са пък тези ,които дори едно не искат newsm78? Все повече жени се превръщат в самовлюбени егоистки...

# 112
  • Мнения: 4 700
malko_mishlence , виждам че си бременна. Желая ти едно сладко бебче, което да осмисли живота ти.
Искам да те попитам ти имаШе ли проблеми със zабременяването си, борила ли си се години наред със стерилитет, сблъскала ли си се с проблемите на повечето момичета, които пиШат в ИСКАМ БЕБЕ? Замисли ли се иzобЩо какво иzкаzване правиШ, преди да напиШеШ, че ние мислим с матките си? Миналата събота имах честта да се zапоzная с няколко такива момичета от форума и да видя болката в очите на някои от тях, че все не става и не става с бебето. Ти zнаеШ ли какво предиzвиква в нас една такава тема като НЕ ИСКАМ БЕБЕ в ИСКАМ БЕБЕ?  Никоя от теzи искаЩи бебе не критикува авторката, че не иска бебе, а че се иzгаври с наШите чувства. А твоето иzкаzване, че мислим с матките си е най голямата ГАВРА с нас. Въпреки това ти желая да не ти се налага да мислиШ с матката си, въпреки че май да мислиШ с матката си е по лесно отколкото с главата си.

# 113
  • Мнения: 1 792
МиПетрова а четели това че сме дупли дето се гъзим на всеки заради дете,ако не си чети да знайш ooooh!

# 114
  • София
  • Мнения: 819
Пък аз още нямам 30 и вече искам второ, а после и трето, да даде Господ! Как мислите, дали съм нормална Laughing
Хора, освестете се, не може всички да сме еднакви, комунизмът свърши Mr. Green

 smile3501 smile3501 smile3501

# 115
  • Мнения: 2 309
Към тези,които не им тиктакало Нищото да си сложат батерии... PeaceНа мен така ми се е разтиктакало,че не смятам да съжалявам жени не искащи бебе!Изобщо за мен не е нормално,точка!Всичко извън нормите е психичен проблем,трябва да му се обърне внимание,за да не се задълбочи...
Ако абсолютно всички жени вземат такова решение,вида ни до стотина години ще се изпари и властта ще бъде в ръцете на шимпанзетата!Това е нормално така ли!?!?!?
Винаги съм искала деца!!!Просто чаках момента...чаках да узрея физически,а не да видя 30 държави!Това го постигам и след раждането...
Съжалявам,че нацията ни се изражда,защото това е точната дума!
Да родиш първото си дете след 40 г от суетност,не е нормално!!!Образовани жени сте,на вас часовника може да не ви тиктака,но на матката ви със сигурност...не сте ли запознати с големия процент аномалии на плода в тази възраст!?Да не се случва на никого,разбира се Naughty
Няма да се разберем,повече от ясно е... ooooh!

# 116
  • Мнения: 1 425
Някои хора може да не искат деца. Други хора може да искат 10 деца. Според мен и двете групи са съвсем нормални (ако вторите имат доходите да ги отгледат, възпитат и изучат тези 10 деца).
Момичета не мисля че някой е искал някого да обиди. Просто авторката не се е съобразила че може да засегне някого, след това още няколко души написаха мнения които може да се разберат двояко и от тук стана беля. Хайде не се карайте за такива неща. Мир и любов да има  bouquet
Които му се искат деца да прави  Peace
На който не му се искат деца - може да прави "тренировки" за времето когато ще му се приискат - "тренировките" са приятни и успокояват нервите.  Wink

# 117
  • Мнения: 4 700
МиПетрова а четели това че сме дупли дето се гъзим на всеки заради дете,ако не си чети да знайш ooooh!


Просто нямам думи. Не съм очаквала, че гледат на нас така.  Все съм си мислела, че сме нормални, ама явно не ни смятат zа такива. Жалко.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 18:22 от milepetrova

# 118
  • София
  • Мнения: 3 880
да, разбирам, че има такива хора. не ги съдя, избора на всеки как да живее си е лично негов!!!
имам колежка на 44, без семейство...просто както тя казва "не съм от семейно ориентираните"..не иска съпруг, нито дете, има си гадже, съвсем ок си е жената, много е свежа и готина. какво, да я низвергна, щото е различна от мен ли?

ще си позволя да цитирам една моя любима фраза на джими хендрикс "когато умра, ще умра аз, а не някой друг, затова искам да живея собствения си живот така, както го разбирам аз, а не както го разбира някой друг"

# 119
  • Мнения: 236

ще си позволя да цитирам една моя любима фраза на джими хендрикс "когато умра, ще умра аз, а не някой друг, затова искам да живея собствения си живот така, както го разбирам аз, а не както го разбира някой друг"
Благодаря, Aurora! Тази мисъл ще си я запиша.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт