На море и планина ще щуреят ДЕКЕМВРИйските деца!

  • 11 718
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 195
карчита, много сте сладки! браво на майчето, много оформена и нагласена! дано успееш да поспиваш...

мимито! срам нямаш, с тез торти мен ще ми е неудобно да кажа изобщо, че ще опитам да правя някога! бреее какъв талант си!

зечо, звучиш малко по-окумуш и това е добре!!! айде сега да се радвате на лято!

веси и на новата снимка си хубава, и малкия също хахаха

вики, и тука жега! климатик не пускам засега, ама...поне имате двор. рада като елла рано рано и няма оправия.
лев е мноого гушлив хаха (прякорът му е huggy). всъщност, той ни снима, понеже е 1.90м и успя.  този път не причаквах, ами на излизане от театъра ме избута тълпата точно пред колата му и в суматохата се сетих, че имам апарат в себе си зарад Рада, та така. Ама нали много не гледам ТВ та не се развълнувах както останалите от появата на разни булки от law and order, mariska не нам коя си и още други.

излизаме навън, че душата ми вади маймуна (карчита, не не ми действа номера с очите хич:)

лек ден засега

# 76
  • Мнения: 1 461
Благодаря ви момичета
Да ви се оплача в рамките на половин час Галина повърна,започна да кашля и какво да гледам в гърнето ,разтройство и започна да тече от носа и водичка  Shocked само се чудя как ще опазя Мая .Утре ще я заведа на лекар ,на какво ли се дължи това дали онзи гаден вирус или е зъби, днес несъм я изкарвала дори че е много жега

# 77
  • Мнения: 728
Кари,и двете ти момиченца са големи сладуранки! Hug
тези снимки на плажа от аватара ти да не са правени някъде към нашия край? newsm78
Днес пак  бяхме на плаж и по-късно ще покажа снимки!  bouquet
Довечера ще ходим в Кранево на разходка да се разсеем малко от ежедневието! Peace

# 78
  • Мнения: 2 897
Зори, защо така набързо?

Защото ми се е подпалило д*то тези дни CrazyПокрай многото ми задачки не смогвам да поседна пред ПС-то,камо ли да пиша...Добре сме,Боби е като на пружинка-не се спира на едно място,плямпа яко,вече водим сериозни диалози с него,завързва социални контакти,флиртува с каките в градинките и по-младите майчета,не мога да го удържам(днес буквално изнуди едно момиче да го носи на ръце до блока,аз дори не я познавам Crazy) Mr. GreenАз съм на стриктен хранителен режим,вдъхновена отново от Хотмамата(и прочистващота й диета) и от някои нови придобивки,в които учудващо се харесах,чувствам невероятен прилив на енергия,въпреки че жегата се мъчи да ме умори тези дни Sunglasses
Как ви завиждам на всички по морето,и за срещата...ще вземете да ме амбицирате и да се метна на автобуса...Незабравимо и яко да си изкарате,ей!И много снимки да направите да ви се порадвам Heart Eyes
Марти,как е времето при вас?Кога ти е терминът,че съм забравила?Как се чувстваш,наближавайки финалната права?
Правде,много се радвам,че сте попаднали на такава хубава ясла и на Калина толкова добре й се отразява! Heart Eyes
Браво за мерките на Надето на Мимиска,на Галина на Краси и на Ивко на Весито!
Тане,радвам се,че Стилян-бърборан е по-добре.А ти,оздравяваш ли? Скоро да си напълно ОК Hug
Ели,ново ти хоби доста ме заинтригува,ако имаш възможност-пусни някоя друга снимчица,аз страшно харесвам такива неща Peace HugКак е Борката?
Краси,много ми стана мъчно четейки историята с бисквитката.Дръжте фронта още малко,ще се изнижат дните.Дано да я израсте тази алергия,голям проблем си е TiredМного са ти хубави дъщеричките,пу-пу,и аз мисля,че Мая ти е одрала кожата Peace
Сани,и Боби предпочита спалнята пред своето си легло,даже си присвоява и възглавниците ни,а ние както можем се спасяваме...За да привикне самичък да заспива в креватчето си го обърнах на игра,сега му е забавно и сам си се приспива,пее си песнички,говори си нещо.А кой я гледа,когато излизате вечер?
Цвети,снимките ви  много ми харесват!Къде са тези красоти?
Жани, тоз голем футболист от кой отбор беше??? Гледала съм го, но нали все го искат от тук от там не помня накрая кой отбор се пребори за него   bouquet
Много яка футболистка!Напълни ми душата PartyЖани,а другите от РД къде сте ги правили?Разпознах Лора и Светли на някои от тях ThinkingЗа съжаление не мога да му спра мазилото на този етап-няколко дни и почервеняват сериозно Tired
Пачиbouquet
Мими,страшен кулинар си,вас със Зечката съм ви признала  bouquet  bouquet
Виксън,аватарът ти ме разконцентрира и не мога да те чета Mr. GreenМного сте хубави Heart Eyes
Хот,лайк мадър,лайк доутър,бих казала WinkРядко срещано такова огромно количество чар на едно място!
Габ Heart Eyes,по повод ''бандитската'' физиономия на Вики се сещам за една моя съученичка,която описвайки момчето на мечтите си ми беше казала така:''Невероятни очи-като на теле''-на мен не ми прозвуча никак красиво,но тя точно това се опитваше да кажа,само че не откри точните думи.Може би и в този случай е било така.Аз не бих използвала такова определение,още повече за детенце(пък и Вики на мен ми се струва темпераментен калпазанчоама от добрите),но Елс го е обяснила много хубаво-да не се повтарям.Елси,благодаря!  bouquet Hug
Хайде да поспра,че пак прекалих Mr. Greenнищо,че имах още за писане...тези дни ще продължа...
Лека и спокойна нощ Hug

# 79
  • Мнения: 728
Заповядайте!

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!

Пожелавам ви един много слънчев ден и много усмивки!




П.П. Специално за Зори и Тането  Wink - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=140227&photo=1

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 09:38 от kadrokosa

# 81
  • Мнения: 2 614
Еличка, ти си невероятен талант!!!  bouquet Моите искрени поздравления!!!  bouquet Този тип бижута и свещите са ми голяма мания!!!   bouquet  Много красиви произведения!!!  bouquet
Целувки на теб и Борис!  Heart Eyes
Много е горещо, едва спим, направо се задушаваме! Калина едва спи, ляга само по памперс и завита с чаршавче, къде по-леко от това....
казват, че от утре ще паднат малко температурите - макс. 37 градуса  #Crazy
По-късно ще прочета какво сте писали, че сега ми се е размекнал мозъка!  Crazy Whistling
Поздрави и целувки от мен!  Heart Eyes  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 666
Добро утро!

Пожелавам ви един много слънчев ден и много усмивки!


Ели, при тези температурни рекорди (а е едва юни все още, юли и август предстоят) и при условие, че не ми се очертава море скоро, пожеланието ти звучи като проклятие! Аз искам да ми пожелаеш малко прохлада, плийз!

Какво да ви кажа, момичета, размекната съм и аз от огъня. Вече 5-ти ден ще е 40градуса! Ама то и вие си знаете, де, какво да ви обяснявам. Двамката със Стени се къпем минимум по 2 пъти на ден. В неделя даже и на басейн бяхме, ама човека нещо се стресира от голямата вода, а когато баща му плуваше беше искрено притеснен какво му се случва. Климатика не смея сякаш да го пускам когато Стени е във хола, пускам го по време на следобедния му сън, както и вечер като спим, защото спим в другите стаи, а и когато ни няма вкъщи, за да държи по-нормални температури.
Единственото хубаво нещо на жегата е, че в комплект с разтоварването, което правя, ми помогна по-бързо да се видя под 60кг (за първи път от 2 години насам).

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Елс, нали знаеш, че пожеланието ми е отправено откъм душевната страна на нещата, а не откъм климатичната.  Wink Joy Иначе, хайде, за да ти е гот на сърцето ти пращам и малко прохлада - http://www.prohlada.spb.ru/images/iceberg.jpg  Hug Hug Hug Браво за разтоварването и успех!  Heart Eyes
Правде, мерси за милите думи - ласкаеш ме!  Hug Ако ти кажа от какво са направени бижутата ще паднеш да се смееш и няма да повярваш.  Wink

 

# 84
  • Мнения: 2 614
Елс, нали знаеш, че пожеланието ми е отправено откъм душевната страна на нещата, а не откъм климатичната.  Wink Joy Иначе, хайде, за да ти е гот на сърцето ти пращам и малко прохлада - http://www.prohlada.spb.ru/images/iceberg.jpg  Hug Hug Hug Браво за разтоварването и успех!  Heart Eyes
Правде, мерси за милите думи - ласкаеш ме!  Hug Ако ти кажа от какво са направени бижутата ще паднеш да се смееш и няма да повярваш.  Wink

 

 риск да го обърнем на чат с Еличка  - от восък ли са, Ели?  newsm78

а от този айсберг - направо ме втресе, но е по-добре, от това да умирам от жега  Mr. Green
всъщност на работа ми е екстра, като изключим че втора седмица ме мъчи синузита от климатика, но поне е прохладно, но като тръгна за детето е ад....
А и ум не ми го побира колко по-горещо може да стане?  #Crazy
Елси, а басейнче на двора има ли Стенката?

# 85
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 240
Правде ,



 Laughing Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 897
Ани,харесваш ми така Wink Heart Eyes
Еличка,разкошни са   bouquet(вече си харесах едно-две...)Имаш моите адмирации(в стил Гло Laughing)Браво,момиче,много си талантлива Hug
Правде,Боби спи по същия начин,ама памперса вече не го трае(какво да правя като не можем без него Confused)
Единственото хубаво нещо на жегата е, че в комплект с разтоварването, което правя, ми помогна по-бързо да се видя под 60кг (за първи път от 2 години насам).
Браво,радвам ти се много,и ти си членка на моя клуб Laughing Wink Heart Eyes
Днес го предвиждат най-горещият ден от седмицата,дано от утре да живнем малко...
Лек следобед Hug

# 87
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 240
Тане пиши дали оздравяхте и вие от гадния вирус  Hug

# 88
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Зечката ще ни извини, Правде, за спама.  Mr. Green Не, мила не са от восък герданите, а от пласмасата на бутилки за вода и после отделните елементи са нагряти на огън, за да придобият различни форми. След това се боядисват с бои и се рисува върху тях. Другият гердан е от навити хартии.  Wink Hug
Зори, благодаря и на теб за страшно милите думи!  Peace Hug Heart Eyes Кажи какво си хареса?   bouquet
Зечка, радвам се, че вече сте здрави!  Peace Хайде и операцията да мине много успешно и да си отдъхнеш!  Hug

# 89
  • Мнения: 1 666
С риск Зечката да вдигне и на мен червен картон... Зечи, извън кръга на майтапа, радвам се да те "видя" такава - поне за мен мъжа ми така казва, де - щом почваш да се заяждаш значи си добре!
Правде, Стени има басейнче и ако може ще стои в него цял ден. Само че в последните 3 дни навън се не трае след 10:30ч дори и на сянка, та се чипкаме в банята - той в големия лилав леген, а аз съм мокра от изплисканата от него вода. Всъщност има и друга причина - заела съм се да го свиквам и на по-хладна вода, тренинг за морето, а тази на двора става по-топла от водата от бойлера.
Еличка, тенкс за айсберга!
Под секрет ще ви кажа, че аз знам от какво са герданите и направо и аз не вярвах на очите си, че може от нищо да се направи толкова красиво нещо! Правде, не е восък, нещо по-елементарно е, давай още един опит!
Сега отивам и аз да спя, че сигурно довечера пак няма да може да се спи...


П.П. Ели ме е изпреварила и се е издала сама!

Общи условия

Активация на акаунт