Тайната на дългата и гъста коса-11

  • 30 678
  • 447
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 985
Искам да споделя своя опит против черните точки. Пробвах медената маска против целулит (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157230.120 ) и на лицето. Е не отлепям така агресивно, както на бедрата, по-скоро барабаня с възглавничките на пръстите по цялото лице, а по носа и брадата дърпам. Ефектът е добър. Особено ако се остави меда да престои няколко минутки. После се измива, като леко може да се ексфолира с гомаж или друг екфолиант за лице.

Зизи, назначавам те за мой личен консултант по козметика.  bouquet Ако мога да съм ти полезна с нещо- воала- съм на разположение. Hug

# 61
  • Мнения: X
Зизи, назначавам те за мой личен консултант по козметика.  bouquet Ако мога да съм ти полезна с нещо- воала- съм на разположение. Hug
Сладурана Heart Eyes
Ще го пробвам довечера това с меда, че женските периоди искат да ми нарисуват лицето Crossing Arms
 Hug

# 62
  • Мнения: 302
  Welcome, Dreamlife! By the way, това твоя снимка ли е, много е стилна...    bouquet
Да аз съм на снимката   Embarassed
Благодаря ти много  Hug

# 63
  • Мнения: 4 770
     newsm03 Уааау! страхотна си. Не знам дали е от снимката, но защо не се пробваш за модел или каталожна манекенка?   newsm08
    Зори, може ли да те питам още нещо - аз като си мия косата много често, особено сега, а маската се прави 2 пъти в седмицата, как да процедирам? Пише, че се прави преди миене. Може би да редувам - тоест на около 4 дни да я правя? smile3506

# 64
  • Мнения: X
Пети, точно така - примерно веднъж правиш, веднъж пропускаш - пък колкото дни интервал се получат Peace

# 65
  • Мнения: 302
Пети, благодаря ти още веднъж. Много си мила  Hug

# 66
  • Мнения: 4 770
  Мерси, Зори! Значи няма проблем да не е на всяко миене?  newsm44
  Dreamlife, просто много ми хареса снимката, надявам се на живо да си същата.  newsm51

# 67
  • Мнения: 302
Е вече съм малко променеа, тази снимка е от преди  повече от 3 години

# 68
  • Мнения: 302
Е вече съм малко променеа, тази снимка е от преди  повече от 3 години
    Weary
Е малко де само прическата е променена, на по къси пластове  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 4 770
Това е друго!  newsm53

# 70
  • Мнения: 302

newsm03 Много си сладка, днес както ми беше кофти ден ти  направо ме развесели. Благодарско   love001

# 71
  • Мнения: 4 770
  Моля! По принцип нямам такива таланти, но щом ти действам добре...
  А ти какво мислиш за моята снимка?
  И какво е това кофти ден - горе главата, погледни се в огледалото, усмихни му се и всичко ще бъде ок! smile3503

# 72
  • Мнения: 302
  Моля! По принцип нямам такива таланти, но щом ти действам добре...
  А ти какво мислиш за моята снимка?
  И какво е това кофти ден - горе главата, погледни се в огледалото, усмихни му се и всичко ще бъде ок! smile3503
Снимката ти е супер  и да си призная направо ти завиждам благородно на къдравата коса, че то нали знаеш човек каквото си няма, това иска

# 73
  • Мнения: 4 770
   smile3514 smile3514 smile3514 Луди хорааааа! Ужасни сте! Weary Как може да искате такова руно!  newsm09
 Но мерси все пак де!  smile3525 Аз пък искам твоята!

# 74
  • Мнения: 302
Има сделка  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт