Балсами за устни...

  • 9 207
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 847
Днес си купих Avene с 40 фактор (слънцезащита). От едно намазване се почувствах много добре, че нещо ми бяха изпръхнали устните, балсамчето ги омекоти веднага без да оставя мазен слой.

# 61
  • Мнения: 1 299
На Eucerin и Nivea, но пък никога не съм имала проблем с напукани устни (само евентуално от време на време през зимата)....Имах едно време един на Oriflame с някакви парчеьа като от орехови черупки (натрошени) за остъргване на устните. Имаше добър ефект Peace

# 62
  • Cофия
  • Мнения: 1 212


аз се мажа с това и съм много доволна съвсем мъничко е, струва 12 лв почти но се заслужава парите. На Орифлейм е Peace

# 63
  • Мнения: 1 299


аз се мажа с това и съм много доволна съвсем мъничко е, струва 12 лв почти но се заслужава парите. На Орифлейм е Peace
То това и не само за устни става, страхотно е за суха кожа, на лактите например...аз дори при изгаряне съм го изполвала  Hug

# 64
  • Мнения: 9
Какви балсами за устни ползвате?
Устните ми често са сухи и напукани, особено след като си измия зъбите. А и сега през лятото слънцето...не ми се мисли  Sad
Това, което те съветвам да пробваш е Стик за устни - Soin D`Eau
http://209.85.135.104/search?q=cache:Z9SucQtQyiQJ:shop.danet.bg/ … bg&lr=lang_bg
Моите устни също са сухи и напукани целогодишно, а не само през зимата. Този стик ги омекотява, което не наблюдавам при стиковете на Avene, Klorane, Vichy. Още повече при тях ме дразни това, че са бели и си личи като се наслоят в гънки на устните. Този е безцветен, мисля и безвкусен.
Друго, което не беше лошо е стика на D`Oliva, зелен.
Един трик - мажи си устните след измиването на зъбите преди да са изсъхнали.
Надявям се да изпробваш френския стик и да останеш доволна.  Peace

# 65
  • Мнения: 4 770
  За "Нежна грижа" на Орифлейм,който сте показали по-горе съм чувала само хубави неща, но не съм го пробвала - прилича ми на медения вазелин, който между другото вече обожавам... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт