какво правите с ненужните и стари дрехи?

  • 11 644
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
Отиват в кварталната църква.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Последния път ги дадох на едно майче в нужда, много им се зарадва, което пък мен ме зарадва пет пъти повече  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 323
По-запазените-за домашни дрехи.
Другите в торбички-и до контейнера smile3521Никога не съм подарявала дрехи или вещи на познати-бих се почувствала много неудобно,ако съм на тяхно място,и някой ми подари 1 чувал с дрехи.Мисля си ,4е повечето хора се срамуват от подаяния,ама само така си мисля,де newsm12.Само чантите си,почти нови като ми писнат и няма къде да ги складирам ги давам на майка ми.Обувките ми също заминават в чантичка-и на боклука.

# 33
  • Мнения: 1 424
Давам ги в някой дом,Червения Кръст,а напоследък,поради липса на време ги оставям до контейнерите за смет.
И аз така  Peace

# 34
  • Мнения: 526
Имам две-три много близки приятелки,на които подарявам чанти и обувки.Не се обиждат,ние си говорим открито на теми кой какво може или не може да си позволи да си купи.С дрешки не мога да ги зарадвам-не носим един размер,затова оставям до контейнерите.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 381
Слагам ги в плик и ги оставям до контейнера за боклук. Рядко нося дреха само един сезон. Имам си дрешки, които много ми харесват и са ми много удобни, та си ги нося по 2 - 3 г.  Flutter

# 36
  • Мнения: 1 941
Всичко трупам  smile3538

# 37
  • Мнения: 163
Освобождавам се от всичко старо и ненужно. Не обичам да пълня гардероба си с неща, които няма да използвам никога. Старите дрехи слагам в плик и на контейнера. Някъде бях чула, че в църквите събират стари дрехи и след това ги разпределят по социални домове. Веднъж се пробвах, но от църквата ми отказаха. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 035
публикувам и продавам чрез ПРОДАВАЛНИК-а.
ако дрехата не се продаде,ги складирам в къщата на баба ми и като се понатрупат ги подарява на едно семейство,което неможе да си позволи мн дрехи. Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 207
До скоро ми беше жал,че има някой който много ми харесват ама започнах да ги давам на оказион  Embarassed и взимам по някой лев. Money

# 40
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Давам на една приятелка /голяма част са чисто нови, други са като нови/, талива, които са поизлязли от мода - в кофата за боклук. Имах много яка тениска на REPLAY, хванаха ме нервите да я гледам в гардероба няколко години /а тя беше адски запазена/ и я изхвърлих. Няколко дни по-късно един мангал доволно се разхождаше с нея.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 317
Имаме една комшийка, сама си гледа двете дечица и винаги ги давам на нея. Естествено, попитала съм, дали не я обиждам по този начин, но тя ми каза, че няма проблем. ТАка и аз се чувствам щастлива, че съм помогнала и тя, че децата й са с прилични дрешки  Peace

# 42
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз изхвърлям,но преди това ги оставям да отлежат известно време в гардероба,за да се уверя,че не ги искам.Сега обаче детето вече ме настигна на бой и се включва в износването Flutter

# 43
   Всеки сезон си купувам нови дрехи и ги нося до втръсване.
   На следващата година вече не ми харесват и ги подарявам на познати веднага, докато не са излезли от мода.



Аз също...  Peace

# 44
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами аз съм много слаба и нямам познати с моя калибър и по новите дрехи стоят в гардероба (че ми е жал да ги хвърля, понеже не са обличане повече от 2-3пъти). А по старите в боклука.

Общи условия

Активация на акаунт